Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la muscaria »

Naravno!

Da možeš pozvati na večeru tri osobe iz povijesti, velikane ili bilo koga, koje bi to osobe bile i zašto? :)
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ninti »

Odlicno pitanje!! Tesla, George Carlin i Hermes Trismegistus (ako je uopce stvarna osoba)..
Zasto bas njih, pa razumljivo za Teslu, on je licnost koju je vrijedilo poznavati zbog milijardu razloga, Carlina bi pozvala zbog inteligencije i fantasticnog humora, a Hermesa da mi prenese drevna egipatska ucenja ..
Odlicno je pitanje pa nek ostane isto.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Ronin

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ronin »

Majku Tereziju zbog dobrote,Gandhia da naučim o Indijskoj kulturi,te Isusa da mi se ukaže,a račun za večeru ne bi bio velik.

Koji je tvoj najdraži parfem?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Iz mlađih dana

slika


Obožav insense NagChampa, miris predobar, traje po 2 sata udimi cijelu kuću. Naletila na ulje, parfem, pa to furam onako pod normalno tijekom dana, nije mi za spešl akejžn :P Ponekad ako se osijećam orijentalno :ymdevil:

slika

A za spešl akejžn ovaj od Lusha- Karma- dosta jak/težak i sladak (pa ga staviš doslovno kap na vrat), pačuli + naranja i još tko zna šta. Volim te "orijentalne" mirise, slatke a opet nije cvjetne.

slika

E ajde mi onda recite koje parfeme ne volite ili mirise. Jer sad bi ja odmah pisala koje parfeme ne volim pa da ne duljim, prepuštam drugome da se nadoveže :zen:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la SleppyInHead »

Ne volim miris svježe pokošene trave. I iz nekog neobičnog razloga koji je meni neobjašnjiv većina ljudi favorizira ovaj miris. Nije mi jasno kako mogu.

PITANJE: U kojoj godini bi se vratio živjeti da upadneš u vremenski stroj?
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Sophia »

kad sam si malo bolje razmislila ,skontala sam da mi je sada u 2015 uistinu najbolja godina za živjeti,, kroz glavu mi je prolazio egipat za vrijeme manifestiranja sfinge, cusco u peru za njegovog zlatnog doba i tako još neke magićne lokacije( sve nešto 10-15 tis god unatrag) no odmah bi mi na pamet palo kako bi mi tada nedostajale te neke stvari za kreativno izražavane koje me čine sretnom jer mi omogučuju ispoljavanje duše, i da mi je sad baš tako jako super živjetu tu di živim (netko bi pomislo da nosim roze naočale posute šljokicama)

da možeš biti jedna biljka, koja bi biljka bio i zašto ? :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Ka3p
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 02.06.2011, 13:28
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ka3p »

Da mogu biti biljka bio bih, hmm, coleus, tocnije Plectranthus scutellarioides , Zato jer ta biljka me ostavlja bez daha sa svojim bojama I jako je plaha biljka, jako njezna ustvari, imam ih doma I obozavam ih , I usrecuju me mnogo jako puno, jednostavno savrsenstvo od biljke..


Kada bih mogao promijeniti svijet na Koji nacin bi to ucinio?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Čiča »

Kada bih imao moć da promijenim svijet, a da pritom ne plaćam cijenu istoga, hm, pa promijenio bih ga na način kako ja zamišljam recimo Zlatno doba koje bi došlo nakon Kali Yuge (ovog perioda u kojem smo očigledno bez obzira na nazive pojedinih doba mraka, uništenja i bla bla svega ostalog).Planetom i Univerzumom bi vladala ljubav, poštovanje i mir - harmonija i sveopći sklad.Cijeli svijet bi živio u izobilju i nema tog čovjeka koji ne bi bio sretan.Bilo bi za svakoga upravo onoliko koliko je tom istom dovoljno.Ratovi ne bi postojali, kao ni bilo kakve nesuglasice - o njima bi se čitalo (s čuđenjem) u povijesnim spisima.Istinsko znanje bi bilo dostupno svima, a onaj ko bi ga zloupotrijebio... :ymdevil:

Što je to ljubav?
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Ljubav ti je izmisljena rec koja sluzi da bi se lakse doslo do seksualnih odnosa..

Da li ste nekada zimovali i da li vise volite zimovanje ili letovanje i zbog cega?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Čiča »

Hahaha, zanimljivo, iskreno, očekivao sam nešto duži odgovor na pitanje iznad :-P

Nisam nikad bio na zimovanju (ak se zimovanje podrazumjeva nekakvo skijanje ili bordanje ili sl.) a ljetovanje mi je vrlo drago.Volim zimu, al ak moram birat, biram ljetovanje :D

Knjiga ili film?I zašto? (Nadam se da nie bilo to pitanje već)
Odgovori