*☆ Grickalice ☆ *

Mmmmmm...što se to u kuhinji sprema?
Odgovori
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

*☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Red »

Mislim da smo Svi poprilicno Ludi za grickalicama svih verzija i varijanti, slanih, slatkih a i pikantnih.

Inace moje najdraze su slane ako me se pita, slatke grickalice me bas ne zanimaju.

Sjecam se kao mala da sam obozaaaaavaaaalalalaaaa Gricko kojeg sada naravno nema.

slika

Sto je najbolje bila sam u Beogradu u par navrata zadnje dvije godine i pitala sam na par mjesta jel imaju Gricka, medutim svi su samo odmahivali glavama. Alo susjedi, pa tko kod vas prodaje Gricko???? :ymdevil:

Zanima me cime se vi hranite? koje su vase najdraze grickalice ljudi? Ako mene pitate, onda cu morat nabrojati sve vrste krekera, smokija, čipseva i slicnih gadarija =)) samo daj...uz pivo jos bolje! Kokice ni ne spominjem!

slika
ovaj mi je najbolji

slika
njih bas ne volim, ali volim ove lude okuse :ymparty:

slika
koliko god da ne volim meso, čvarke eto obozavam

inace nisam neki ljubitelj guljenja kikirikija i sjemenki, tako da to necu ni spominjat, ali zato volim sve gutati, nisam bas neka izbirljiva :ymdevil:

E sada, posto je vrijeme Nove itd, nasla sam nekoliko cool recepata za grickalice, pa si ih mozete pripremiti za nadolazece fešte i partije, ili jednostavno zato jer mozete :D a jednostavni su za pripremu ajme meni, dakle zasucite rukave i idemo!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
☆ Recepti za Grickalice ☆

Pivarice
slika
1/2 l ulja
250ml piva
800g brasna
1 prasak za pecivo
1 kasika soli
100g susama

Pomesajte brasno sa praskom za pecivo i solju, pa dodajte ulje, pivo i susam i najpre kasikom a onda rukom umesite testo. Otkidajte komadice velicine omanjeg oraha i valjajte tanke zmijice te pecite na zagrejanom tosteru (zatvorenom).

Krekeri sa češnjakom i vlascem
slika
200 g brašna
80 g maslaca
2 svežnja vlasca
4 žlice parmezana
4 češnja češnjaka
2 žumanjka
soli ukoliko je potrebno

još potrebno
1 jaje za premazivanje
sol po želji
papar po želji
sezam

Vlasac sitno nasjeckajte, izradite maslac i zajedno promiješajte.
Brašno promiješajte sa parmezanom.
Dodajte maslac s vlascem i dobro rukama promiješajte dok smjesa ne bude zrnasta.
Zatim dodajte žumanjke koje ste “istukli” i vode koliko je potrebno da biste dobili mekano tijesto.
Tijesto oblikujte u kuglu, zamotajte u foliju i ostavite u hladnjaku na pola sata.
Češnjak sitno isjeckajte ili ga istisnite kroz spravicu za češnjak.
Pobrašnite površinu i nakon pola sata razvaljajte tijesto da bude tanko, ravnomjerno namažite sa češnjakom, preklopite i još jednom razvaljajte.
Sa modlicama vadite krekere, stavljajte na lim na koji ste prethodno stavili papir za pečenje, premažite umućenim jajetom i pecite na 200 stupnjeva, cca 10-tak minuta dok ne dobiju zlaćanu boju.

Kahk
slika
1 solja = 200 ml
2 solje prosijanog brasna
1 kasicica soli (ja stavljam morsku so)
1 kasicica suvog kvasca
1/2 solje mlake vode
1/4 solje maslinovog ulja
2 kasicice kima
1 kasicica koriandera
sjemenke susama za posipanje

Na tavi proprziti kim i korijander ,posebno svaki, toliko dugo dok sjemenje ne pusti miris i blago porumeni. Nikako prziti da izgori. To przenje traje samo minut-dva jer su zacini tako ukusniji.
Samljeti ih. Mozete to uraditi u elektricnom mlinu za kafu. Ja obicno sameljem malo secera u mlinu da ocistim zaostalu samljevenu kafu, ocistim mlin i onda stavim sjemenje.
Od ostalih navedenih sastojaka osim susamovog sjemenja ( koje cete koristiti na kraju) zamijestiti tijesto. U tijesto ste naravno dodali i samljevene zacine i ostaviti tijesto da naraste. Ja sve ovo pomijesam u masinu za pravljenje hljeba i programiram na pravljenje tijesta.
Kad je naraslo podijelite ga na tri dijela a svaki dio na 6 pa cete ukupno dobiti 18 malih hljepcica. Svaki malo rastanjite i zavijete u rolnicu pa savijte u obliku spirale.
Premazite ih mlijekom i pospite susamovim sjemenkama.
Peci na 190C dok blago ne porumene. NAJVAZNIJE- nakon sto ste ih ispekli, iskljucite i otvorite pecnicu da izlazli toplota a hljepcice ostavite u pecnici jer se na taj nacin suse i korica bude jako fina i hrskava.
Odlicni su uz mezu i alkohol.

