Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la djek_D_ripper »

ah, sad mi je malo manje bed :)) ....

vegeterijanac (al' ne jedem sejtan, i minimalno tj. 1 u 100 godina jedem soju i vege namaze.... ne volim jesti nešto što je moralo prolaziti neku veliku obradu :confusedd: )...znači voće, povrće...a imam ovisnost o kikirikiju i orašastim stvarima... i naravno čokolada :D

željela bih jesti samo sirovo, al' na žalost nisam baš u mogućnosti... a što se tiče veganstva, pokušala sam to, al' također sa svojim studentskim prihodima ne mogu si baš priuštiti takve stvari...a i jaja sam nedavno vratila u prehranu :) ....


gdje se vidiš, ako se vidiš, za nekih 40 godina?imaš neku viziju sebe u starosti? :bigsmilee:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

a Vi aseksualni, ne vidim nista lose- vidim samo dvoje ljudi koji ce jednom u ljubavi zasjati i time sexsulana erupcija omađijati vasa mala tijela :ymdevil:

mislim da vecina nas sanja o svom miru, svom zelenom kutu, svojoj kuci, neke zivotinje/ biljke, muskarac/zena koja te voli, radis nesto sto volis i mozes od toga zivjeti, mir i tisina van svih ovih nepotrebnih stresova i debilana. dalje od ljudi :psy



vaš ritual uz jutarnju kaficu/caj? kako vam izgledaju vasa Jutra?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Radnim danima otprilike ovako: ekspresno budjenje oko 8, tusiranje i pranje zuba, voznja u tramvaju od 10 minuta uz knjigu, i onda dorucak na poslu uz jaki espresso, negdje do pola 10. Vikendom je manje rutine :)

Da li zlouptrebljavate opojne supstance, i kako se odupirete tim nagonima? Rekoh da sta naucim :D
Pozivam te da budes moj ucitelj
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Proximus »

Jedina stvar koju "zloupotrebljavam" je alkohol (koji isto spada pod opojne jel), jednom u tjedan ili dva se posteno zapijem s ekipom, i radim to iz cistog hedonizma, feels good man :D Prek tjedna ne pijem uopce, rijetko kad se zalomi neka piva.....sve ostalo su povremene manje vise neredovite stvari od kave i trave do pravih psihodelika...

jedna stvar po kojoj mi se alkohol razlikuje od ostalih psihoaktiva koje konzumiram je da je to cisto drustvena stvar, super mi je cugat i pricat s ekipom, al sam nebi nikad pio niti nasao nekog smisla u tome. za razliku od ostalih stvari, recimo travu preferiram sam pusit (makar ju cesce pusim s drugima i naravno uzivam i u tome), trippao do sada na zalost nikada nisam s nekim drugim, uvijek solo (ne zato jer nisam htio nego je jednostavno tako ispalo uvijek)...dok mi je alkohol cista zabava i pricljivost i druzenje, trava i psihodelici su prvenstveno ozbiljnija introspekcijska sredstva, makar je naravno zabava i tu skoro uvijek prisutna i dobrodosla :)

da mozete bilo gdje na svijetu besplatno provest mjesec dana, gdje biste otisli?
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la xarabas »

Aaargh, ne znam. Mozda Seychelli beach, cisto zbog onog mindfucka kad gledas iz daljine pa ne znas gdje zavrsava zrak a pocinje voda :)
slika
Ali inace neka bolesno dobra plaza definitivno

koji je najveci novcani iznos koji ste nasli na ulici/negdje i kako ste ga potrosili?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la CAM »

da mogu mjesec dana otići negdje bilo bi to Japan, i to za vrijeme cvatnje trešanja , sa slika sam zaljubljen u taj događaj . Ja mislim kad bi bio pod gljivama i vidio tu ljepotu dogašaja da bi mogao umrijeti sretan.

Kada bi vam muž/žena ljubavnik/a dečko/cura ljubav, slučajno tranfuzijom se zarazila HIV virusom da li bi ste se uzdigli nad svojm predrasudama i nastavili dalje s vašim životom. Ili bi ste ga/ nju ostavili?
kvragu xarabas je bi brži....
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la extranoize »

najveći iznos koji sam našao je 20 kn, ne sjećam se kako sam ih potrošio...

što se tiče HIV-a...mogu sad reć da ju ne bih ostavio, ali u toj situaciji bi sve ono što želim biti (Čovjek) bilo stavljeno na test...ne znam bi li prošao ili bi pao pod utjecajima sebičnosti, logike i okoline...

2 muhe riješih :)

što misliš o svojim roditeljima?
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

o svojim roditeljima mislim sve najbolje i pozitivno u svakom pogledu. sa starim sa bliza nego sa majkom mojom, ona mi je nekako hladna mada na mjestu, ali sa starim mogu srati na veliko, o svemu, bez predrasuda ili prodike. kako god, vidite kakva sam ispala, mislim da su dobar posao napravili :cheesy:

kako provodiš ovo veče, tj. sta ces raditi dok te san ne uhvati?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la mr. gljiva »

Omađijano veče, još sada onanijat malo i u krpe @-)

Biste li zabili pajkana njegovim pendrekom u vugla da vam se pruži prilika? :-?
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Ne bih (ma kako to djelovalo izazovno :D ) mislim da je nasilje impuls koji treba obuzdati.

Kako izgleda vas idealni izlet u prirodi? Ne onaj o kome mastate, nego onoj koji stvarmo mozete organizovati.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Odgovori