Sladoled mmmmmm.....

Mmmmmm...što se to u kuhinji sprema?
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la mr. gljiva »

Jučer je pao onaj najjednostavniji mliječni, ubacilo se malo divljih jagoda
i čokolade u prahu na kraju. Promješao mikserom 4-5x dok se hladilo i baš je bomba :D
Treba kupiti one slatke sirupe za na sladoled pa to umješati..... koji faking quatro ikad više :P
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
krasta-zg
rank5
Postovi: 152
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:12
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la krasta-zg »

Evo upravo sam napravio od cokolade i sad nestrpljivo cekam da se smrzne :)
Kažu da ce smak svijeta 2012.E pa neće, jer moj jogurt vrijedi do 2013.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Red »

wow, koja inicijativa ljudi moji, pa ja sam odusevljena! :ymhug:

bas me zanima kakv ti je rezlutat. :-?

ja sam prije neki dan radila opet sa kokosom, ali izgleda stavila previse kokosa, vise nego zadnji put mada ne znam kako vagala sam, moja vaga je uzasna :P i... nije bas dobar sa previse kokosa, evo da znate :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Trip

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Trip »

Znachi svrshio sam gledajutji ove slike :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Red »

=)) odlicno 5+ :D

to je i namjera... a sada svi na pravljenje sladoleda i party onda :D orgazmički :-B
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Sophia »

zazubice!!!
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Red »

ekipo, ubacila sam i kuharicu u prvom postu teme, pa ko hoce nek se igra :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wolf
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 14.05.2010, 09:55
 pohvaljen: 3 puta

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la wolf »

U Beogradu, preko puta JDP-a u Njegoshevoj sladoledzinica "Bacio" najbolji sladoled u gradu, definitivno, probajte! Interesantno je da svaki dan menjaju ukuse tako da vas navuku da dolazite svaki dan da kojim sluchajem ne propustite neki lep ukus :) Takodje imaju ( po meni malo proser.) i sladolede oznachene kao +18. sa alkoholnim sadrzhajem, uglavnom ukusi zhestokih pica i koktela.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la Red »

@-) sta sve nece smislit ...hahah ali dobra ideja za one koje zele svoj sladoled sa dodatkom alkohola. I kod nas se otvorila mala sladoledarnica, talijanska, sa preprefinim sladoledima. takoder mjenjaju malo-malo okuse pa nemas pojma sto ce te docekati kada dodes. probala sam do sada samo cimet, i bio je fenomenalan, takoder sam probala od sestre naranca+ mrkva koji je super za osvjezenje, crna cokolada je zbilja crna i gorka ko sam vrag.

ah nema nista bolje od kvalitetnog sladoleda :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wolf
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 14.05.2010, 09:55
 pohvaljen: 3 puta

Re: Sladoled mmmmmm.....

Post Postao/la wolf »

Divna iranska poslastica, cedjena shargarepa (mrkva) i kugla sladoleda od vanile. Jednostavno :)
Odgovori