Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la 314 »

definitvino se slažem da možeš urediti kak god lijepo, ali uvijek bude falila ta druga polovica koja je onaj zadnji dio slagalice :)

evo mojeg sobička...
ovo je pogled koji te čeka kad uletiš kroz vrata :)
ovo je pogled koji te čeka kad uletiš kroz vrata :)
...onda te pogled vodi na prozor kad uđeš i čeka te natpis na kineskom "moj raj" ili "truli patliđani" ko če ga znat...
...onda te pogled vodi na prozor kad uđeš i čeka te natpis na kineskom "moj raj" ili "truli patliđani" ko če ga znat...
...sjedneš na krevet vidiš malo slatko mjesto sa mojim suvenirima sa raznih putovanja, tu se pali mirisni štapić i "brigomor" upija svu negativnu energiju koja se unosi....tu je i dvosjed za goste i komunikacija je laka...
...sjedneš na krevet vidiš malo slatko mjesto sa mojim suvenirima sa raznih putovanja, tu se pali mirisni štapić i "brigomor" upija svu negativnu energiju koja se unosi....tu je i dvosjed za goste i komunikacija je laka...
ovo je ajmo to nazvat slati kutak, tu su i narukvice, moji i curini mali slatki poklončići....
ovo je ajmo to nazvat slati kutak, tu su i narukvice, moji i curini mali slatki poklončići....
...a ovo je pogled sa dvosjeda, vidiš ko uletava u sobu, vidiš sebe u ormaru i možeš pručiti cijeli ljudski kostur :)
...a ovo je pogled sa dvosjeda, vidiš ko uletava u sobu, vidiš sebe u ormaru i možeš pručiti cijeli ljudski kostur :)
i na kraju kad odlaziš i žao ti je...baciš još jednom pogled na divno mjesto i pamtiš prekrasne trenutke sa pozdravom 'vidimo se opet' :))
i na kraju kad odlaziš i žao ti je...baciš još jednom pogled na divno mjesto i pamtiš prekrasne trenutke sa pozdravom 'vidimo se opet' :))
ima puno sitnih detalja koji imaju točno svoje mjesto i nose neku priču sa sobom, led traka kojoj mogu mjenjati sve moguće boje sa dimerom u čas pretvara sobu u obojano čudo, uvijek je lagana psychill muzikica i lagani miris štapića, na slikama su motivi iz afrike koja je meni prekrasan kontinent i par maski iz iste.

evo svako ima svoj štim i ukus, a ja sam si složio po svojem i dosta sam mozaganja prije uložio, naravno nije sve odjedmom bilo, ali kak mi dolazi trenutak inspiracije tak se ponešto i promjeni :))

LP, nadam se da vam je lijepo u mojoj sobi.

(ispada mi ko da se hvalim, ali nek, moram malo :ymdevil: )
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la L.A. Woman »

uuuuaaaaa...puno zanimljivih stvarčica i ljepih slika.
Tople boje,kreativno osmisljen prijelaz...
Ova mi se maska posebno dopada,imala sam slicnu ali manju,po prilicno manju od tvoje
-strgala sam ju kad sam bila klinka,nemam pojma kako.
kazu moji da sam ja kriva-mora da je tako.
mmm lava lamp,moja je crvena...vrhunska stvarčica za bacit pogled kad si u moodu :cheesy:

da ne idemo puno off topic...
jako mi se dopada soba,i boje pogotovo...mozda ukradem koju ideju za dekoraciju
:-BD
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Vidim da je tema umrla :P

Kako sam od nedavno počela sa yogom, zanima me jel ima duša koje se bave jogom, od kada, koliko često i koje asane vole? :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Ninti »

Ima, jednom ili dvaput tjedno kundalini joga, od 11 mj prošle godine.. Asane mi je teško izdvojit jer svaka ima svoju namjenu - svrhu pa ovisno o potrebi i stanju tjela, duha, ovisi koje asane mi pašu.
Al nije to sve, ima i meditacije, mantranja i sviranja gongova u tom paketu :)

Kako je kod tebe? O kojoj vrsti joge se radi?
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Meni se sviđa Hatha joga, pomalo i lagano :) Prvo sam počela s nekim osnovama preko tube, da vidim što i kako. kod sebe imam neku knjižurinu, staru, koja se slučajno našla kod mene pa sam čitala malo bla - bla. Uglavnom sad radim što mogu, što znam, kako mi dođe, nije loše. Htjela sam ja neki tečaj, ali nema se para niti imam volje s drugima sjediti i vježbati. Ovako si izađem iza kuće, izvrtim na sve strane pa tuširanje. Svaki dan, min20 min do 30, vikendom i do jedan sat. Volim se rastezati, a kad vidiš odjednom napredak, da odjednom nosom ljubiš koljena, jupiiii :D
Inaće, nisam nikada bila nešto trula, uvijek podosta fleksibilna, većinu tih asana mogu fino izvesti, druge... s vremenom :P

Meditacija, e još i na to da se natjeram :P

Jel ste trenirali nešto kao klinac? :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Pa moze se reci da sam trenirao, karate 5 dana, kosarku 2 nedelje, planinarenje mesec dana i tako sve nesto po malo. Nikad me nista u zivotu nije drzalo duze od mesec dana, pogotovu kad je rec o sportu. :)



Gde biste najvise voleli da provedete ovo leto i sa kim?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la pecurko »

Ja ću ako sve bude o.k. provesti sa jednom malom, u stanu, presvačeći joj pelene i ispirati flašice i cucle... :sunn:
Ništa više i ne mogu da poželim.

Pitanje ostaje isto?????
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Devil'sChase »

Pecurko, divnooo covjece :bigsmilee:
a stas se stim upitnicima razbaco tolko?????? :))
Ljeto imam osjecaj da cu provest s prirodom, direktno nekak... S biljkama i ostalim živim svijetom cu se iskljucivo vratit druziit, ucit od njih i tako, promatrat kretanje prirode, i sam se kretat u njoj istim kretnjama :bigsmilee: Jer mislim da je to cjelina svega sto mi trenutno treba.
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la sinnerman »

Supouz da je pitanje ostalo isto....

Gdje = Na samini
S kim= sam
Radeći što= čekajući bolja vremena...

Pitanje:
Da li je važno biti "pozitivan"?
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Naravno, u svakom segmentu zivota je jako bitno biti pozitivan jer je to ono sto privlaci dobru energiju. Pomocu svoje pozitivnosti sam skoro sve u zivotu zavrsio a ljudi obozavaju pozitivne ljude jer je nazalost vecina negativna. Jos ako imas moc da svoje pozitivno raspolozenje i razmisljanje preneses na druge, nema granica za tebe.


Da li imate dane kada ne zelite da vidite nikog i dobro vam je da danima budete sami i uzivate u samom sebi?
I koliko to traje?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Odgovori