Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Malbasha »

jogurt nema kičmu, ni taj koji traje do 2013te :))


jeste li ikad posudili nepoznatoj osobi novac?

ja jesam danas, 100kn :eeek: , lik izgledao normalno i rekao kako je imao smrt u obitelji i da mu je tesko pitat al mora i sve to, rekao mi da ce mi vratit u ponedjeljak, kasnje se mislim kako sam budala i da ce me sjebat..
nakon par sati se vratim sa faksa,i opet! neki cigan mi pokuca na vrata i pita pare, ja opet sta cu, izvadim 10kn i sitnih 10ak, racunam nisam ja tu karitas al on me gleda i dam mu ja to sve. i opet se iznerviram kako im nemogu rec ne

nevjerujem u nista al UFF IMA DA ME KARMA MAZI SLJEDECIH GODINU DANA!1
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Da dao sam nekoj budali kad je rekao da su mu stala kola od firme u blizini i da mora da sipa gorivo da ih odveze a nema para, i ja izvadim i dam mu 400 dinara, i on kaze vraticu ti daj mi broj telefona, i ja mu dam da vidim da li ce bas da me pozove, i nikad me nije pozvao da mi vrati, a kleo se u mrtvo i zivo da hoce. :))
Uradio me ko budalu za 400 dinara, od tada nikom ne dajem pare na ulici.

Jesi li pao-pala nekada godinu u osnovnoj/srednjoj/faksu?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la HypnoToad »

Padao ko kruška na faksu jednu za drugom i tako par puta! :))

Jeste li ikada razmišljali o uzimanju ogromne doze DMT-a intravenozno da iskusite kakav je osjećaj umrijeti?
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la wonaabi »

razmisljo i mislio sprov3st u dj3lo, al r3č3no mi j3 da nij3 dovoljno čist za tako n3što...iako dim miriš3 po kukurzu :D.

j3st3 s3 pitali kad da li ljudi slj3pi od rođ3nja imaju vizualn3 sadržaj3 snova i ako da kakv3 oblik3 i boj3 sanjaju i kako bi ih opisali čovj3ku koji nij3 slj3p?
(offtopic:da li možda imat3 savj3t kako sr3dit tipku 3 na laptopu ako j3 bila razvalj3na u navali bij3sa?)
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Aquanux »

Odlicno pitanje :D
Imao sam cimerku koja je zavrsila defektologiju i bas smo se pitali isto.
Naravno, slepi ljudi sanjaju. Razlika je u tome sto (ukoliko su slepi od rodjenja) nece imati vizuelnu komponentu sna. Ukoliko su nekad videli - vizuelno polje se moze pojaviti ili biti nesto u obliku mutnih slika, zavisno od secanja.
Snovi nisu samo vizuelne prirode, ljudi takodje cuju zvukove, osete stvari, mirise, cak i ukus. Ovde sve zavisi od naucene senzorne recepcije. Ovo takodje vuce paralelu sa gluvim ljudima...
Postoje ljudi koji su slepi a mogu se astralno projektovati.
U knjizi Astral Dynamics se upravo opisuje takvo iskustvo :)

Huh sad pitanje: Koja je knjiga na tebe ostavila najbolji utisak? B-)
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

pa nije sad ostavila najbolji utisak, jewr vjerujem da ima još jako dobrih knjiga koje me tek čekaju, pale su mi 2 napamet Brida od Paula.C koja me je potakla da istražim šumu, mjesec i sunce :) a onda mi je odmah pala napamet knjižica iz koje sma i izvukla ovaj citat vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao žiwjeti.ali nemoj ograničiti swoje vjerowanje samo na njih.prihwati činjenicu da postoje i druge stwarnosti u koima vrijede drugačija prawila i zakoni...pan http://www.superknjizara.hr/index.php?p ... jiga=12676


a pitanje :) što učinit sa ukrasnom koprivom kojoj su odjedamput svi listeki otpali, a novi koji rastu odmah se suše? a do prije par mj bila je tako lijepa lisnata i zdrava :(
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

ako je pretjerano zalijevas i zemlja je konstantno mokra lako moguce da joj je korijen kreuo truliti... nazalost ako je to uhvatilo maha nece se oporaviti.

ako joj mjesto nisi mjenjala, i ako i dalje ima dosta svijetla nema drugog razloga... najcesce ljudi pretjeruju sa zalijevanjem pa se i to zna desiti... ako i dalje raste znaci da se trudi, pricekaj da se zemlja skroz osusi, ili je hitno presadi, mozda se oporavi :) drzim fige...

Kako je ti je prosao vikend?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Fig »

prošao je u veoma laganom i opuštajućem tonu :) većinom outdoor.. pod krošnjama

ima li neka univerzalna metoda da se spriječi bol i plač očiju kod guljenja i rezanja luka, a da se pritom ne omete sam rad..? :)
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la xarabas »

Zvaci zvakacu.
Zgodan trik koji ti drzi usta cesce otvorenim i dises vise nego inace. To znaci da isparavanja luka ne ulaze u tvoje disajne supljine u istoj koncentraciji kao inace i time se smanjuje efekt cmizdrenja :bigsmilee:

Kad ste se zadnji put onako posteno napili, evo ja se vec ne sjecam :/
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Aquanux »

Za luk postoji jos jedna metoda, da se sece ispod vode :D

Alkohol retko konzumiram, posteno sam se napio pre dobrih godinu dana od vodke. Malo po malo, tacno dozirano ispili litru za 3 sata. Bilo lepo cak i ako ne preferiram alkohol uopste, mada piva povremeno moze :ymsmug:

Da mozete da birate u koju zivotinju bi se reinkarnirali? :cheesy:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Odgovori