Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la wonaabi »

pffff...koje pitanje...osupnut sam...od mozaika stidnica pa do djevojčica koje su previše voljele šibice ti si jedina sila u svemiru na koje moje mozdane vijuge ne pružaju arogantni otpor.zamislio sam se jer sam degutantno đubre...a totalni je treš al mislim da je to moj odnos s majkom.u biti ne to svako sa bazičnim znanjem psihoanalize i zrnom soli u glavi vidi i zna.nije to nego moja draga.nema ničeg u životu što mi je sveto.nemam ponosa,nemam srama i nemilosrdno vrijeđam ljude i samog sebe ali ono što je između nas nedam nikom da vidi.jedva da se pogledamo kad smo u ekipi, a svi se znamo već godinama.ako nešto skrivaš od onih s kojima si najitimniji to je valjda granica intime.

a volio bi znati kako vam ne dosadi više? :p
mozda je pitanje samo meni jasno, u svakom slučaju volio bi da ostane i tvoje jer je dobro.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Čiča »

U ovom slučaju mogu samo u jednini odgovoriti :D
A čuj, ne dosadi mi iz razloga što je zanimljivo.random pitanja sa odgovorima random ljudi što na kraju krajeva uopće nije random nego sa savršenim preklapanjem i smislom :)
Aha, to uopće nije bilo ispravno shvaćanje tvog pitanja, ali dobro opet sam se osjećao da mogu nešto napisati, možda je pitanje bilo vezano uz smajlić s jezikom koji si stavio nakon pitanja?Ak je do jezika...nije mi dosadio već mi fali jedan...jezik :)
Inače mi dosade stvari koje se ponavljaju, a u njima nema nekog uzbuđenja ili novina.Barem se do sad tako nekako ispostavilo.

Toliko sam pitanja napisao i obrisao da moram pitati.Postoji li glupo pitanje ili postoji samo glupi odgovor?
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la wonaabi »

spojio si 2 doslovne interpretacije, ja sam mislio kako vam ne dosadi bit ono što jeste.ladice u koje se trpate...s tim da pitanje kreće iz mene pa nema nikakvog patroniziranja u njemu.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Čiča »

wonaabi je napisao/la:spojio si 2 doslovne interpretacije, ja sam mislio kako vam ne dosadi bit ono što jeste.ladice u koje se trpate...s tim da pitanje kreće iz mene pa nema nikakvog patroniziranja u njemu.
Ma nije da mi je dosadilo, nego mi je stvarno dopizdilo.

Nije li uvijek nekako tako...da se želimo negdje utrpati, ili ga želimo negdje utrpati :ymdevil:
Dobro, sad...ladice, ormari, stolice, fotelje blabla...
Misliš zašto se poistovjećujemo s ovim ili onim ili čime već.Pa zato što jednostavno ne bi bilo zanimljivo da svi sjedimo i kontepliramo, ne razmišljamo, ne radimo ništa, ne brinemo ni za koga i ni zašto. :ymhug:

I kako da molimte znam što si ti mislio, smislio, osmislio?Ali priznajem, ideja o gradnji kuća od blata me napalila :D
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la s4ha »

kad se netko odluci to pojasniti rijecima i mimikom lica pa ti to shvatis kako treba



zasto ljudi idu racunat psece godine, koji im je k je li postoji neki planet pasa na kojem godina traje krace?
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
fear8wonder
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 19.11.2013, 00:44
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la fear8wonder »

zato što žele poistovjetit svoje najdraže mezimce sa samim sobom, te suosjećati s njima ako su im psi u ''srednjim godinama'', menoupauzi, ako su tinejđeri da im kupe kakvu majicu na njihov najdraži bend i da ih izvedu malo van da se opijaju sa susjedovim psom preko vikenda. ...neznam dal postoji planet pasa, nisam ga vidjela.


koliko nepotrebnih stvari još uvijek koristiš a zagađuju okoliš? ili..koliko toga si se odrekao/la za dobrobit prirode? (npr. plastični štapići za uši, silikonski šamponi i grudi..)
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la NekiTamo »

smatram da mizerno zagađujem okoliš (to svi kažu, valjda..) a pazim da što manje smeća stvaram, štedim struju i pješke idem kad god mogu (ali nije to zbog okoliša to je jer sam škrt za platit taksi :D )..ili nastojim se odreći onoga što mene čini neprirodnim za dobrobit prirode (a tu ne mislim baš na šampon :-? )

Tvoj doživljaj svijeta/svemira je predatorski/čaroban/nešto treće. Zašto?
Question everything, assume nothing
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la s4ha »

Jedan od (beskonacno) mnogih oceana kaosa koji su na dane predatorski, na dane carobni, na dane nesto trece, a katkad i sve od navedenog.



Najdraza serija i zasto (ukratko)?
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la AFX »

It crowd, vjerovatno jer se pronalazim u njihovim problemima.

Omiljen album?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la s4ha »

Ummagumma




Najdrazi morski plod?
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Odgovori