Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

svasta bi ja bila, od sove do delfina, leptira i psa paa do skakavca, bogomoljke i krpelja... tesko pitanje jako tesko :ymdevil:

Da mozes biti zena/ muskarac na 24 sata, kako bi proveo dan da to trenutno stanje iskoristis najbolje moguce? =))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Da mogu da budem zena na 24h telom i umom, odvojio bih taj dan samo za sebe pojeo bih neke pecurkice i pokusao da otkrijem sve tajne zenskog roda i dublje upoznam sebe(zene) zenski um, sta mi smeta, sta volim, sta me zadovoljava.
I kada se vratim u muskarca nakon tih 24h, sa svim tim saznanjima... :YMDEVIL: :ymdevil:
Bilo bi veselo :ymparty:

Da li si nekada probao/la hemijske droge i koje?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

jesam, no nista pretjerano za hvaliti se pa se to svodi na speed, koku i bombone (mdma).
Speed samo u kombinaciji sa travom radi donekle zadovoljavajuce (pogotovo sex :ymdevil: ), osim toga je govno.
Koka me cini nervoznom i egocentricnom. probala 2 puta i zbilja mi se ni najmanje nije svidjelo.
Bomboni su izvrsni ako su dobri, tj kvalitetan mdma a ne ovo sranje sto se sada prodaje, ako se umirite i ne skacete na partiju iskustvo moze biti duboko, duhovno i empatija i razumijevanje su na najvisem nivou. Svida mi se taj majnd seting, ali me mrze jutra nakon kao i kod speeda (pretjerane doze naravno)

za ostalo nisam nasla dovoljno zantizelje da uopce probam. Acid spada u jednu od tih. Ne volim droge koje traju vise od 4-5 sati, pa to izbjegavam, pussy indeed :p

Koje osobine volite/ ne volite kod drugih? :ymdevil: Sto vam dize zivce a sto vas razmili :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

jaooooooo!!! baž zadnjih parr dana, sam u nekom kao hm, neznam jel to konflikt il šta s jednom internet koleginicom,, i šta nevolim, kad se jedno priiča,a onda se drugo radi, dvoličnost,, i nije mi jasno kak ti kao svjesni , spiritualni ljudi , ne svi ali dost njih, tak budu ponekad fuj,, imam par primjera,, ono ja sam si mislila da, ako se ljudi kao akka oni to vele bave duhovnošču , i dano im je to ezoterisko i opčenito divno znaje, kak mogu bit dvolični, egosentrični, i tak,, to me u biti u zadnje vrijeme samo raspiždava kod ljudi dvoličnost,, a što me razmilki,, dobra riječ, gestica,, ma iskrenost to je ono što me kod ljudi veseli :) dok neskužim da seru hehe

kad si se zadnji put valjao-la po travi?
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

:ymdevil: eee da draga moja, znam tocno na sto mislis. meni se uzasno "sere" od takvih ljudi, kada moram biti gruba. nema nista bolje kada mi netko prica o duhovnosti, prirodi, ovome i onome, kao da je jebeni guru a u biti samo prezentira sebe u tom svijetlu, a kada malo zagrebes primijetis bullshit iza sve te price.
Ljude se najlakse upoznaje kroz djela i postupke. naravno svi mi znamo sjebat nesto, ne odraditi nesto, odgoditi itd..ali ako mi govoris jedno a ne stojis iza toga i radis nesto totalno suprotno ili jos gore radis ono po cemu i sam seres aaaa onda popizdim skroz. dakle lazemo se direktno u oci #-o a sve mogu prozvakati ali te "duhovnjake i prirodnjake" ne mogu. toliko su mi ljigavi da ne mogu sa njima niti pricati. neki su divni, da se razumijemo. ali rijetki.
zato ti ja nemam nikakve kontakte sa takvim ljudima, opcenito, znam da su divni i krasni ali meni ne odgovaraju jer su ili previse u necemu ili seru govna.

sa takvim ljudima se jednostavno ne druzim i dosta. jer mi ne trebaju u zivotu za ama bas nista. Ako je zbog druzenja, aaa pa imam bolje ljude za druzenje od takvih. vrlo jednostavno.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
da se vratimo na pitanje :ymparty:

Valjam se u travi od proljeca do jeseni, cim zatopli a ja mogu biti vani. valjala sam se u travi ovaj vikend kada sam bila u posjetu labirintima. mada se volim i zalegnut drito u travu i samo lezatiiiiiiii :ymsmug:

Koja su tvoja 3 top odredista/ mjesta koja bi volio posjetiti za ovog zivota? :p
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

e to sve što si napšisala, ja sam zaboravila napisat, ma joj, samo se nevolim razočarat u ljude, to me malkice čini tužnom, ali enma veze,,

----------------------------
USKRŠNJI OTOCI!!!!!jednostavno još ak je tamo taj jedan trance festival, huuh, uuff,. mmm,,, simpli to mjesto mi nekak zrači, ima nešt mistično posebno meni u njemu amazonska šuma(huh barem na 2mj, i družit se sa šamanima, lovit zmije vodene,brat biljke, i tak ., i naravno pit ayu hehe) i egipat(jer sma u jednom od prošlih života bila u egiptu i to neka služavka ili tak nešt neke svečenice u hramu, nešt povezano sa mačkama, božicom basti, djevica, neam poima još)


--------------------------------------------------------------
d big qweščn iz,,,

koja ti je naaajnaaaajnaaajjj draža biljka :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la extranoize »

lagano pitanje :D
kanabis naravno. zbog spoznajnih i drugih blagodati..

tko ti je uzor/inspiracija u životu?
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la shoosh »

UH, uf...Iskreno nemam uzora u zivotu osim sebe same. Nekako kontam da mi je cilj da unapredjujem sebe kako bih sve vise bila ponosna na ono sto jesam. Mozda je eocentricno, ali jbg...

Da li smatras sebe srecnom osobom?
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Fig »

baš je i mene zamantao extranoize tim pitanjem jutros.. nakon malog razmišljanja sam također i sam došao do zaključka da sam si sam nekakav uzor.. uvijek wannabe-jam nešto a nastojim ne težit drugim osobama.. ali sve te to stvara.. uglavnom u zadnje vrijeme stavljam sebstvo u prvi plan ne osječajući više pred nekime kompleks manje vrijednosti što je znao bit slučaj.. već nastojim nekako gledat sebe u budućnost orijentirajući se prema tome :) .. lijepo je vidjet kako je još netko došao do sličnih ideja i misli... makar možda drugačijim putem.. :ymparty:

srećnom osobom? ... reko bi da se smatram, i da bi se možda svako trebao smatrat ali to je uvijek teško pod svim tim vanjskim utjecajima.. ima trenutaka kad zapadam u crnilo ali to je nekako alert da se upali sveopće gledanje i shvati koliko si zapravo sretan ;) .. ko zna što me još čeka i kako će utjecat na mene... trenutno se osjećam donekle ispunjeno :)

šta ima? :)
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Aquanux »

Cekam da shoosh pojede kajsije i vrati se na skype :D
Dotle uzivam u nekim losim cigarama i kesten pireu. Slusam Namas od Ephermal Mists i podsecam se tripa od pre par dana. Bas se lepo osecam od kad me posetilo drustvo.
Bilo je bozanstveno. Planiramo sa shoosh da napisemo reportove istog tripa kako bi mogli uporediti. Naravno postovacemo ih na forum. Jos malo pa presadjujem salvijicu i tako...

Koje vreme/epohu bi posetio/la? :cheesy:
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Odgovori