Slani keksi s pivom
slika
1 kg mekog brašna
4 šalice za crnu kavu (manje) piva
6 šalica za crnu kavu ulja (može maslinovo ili po izboru)
2 praška za pecivo
malo soli
kim
sezam

Sve sastojke dobro zamiješati ( ja sam u smjesu stavila pola maslinovog i pola suncokretovog ulja).
Zamijesiti tijesto da bude malo tvrđe, ne smije biti premekano.
Tijesto razvaljati na otprilike centimetar debljine, te pomoću kalupa ili ćepa vaditi kružiće. Ostatak tijesta ponovno zamijesiti i rezati štangice.
Kružiće posipati kimom, a štangice sezamom.
Pećnicu ugrijati na 220 stupnjeva, stavljati keksiće na nenamašten lim jer u njima ima ulja, te ih peći oko 20 minuta, dok ne porumene.

Slani keksi sa sezamom
slika
1 jaje
pola margarina
1 dl vode
1 dl ulja
1 kasika soli
100 gr susama
1 prasak za pecivo
500 gr brasna

Sve sastojke zamjesiti i ostaviti da odstoji 10-15 minuta.
Kada je dovoljno odstajalo, razklagijati tijesto, vaditi kalupom kekse i peci na umjerenoj temperaturi (170-180 C)
Masu mozete podijeliti i na dva dijela i u jedan dodati crvenu papriku ili neki drugi zacin po vasem ukusu.

Grickalice uz pivo
slika
1 pakovanje lisnatog tijesta
persin, timijan, origano
2-3 cena bijelog luka
dasak mljevenog bibera
2-3 kasike maslinovog ulja (ili omeksalog maslaca)
ribanog parmezana (za posipanje)
dasak krupne morske soli

Na pobrasnjenoj povrsini rastanjite oklagijom lisnato tijesto.
U elektricnoj sjeckalici usitnite svjeze zacine, sol, biber, maslinovo ulje i sitno isjeckan bijeli luk.
Premazite ovom smjesom lisnato tijesto i pospite s malo parmezana.

Savijanje:
Presavijte do polovine lisnatog tijesta jednu stranu. Drugu isto presavite do polovine. Sad postupak ponovite, ponovo presavite do pola i jednu i drugu stranu a onda prebacite jednu na drugu. Dobicete duguljastu jufku sirine lenjira. Polako prstima predjite preko da se moguci vazduh istjera van.
Ostrim nozem rezite male snitice i redajte ih u pleh koji ste oblozili papirom za pecenje. Ubacite ih u zagrijanu rernu na 200’C oko 10-12 minuta.

Can’t get enough
slika
*
tijesto
* čaša (2 dl) brašna
* 0.75dl voda
* 3 m.ž. otopljenog margarina
* 1 v.ž. mlijeka
* 1 m.ž. kvasine
* prstohvat soli
*
premazivanje
* pikantni umak
od navedenih sastojaka ( čaša brašna, voda, margarin, kvasina, mlijeko, sol) umijesiti ljepljivo tijesto, radnu podlogu posuti brašnom, te premijesiti tijesto tako da bude glatko (ne ljepljivo ili pretvrdo).
2. razvaljati dobiveno tijesto na otprilike 5 milimetara, te rezati štapiće (moji su bili dužine 8 cm)
3. dobivene štapiće sa gornje strane premazivati sa pikantnim umakom (ja sam koristila Hot Chili umak)
4. štapiće pržiti u vrelom ulju dok ne porumene, vaditi ih na salvetu kako bi se uklonio višak ulja, te iz lagano posoliti!

Kuglice sa kikirikijem
slika
Za 80 kuglica
* 450 g brasna
* 1 kasicica soli
* 250 g margarina
* 1 jaje
* malo mleka
* kikiriki
* oko 100 g susama


Izmesati brasno, so, zumance i margarin sa malo mleka koliko da se zamesi srednje meko testo.
Oblikovati male kuglice i u sredinu svake staviti po 1 oljusteni peceni kikiriki.
Svaku kuglicu provuci kroz blago ulupano belance i uvaljati u susam.
Redjati na pleh, koji nije potrebno podmazivati, i peci u prethodno zagrejanoj pecnici na 200 C oko 30 minuta.

Sezamove pločice
slika
300 g šećera
1 limun
150 g sezama

Šećer zagrijavajte na laganoj vatri tako dugo dok ne dobijete svjetlosmeđi karamel.
Polako dolijevajte sok od limuna uz neprekidno miješanje. Na kraju umiješajte popečene sjemenke sezama i odmah izlijte na masni pek papir te razvucite u tanki sloj.
Nož provucite kroz maslac i njime od pripremljene vruće smjese oblikujte pločice.
Ohlađene pločice skinite s papira.

