Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

uvijek me privlaci srednji vijek, vrijeme vjestica, mracnog i prljavog, nemam pojma zasto. osim toga i 70-te :ymdevil:

kakvi su vam planovi za ovo ljeto?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

ajooj, planovi za ljeto su a jedva čekam i nemogu dočekat to ljeto, pa u životu se nisam više veselila ljetu kao ovom što dolazi, jer je vrijeme totalnoih promijena za mene,, selidba iz zga,, a još neki planovi,, paaa otić na par festivala,malo trens densat i počet šivt,, i naravno jedan od planova mi je i sjest na ozory sa forumašima na čill floru na livadu i zapalit nešt u čast SHIVI hehe



kako bi živio kad bi si dopustio da živiš kako zapravo želiš živjeti, kada u umu nebi bilo svih ovih pravila koja su nam nametnuta, i koja nas koče? jer eto nema se baš još muda za poslat sve u krc, (al kad bi ti narasla ta muda i reko aj bok idem ja živit ....... e kako?
)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la djek_D_ripper »

teško pitanje :-? ....

hm...prvo bi si makla sve štitove koje preko dana naslažem na sebe da preživim, jer mi nebi bili potrebni kad bi sve stjerala u k....znači makla bih se od svih onih koji sišu energiju...
drugo...uzela bih jednu torbu i natrpala u nju neke osnovne stvari i otišla istraživati nova mjesta...trudila bih se upoznati što više ljudi (al' ono baš stvarno upoznati kako razmišljaju i tko su!), naučiti što više različitih stvari, vratiti se na razinu dječje naivnosti i jednostavnosti....
i da je svaki dan drugačiji, neisplaniran, bez radnog vremena od 8 do 15,...
ne znam....stvarno ti je teško pitanje :bigsmilee:

vjerujete u postojanje duše ili je smrt kraj?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Vjerujem u Protok, protok energije koja je vjecna.


Koje iskustvo ti je promijenilo zivot/nacin razmisljanja. Mozes napisati vise toga ako te volja, ili samo jedno- najbitnije.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Tok zivota mi je definitivno promenila policija, ;) kao i licni opis pre 5/6 godina =))
Lepo kazu Batina Iz Raja Izasla.


Da li podrzavas gej populaciju i njihovo javno okupljanje?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

podrzavam ih 100% u svakom pogledu. ne bi trebali protestirati i okupljat se da su prihvaceni kao bica iste planete na kojoj svi skupa zivimo. ne razumijem ljude sa predrasudima- kao Ok je trpat svojoj zeni/djevojci u dupe ali kada se trpaju medusobno eee to je vec odbojno. mislim... fak it. sexsualna orjentacija nekog bica nebi trebala biti uopce predmet rasprave i polemike.
prestat ce se okupljat i dosadivati javnim istupima kada budu prihvaceni a do tada neka rade sta god zele :thumbsup:


Najdraze jelo?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Aquanux »

Najdraze jelo definitivno keleraba :D
Sveze seckana u ogromnim kolicinama!
Pa tofu (u bilo kom obliku) :cheesy:
Trece mesto rukola :ymparty:

Koliko bi godina voleo/la doziviti :questionn:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la CAM »

Svaki dan razmišljam o smrtnosti, ograničenosti naših jadnih tjela, smrt je draga poslijedica života, kad istrošiš svoj materijal, čeka kraj tebe uzme ti ruku i u svoje naručije, sama teza o bitku i nebitku previše koplicira stvari, neznam koliko bi godina htio doživjeti ali sam je prihvatio i spreman sam joj se dati kada me zovne :x

koliko si imao/la seksualnih partnera ( ruka i vibratori se ne broje kao niti elektrostimulacije za postizanje orgazama)
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la djek_D_ripper »

sviđa mi se odgovor :thumbsup: ...

hm... nikoliko X_X , smatram se aseksualnom....ili se još nisam zaljubila, a onako bezveze (kao osnovna potreba :D ) mi nema smisla....
( e nakon ovoga sam sigurna da ću ovdje doživotno ostati anonimus :D )

koji ti je bio najbolji osjećaj koji si doživio/la u životu?i potaknut je bio čime?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la HypnoToad »

Haha ljepo je vidjet da postoji još polu-aseksualnih osoba koje razmišljaju kao ja... =))

Najbolji osjećaj, najjaču euforiju koju sam doživio relativno nedavno je bilo kada sam hodao kroz pola metra snijega kroz šumu na 3g gljiva, zimsko popodne, nigdje žive duše, samo par tragova divljih životinja, šuma spava, sve miruje, sve je pod snijegom, nepostoje više putovi, granice, ništa, samo nepregledno drveće i bjelina. Savršeno.


Kakav vam je tip prehrane? (Vegan, vegetarijanac, svejed, iskljčivo mesojed, samo čokolada...)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori