Strava - Novi Zeland zabranjuje organski uzgoj biljaka??

Novosti i obavijesti
Odgovori
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Strava - Novi Zeland zabranjuje organski uzgoj biljaka??

Post Postao/la Svilaja »

http://matrixworld-hr.com/2011/11/30/no ... ite-hrane/
http://nzfoodsecurity.org/
Pročitajte prvi link, a drugi za više informacija.
Neću komentirati - ovo je dokaz da svijet odlazi u skroz drugačiji poredak.
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Strava - Novi Zeland zabranjuje organski uzgoj biljaka??

Post Postao/la Red »

Katastrofa... mislim da sam negdje uhvatila clanak, link, nemam pojma jel to bilo ovdje ili negdje drugdje.

kako god, svijet ide k'vragu! zabrana skupljanja i upotreba ljekovitog bilja, pa sada organski uzgoj, sve to meni nema neke velike logike, pa me zivo zanima do kada ce to sve trajati... ili stati...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Strava - Novi Zeland zabranjuje organski uzgoj biljaka??

Post Postao/la Svilaja »

Ljudi uvijek govore da to nije moguće jer bi se većina pobunila.. Nije to protiv većine.. Većina je za sve to. Zašto? Zato jer smo zombiji koji samo slusaju potrebe naseg ega.. Tj potpuno nesvijesna bića. Kad malo razmislite, kolko stvari dnevno napravite a da niste uopce bili svjesni da to radite? Milijun brate milijun, a ako kazete da ste većinom svjesni onda ste najnesvjesniji od svih - niste čak ni svjesni toga da si nesvjesni.

Poznata piramida iluminatija predstavlja razinu svijesti zapravo.. Oni koji su skroz dole su potpuno nesvjesni, a kako se penjemo prema vrhu tako dolazimo do sve veće i veće količine svjesti. Na vrhu se nalazi oko, što simbolizira vrhovno biće svjesti (neki to zovu bog), koje je potpuno svjesno svega u svakom trenutku.

To oko također simbolizira i treće oko - koje je još zvano i gmazovska žlijezda, epifiza u medicini, ili ajna chakra u hindusa. Epifiza je žlijezda koja otpušta DMT, mislim da svi na ovom forumu znamo dosta o tome.

Još da kažem da je takva vrsta hijerarhije postajala već davno prije i još uvijek postoji u Indiji. Oni koji nisu svjesni u stvarnosti su skroz dole, oni koji su svjesni u stvarnosti ali nisu u snovima su u sredini a oni koji su svjesni i u stvarnosti i u snovima su skroz gore.

Jedini način da napravimo da ta piramida postane ravna crta je tako da svi postanemo svjesni, što je nemoguće, jer znate i sami kakvih debila ima na ovoj planeti.

Ono šta ljudi zovu bog je zapravo čista svjest.. Zato se kaže da je bog svuda oko nas.. Jer je svjest tu ali mi ne možemo tako lako doći do nje.

Ali nevjerojatno mi je to da kroz cijelu povijest crkva koristi boga kao oružje protiv ljudske svjesti, a zapravo on je svjest. Zato je bog meni odvratna riječ, i zato govorim da nevjerujem u boga (iako mislim potpuno suprotno).

Također ono šta ljudi ne shvaćaju je da su religioznost i duhovnost dva potpuno različita pojma - religioznost je metoda koja vodi ka potpunom tupilu, dok je duhovnost metoda koja vodi ka potpunoj svjesti. I potpuno tupilo i potpuna svjest su nešto do čega ne možemo doći, možemo samo ići bliže ka nebu ili kopati i dalje rupu bez kraja.

Revolucija počinje i završava kod jedne jedinke. Ako se ti popenješ visoko na vlastitoj piramidi nećeš imat potrebe rušit socijalnu piramidu..

Za kraj evo vam jedan video da shvatite kako je to sve počelo (to oko zabrane uzgoja):

[media]link[/media]

Ako sam u krivu oko bilo čega što sam rekao ispravite me.
Ispričavam se za gramatičkih pogrešaka i svjestan sam toga da mi poredak u nekim rečenicama nije dobar, ali pisao sam iz glave i nisam ispravljao, tako da, shvatite me.

Peace, Zombie Aidmints.
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Strava - Novi Zeland zabranjuje organski uzgoj biljaka??

Post Postao/la Devil'sChase »

A kaj da čovjek sada reče na se ovo? Nemam vremena zgražati se nad ovim sada premda sam se zgrozio, jednostavno mi je žao strašno žao, ali nevjerujem da će ovo sve ne samo novi zeland nego sve na svijetu skup s jebenim codexom, u jednoj točci prestati, jednostavno nevjerujem da će to ići dalje u nedogled jer u tom slučaju bi zemlja bila uništena u roku od par godina, mislim da će već se nešto promijeniti u nekom trenutku, tj nadam se, pa zar će sam planet zemlja dopustiti da joj se to nastavlja?
Odgovori