Štapići s anisom
slika
400 g Pšeničnog oštrog brašna tip 400 Podravka Saznaj više na namirnici podravka.hr
200 g maslaca
100 g šećera
1 vrećica Vanilin šećera Dolcela Saznaj više na namirnici podravka.hr
1 jaje
1 žlica kiselog vrhnja

Za premazivanje:
1 žumance
anis

U brašnu razmrvite maslac, dodajte šećer, vanilin šećer, jaje i kiselo vrhnje, pa umijesite tijesto.
Nakon što je tijesto kratko odstajalo, tanko ga razvaljajte i kotačićem režite štapiće, premažite ih žumancem te pospite anisom i po želji šećerom.
Štapiće pecite u vrućoj pećnici oko 15 minuta na temperaturi od 220°C.

Savjet- Anis možete zamijeniti kuminom.

Lángosok
slika
Za tijesto:
* 450-500 g Pšeničnog glatkog brašna tip 550 Podravka Saznaj više na namirnici podravka.hr
* 150 g krumpira
* 1 svježi kvasac
* 1 žličica šećera
* 400 ml mlijeka
* 4 žlice ulja
* 2 žličice Vegete Saznaj više na namirnici podravka.hr
* sol
* ulje za prženje
*
Za umak:
* 200 ml kiselog vrhnja
* malo soli
* 1 žličica narezanih ljutih feferona
* 2 češnja češnjaka

Krumpir skuhajte u ljusci i još topao ogulite i naribajte.
U 50 ml toplog mlijeka dodajte izmrvljeni kvasac i šećer. Ostavite ga na toplom mjestu oko 5 minuta.
U zdjelu stavite brašno, dodajte sol, krumpir, Vegetu, ulje, dignuti kvasac i preostalo toplo mlijeko. Sve zajedno izmiješajte električnom miješalicom i pokriveno ostavite stajati na toplom mjestu da se diže 40-ak minuta.
Od dobivenih komadića tijesta oblikujte tanke lepinje debljine oko 2 cm, pa ih pecite na zagrijanom ulju sa svake strane oko 3 minute, dok ne dobiju lijepu zlatnožutu boju.
Pečene lepinje stavite na upijajući papir kako bi se upila suvišna masnoća.
Za umak, vrhnje pomiješajte s malo soli, nasjeckanim češnjakom i feferonom.

Posluživanje- Lángosok poslužite topao uz umak od vrhnja.
Savjet- Češnjak i ljutu papričicu možete pomiješati s 50 ml ulja, pa u tom slučaju izostavite vrhnje.

Ogladnila sam..... odo kuhat 8-}
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Jos »

Hmmm this looks good!
Will have to make some to bring to the party with new year :D
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Jos »

Some train semi crashed so I could not go to school...poor me :p
I decided to spend my time useful and try making some ☆Grickalice☆! :D

slika
1 egg, 1dc water, 1dc bio olive oil, pepper,taragon, poppy seeds seasalt, self rising flour.
I later also used basilicum, honey, vanilla,....
I went to two shops because I wanted sesam seeds but they where no where to be found :(
To give it still some crunch I used more rough salt cristals for salt (1 tablespoon) and added some poppy seeds in some.
So nice thing about this is that you make a good base dough and after that your free to mix up what ever with it that you think would be nice :)
I did not figured I could make hundreds of these snacks with 500gr flour :D so I could do allot of experiments with tastes :D


Some pictures of the proces:
slika
Butter --> oven (to make it melt and mixable)


slika
After all the ingredients where mixed this nice dough rapidly formed :D
Look how perfect :-B


slika

slika
Plan A: make it flet to cut out shapes.
I used poppy seeds here


slika
Star forms where gone with the wind so I went for a more creative "fucked cirkle and square" shapes :D

slika

slika
The first batch :D

slika
Plan B: make litle balls and make them flat on the plate --> much better idea :D
Paprika+pepper


slika
Second batch, the upper more orange ones are with paprika powder and some red pepper.

slika

slika
3rd batch....and so on.... :ymparty:

And a some last shots :p:
slika


slika


slika

I know what my friends will be eating this night anyway :D :ymparty:
I really enjoyed making this, and everyone here likes it even :D
But damn I have salty snacks for 10 ppl now (after baking cookies for 2 hours with a crappy electric oven :D)
Fun fun fun :D Grickalice FTW! :ymcowboy:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Red »

lezim u krevetu i razmisljam o tim grickalicama vec danima, od kako sam napisala temu. jucer sam napravila sezamove plocice i evo, gotovo da nestale u 1 danu.

no...nisam to htjela reci. prije neki dan me u ponoc puklo da jedem nesto slatko i kremasto. nije bas grickalica ovog tipa, ali je "grickalica" nocnog tipa, junkfood samo takav :ymdevil:

pa sam vam ja malo improvizirala i napravila kremu od vanilije, sloj kokosovog brasna preko, slag, naribana čokolada.

moja extaza je te veceri ovako izgledala :x oooo daaa.......

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Jos »

Hmmmm that looks good!
Haha the magics of food, it even disappears when its to good :D
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la mr. gljiva »

Ove godine nema izgovora da ne radiš fakin tiramisu! jesi čula?! :)) =p~
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: *☆ Grickalice ☆ *

Post Postao/la Red »

Tiramisu, done! ocu ocu, moram :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori