Supstance

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori
Allisonness
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14.11.2011, 02:37
 pohvaljen: 1 put

Supstance

Post Postao/la Allisonness »

Eto nov sam na ovom sajtu i tak htio sam zapoceti svoj post sa taboo temom vezanom uz to kako ljudi koji ne proucavaju psihodelike tj. nisu ih probali i nazivaju takve substance drogama.
Mislim da tj. znam da sve te "droge" su ubiti substance koje su sastavljene od odredenih kemijskih elemenata jos nize od toga od subatomskih cestica jos nize od toga od binarno-prirodnog koda koji je nekakav izvor podataka(bozanstvo koje mi nazivamo bog po meni je bolji naziv THE SOURCE).

Problem je u tome sto ljudi ne shvacaju da bi bilo koju substancu mogli dobiti iz bilo koje substance, drugim rijecima smatram da iz obicne vode bi mogli dobiti vodik, a iz drugih substanca druge neke kemijske elemente te stapanjem na neki nacin bi mogli sloziti istu formulu koju imaju psihodelici tako da je bitno imati na umu izvor bilo koje substance izvor je jednak jer sve su to jednakosti po izvoru svega sto postoji.
Ovako i onako po meni je najteza substanca zrak jer bez njega nemozes, ali ga moras unositi u tijelo disanjem da ne umres u jednu ruku mogu opravdano reci da smo svi na najtezem i onda meni neko odreduje da psihodelici moraju biti ilegalni, a ja sam probao razne substance i stvarno na nekima mi je bilo lose npr.alkohol, a na nekima mi je bilo zakon npr.magicne gljive jer su mi magicne gljive postepeno objasnile da je telepatija nesto sto ce evolucijom snaci covjeka jer sam na njima imao telepatsko iskustvo i fakat nisam mogao lagati sa ekipom s kojom sam tripao na gljivama jer smo si svi medusobno osjecali i culi misli najcudnije od svega toga je bilo to sto se promjeni osjecaj dodira tako da su madraci na krevetu bili puno mekaniji ko da su napravljeni od neke najmekanije substance.

Sve u svemu samo sam htio objasniti vama koji ovo citate da ne budete puni predrasuda vezano uz substance jer sve je jedno a jedno je sve veoma jednostavno kad prenosis casu prenosis cijeli kosmos jer svako ishodiste (kad bi gledali ishodiste koordinatnog sustava u casi u jednom dijelu) sadrzi cijelo postojanje u toj materiji, a crkva i ostale ustanove stalno govore o duhovnom, a ja velim da stvarno mi prenosimo duhovno cak i taj prokleti novac je substanca jer je sagraden od odredenih materijala koji su u bazi izvor zato i meni novac je postao nebitan jer sam uvijek htio se drobiti sa kemijom kosmosa stvarno sam uistinu zaljubljen u takva iskustva jer su mi objasnila da je najbolje biti jedno sa prirodom, da disem polakse jer se drobim u zraku koji je ubiti cijelokupna nevidljiva slika(LSD).
Sigurno se pitate zasto kazem lsd pa jer je lsd promjenio tok povijesti jedino sto se ekipa dan danas nezna sigurno zdrobit sa njim jer neznaju da je najbolje copiti 15 litara vode uzeti neku klopicu i zatvoriti se na sigurno mjesto npr. podrumski stan i tamo tripati da niko ne ispadne kroz prozor ili tako nesto jer znam kako je na psihodelicima, koncentriraju se bilo koja iskustva koja si imao u zivotu u misli i onda te malo gnjave te memorije ali sve u svemu vise sam se nasmijao onim dobrim iskustvima nego losim jedino je bitno da si sa chill ekipicom koju poznajes koja te nece previse cimati vec ce se zezati na taj nacin da ismijavate zajedno odredene stvari i pojmove u zivotu koji su smijesni zajednicki.

Jos jedna od substanci koju ekipa zanemaruje je "obican" secer koji ubiti daje energiju cijelom tijelu tj. svim stanicama tijela to je fakat potresno jer ako bi gledao na sve sto postoji da je jedna vrsta energije kaj onda mi to tocno dobijemo unosom secera u tijelo ja smatram da dobijemo sve u jednome, ali opet oprezno sa secerom jer se vise dopamina i serotonina oslobada u mozgu zbog njega, a to isto radi i kokain i amfetamini drugim rijecima ljudi su ovak i onak uslagirani u tim "obicnim" substancama i to gro nije ni cudo sto je masa ljudi agresivna, a to je samo zbog toga sto se ne trude proucavati najobicniju vodu i sastav vode kao sto ne proucavaju limunsku kiselinu i ostale kiseline za koje smatram da su obecavajuce u tom smislu da bi se iz njih moglo dobiti puno dobrih stimulansa i psihodelika.

Za kraj zelim samo reci da ljudima je moralno klat i jest zivotinje, a nije im moralno trositi psihodelike u znanstveno-duhovne svrhe to je licemjerstvo na najjace...

pozzzdrav od vrača-substancomano-ljubitelja PLUR(PEACE-LOVE-UNITY-RESPECT) to all of you....
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Substance

Post Postao/la Svilaja »

Ne može se iz bilo koje substance dobiti bilo koja, davno smo naučili da se iz bilo koje tvari se ne može dobiti zlato. Ovo za zrak neću ni komentirati. Šećer ne daje energiju cijelom tijelu jer bi onda svi jeli beskrajne količine šećera.. Dopamin i serotonin ne uzrokoju agresiju. Potpuno je prirodno jesti i klati životinje - naravno ako se cijela životinja u neke svrhe iskoristi.
Tekst ti je jako neshvatljiv moram reći..
........,,,,,,,;;--
Gore ti je par točka, zareza, dvotočaka i crta - pa ih pametno rasporedi po tekstu (ne govorim da sam je moja gramatika savršena, al bar probaj pisati tako da drugi razumiju tekst).
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Substance

Post Postao/la oßliK »

Aidmints je napisao/la:Potpuno je prirodno jesti i klati životinje .....
prvo osvijesti to sto si rekao, a kasnije cu nes i napisat ak budes bas htio...
prijatelju, lijep pozdrav!
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Substance

Post Postao/la Svilaja »

Dobro istina, klati je malo pregrub glagol, no znaš i sam na što sam mislio. Ubijanje životinja u svrhu iskorištavanja mesa, kože i ostalih materijala je potpuno ok i ne vidim apsolutno ništa krivo u tome, problem jedino nastaje ako se veći dio "otpadaka" baci. Protok energije je potpuno prirodan - nema tu ničega što su ljudi izmislili, i samim time nema uopće mjesta za ikakvu raspravu.. To bi bilo kao da pričamo o tome trebali bi mi udisati zrak, da li je to potpuno moralno jer ipak oduzimamo kisik drugim živim bićima.. :-?
Ako nisam u pravu ispravite me.. :)
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Substance

Post Postao/la oßliK »

nemoj se ogranicavati mislima poput '...i samim time nema uopće mjesta za ikakvu raspravu'...po meni jedini ispravni put ubijanja zivotinja radi prezivljavanja jest nacin na koji su to radili izmedju ostalih americki indijanci koji su se zahvalili ubijenom bratu jelenu ili bratu medvjedu, i time jasno iskazivali postovanje prema duhu koji je u svemu. nacin na koji se danas ubijaju zivotinje (koji je i najmasovniji) je uvelike neprirodan kao sto je i neprirodno covjekovo odvajanje od prirode. ne, i to ne bi bilo isto kao da pricamo trebali bi mi udisati zrak, da li je to potpuno moralno... itd., jer rasprava o tome nema nikakvog smisla. al opet, nije uopce stvar tko je u pravu, a tko u krivu, nego na koji nacin netko zivi, dal je to put srca, a to svatko (valjd) zna za sebe...
opet imam osjecaj ko da nis nisam reko, i da se necemo razumjet al to je tak kad mi previse mislimo (pricamo) a premalo osjecamo...
prijatelju pozdrav! :)
Allisonness, isprike na offtopicu...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Substance

Post Postao/la Beyond Le Fov »

oßliK je napisao/la:al opet, nije uopce stvar tko je u pravu, a tko u krivu, nego na koji nacin netko zivi, dal je to put srca, a to svatko (valjd) zna za sebe...
opet imam osjecaj ko da nis nisam reko, i da se necemo razumjet al to je tak kad mi previse mislimo (pricamo) a premalo osjecamo...
to je to
um gradi samo neke teorije, kalkulira si vlastita uvjerenja, to je sve prazna priča... put srca je jedini pravi put :) ... po tom putu ide i consciousness, i duh, i sve najbitnije što čovjek jest,

um je samo moćan alat, nešt ko čekić :)
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Substance

Post Postao/la Svilaja »

E tu imas point.. Nemam šta reći na to, istinu govoriš.
No, nisam u početku ni htio ući u ovu raspravu.. Samo sam htio ukazati na to da ubijanje životinja (ako ima opravdanu svrhu, tj u prirodi to vidimo) i nije neki grijeh naspram drugih stvari koje ljudi rade.. Od sportskog lova do polucije. Svaki dan ubijamo ogromne količine jedinki, a da nismo ni svijesni. Da ne govorim o izumiranju vrsta i koliki je tek to grijeh, a svaki dan se to dešava. E sad, kad usporedimo to i uzimanje psihodelika ni najveći idiot nebi zabranio psihodelike, s druge strane babilonci koje imamo na vlasti bi.
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Allisonness
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14.11.2011, 02:37
 pohvaljen: 1 put

Re: Substance

Post Postao/la Allisonness »

Istina to Indijanci su molili za oprost kada su ubili zivotinju i to je ok jer kaj nisu imali neki drugi izvor hrane(i guess) ,ali svejedno trebali bi barem mi moderni ljudi ako ista barem malo manje mesa jesti.Sto se tice gramatike jbga imao sam 1 iz gramatike u 5 razredu osnovne LOL.

Jos jedna stvar na koju moram ukazati ,a to je da mozda se reinkarniramo ko zivotinje pa nam nece biti chill biti u klaonicama.
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Substance

Post Postao/la xarabas »

Previse pretpostavki i nagadjanja a malo je toga konkretnog izreceno. Prirodni tok ovog svijeta je konstantno strujanje energije u nama, kroz nas i oko nas; nesto mora umrijeti da bi drugo zivjelo.

Pretakanje iz jednog u drugo. Onog dana kad evoluiram da se budem mogao hraniti od sunceve svjetlosti ili kiseonika, tad cu gledati drugacije
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Substance

Post Postao/la Svilaja »

xarabas je napisao/la:Previse pretpostavki i nagadjanja a malo je toga konkretnog izreceno. Prirodni tok ovog svijeta je konstantno strujanje energije u nama, kroz nas i oko nas; nesto mora umrijeti da bi drugo zivjelo.
Ne nužno, ali nešto treba izgubiti/potrošiti energiju da bi nešto drugo je dobilo. Ako iščupaš list kupusa ta biljka jos uvijek ostaje živa.. Ako pomuzeš kravu ona još uvijek ostaje živa..
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Odgovori