Masnoće za kuhanje

Mmmmmm...što se to u kuhinji sprema?
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Masnoće za kuhanje

Post Postao/la luther7hrol »

Ma moze i postom, neki stealth dobar napravit! =)) =))
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Masnoće za kuhanje

Post Postao/la M & R »

Ma kako god samo da ga se vise otvori :)) :)) :)) =))
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
violeta
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 24.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Masnoće za kuhanje

Post Postao/la violeta »

Ta zenska na videu nije kupila kokos s korom nego kokos vec oguljen i zamotan u plasticni omot.
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Masnoće za kuhanje

Post Postao/la s4ha »

Luther proguglaj malo mini mljekare i sl, pa vidi sto ti je najblize...
M & M je napisao/la:
Tim vise sto znam, kada kupujemo ananas, nije ga "teško" očistiti tj. oguliti, a jednom prilikom smo kupile kokos, eno ga još stoji kao ukras jer nismo našli načina kako ga razbiti osim ► ne znam ► valjda nekom pilom, al mamek i ja u stanu nemamo pilu !!! :blinkk: Što mislim da i ne bi bilo pametno :ymdevil:

Za kokos, otvoriti ga je jednostavnije nego na prvu izgleda, sve sto trebas je krpa i masivniji noz, sataru ili nesto slicno sto je oponasati tupu stranu navedenih predmeta.

Ne treba ni previse snage za sljedecu radnju, samo ga tupom stranom pogodis i on pukne ne puno drugcije od ovog na slici.

slika

ne da mi se objasnjavat fiziku iza ovoga, ugl jednostavno je i radi, a osobno ne znam za brzi i bolji nacin kako ga otvoriti...


E da kad smo vec kod maslaca, meni osobno ga je fora aromatizirati, nakosete ili usitnite zacin koji zelite te lagano otopite maslac i umjesate zacin u njega, pustite da se malo ohladi i oblikujete u prozirnoj foliji, ili to ili napravite mali kalup od papirai zacepite ga na dnu pa ulijete maslac u kalup i ohladite, nakon toga rezete tanke fetice i stavite na jela po zelji. vrlo brzo mozete dobiti nekoliko verzija maslaca koje ce biti zdravije od samog maslaca i uciniti jela malo zanimljivijima i ukusnijima :) Ukoliko maslac dodajete u neki rizoto i sl. to radite kad jelo skinete s vatre i to bi bila sva mudrost.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Odgovori