Reklame vs Stvarnost

Mmmmmm...što se to u kuhinji sprema?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Red »

ajmo ovako, sa cime niste razocarani, npr.? i mene ovi jastucic nerviraju, u njima je zrak sa kao nekim ostacima kreme (u tragovima) uzas...

ali evo npr. Tutku su najbolji ikada, ima jos jedna inacica istih, ali su odlicni isto tako... kao sa ambalaze ukusna cokolada, mekana i fina...

slika

i jos jedni odlicni keksi- Lidl, 6 kn, McKennedy – Chocolate Cookies American Way Najbolji!

slika

:x

umjesto da stavljamo gadarije, ajmo pokusat naci ukusne namjernice koje nisu uzasne kad ih otvoris :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Frenzy »

Lidl ima najjače oblizeke ikad, a ovi McKennedy su perverzija nad perverzijama kolko su dobri.
slika
Sve stvari od kindera su uvijek onak kak ih i reklamiraju, savršene.
slika
Istina ne izgledaju ovak kao i na pakiranju ali su fini u 3pm! Nemrem ih sad više nigdje nać a davio sam se u njima, 2,50 kn komad :D
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Devil'sChase »

Sad sam se sjetio, oduvijek sam to primjecivao, ali nemogu sliku naci na netu, Jogobela jogurt, na reklami je roskasti jogurt sa tolko velikim jagodama, da skoro pa sam 2 stanu u casicu jogurta, a u stvarnosti unutra, imas neke komadice prasine.. vlajda su to jagode??? ko to zna lol :cheesy:

Ovo sam jos htio reci, premda ste vec poceli s obratnim.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Red »

Bon Appétit :D

[media]link[/media]
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Devil'sChase »

Isprve me streslo, al onda gledam, nemam se kaj čudit
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la Red »

=)) znam... o da.

kad cujes sve i svasta, vise te nista ne cudi, pa ni ovo sranje. ne jedem u mcu ima sada 8 god, od kada pogledala Supersizeme, a ovo je tamo spomenuto...sranje :-W
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
foculusater
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 01.10.2012, 12:24
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Reklame vs Stvarnost

Post Postao/la foculusater »

A znate sto,meni nekad bude i draze da ne izgleda ka na slici..ipak su preumjetne te slike hrane a kad je vidim onakvu cilu ''jadnu'' unutra ipak mi izgleda prirodnije..hhh..
a taj mcdonalds..ipak se sicam da sam uvik na tv-u gledala reklame i cudila se kako to izleda ka plastika,pa kad sam otisla,kad ono stvarno (to pecivo najvise) i izgleda ko plastika...mozda nije tocno ko na slici al stvarno izgleda preumjetno...da ne kazem da sam osjetljiva na taj sav otrov i da sam ostatak dana nad skoljkom provela...tako i ona neka peciva sto iz trgovina,ima ih 3 ja mislim u paketu i na paketu pise nesto american,izgledaju ka ti iz mcdonaldsa..i ti su mi jednako tako naskodili...

Ali znate sto mi nije jasno,zasto nikako ne promjene te reklame za detrdzente za robu??ko vise pada na te fore??sto godine vec isto...
Sjetila se.. :))
[media]link[/media]
[media]link[/media]
Odgovori