Sojino mlijeko

Mmmmmm...što se to u kuhinji sprema?
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Sojino mlijeko

Post Postao/la gotta »

čula sam da sojino mlijeko i opcenito proizvodi od soje nisu dobri, a otkrila sam bademovo mlijeko-savršeno, ali vrlo skupo i isto tako rižino :D njam, njam!
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Sojino mlijeko

Post Postao/la AFX »

..meni je ukusno, a to šta je loše ili dobro..nekako ne razbijam više glavu oko toga, ionako mi je već muka od svega..samoubojstvo sojinim mlijekom..fak it :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Sojino mlijeko

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Naravno treba pripaziti da se ne konzumira gmo sabotirano smeće iz labosa da nebi i mi to postali. Za sojine proizvode treba samo pripaziti da je biološi uzgojena neisprcane genetike. DM mi ima odličnu ponudu tih bio mlijeka od žitarica, a rižino mi je najbolje i nije preskupo.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Sojino mlijeko

Post Postao/la s4ha »

Navodno i nije bas najzdravija i najbolja opcija za konzumaciju bar za muski dio populacije, jer ima u sebi nesto sto je jako slicno estrogenu, pa malo jebe hormonalne razine, a s druge strane lobiranja industrije i sl. daju nedovoljno tocna i nepristrana istrazivanja.

Bilo kako bilo, pir i orzo od zitarica, a od badema je jos bolje, samo skupo makar ga i sami radili.
(osim ako nemate badem u vrtu).
DM, Muller i jos par lanaca koji imaju ta mlijeka pa se da naci na akcijama po prihvatljivoj cijeni.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Sojino mlijeko

Post Postao/la HypnoToad »

https://mobile.nytimes.com/2017/02/24/b ... erica.html
In the Brazilian Amazon, the world’s largest rain forest, deforestation rose in 2015 for the first time in nearly a decade, to nearly two million acres from August 2015 to July 2016. That is a jump from about 1.5 million acres a year earlier and just over 1.2 million acres the year before that, according to estimates by Brazil’s National Institute for Space Research.

About 865,000 acres of land have been deforested in Bolivia, on average, annually for agriculture since 2011, according to estimates from the nongovernmental Bolivia Documentation and Information Center, an area nearly the equivalent of Rhode Island in size. That figure has risen from about 366,000 acres a year, on average, in the 1990s and 667,000 acres a year in the 2000s.

Now, a new study by an environmental advocacy group points to fresh indications of large-scale forest-clearing by Bolivian and Brazilian farmers who trade soybeans with Cargill.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori