Vaš Hobby?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Imate Hobby?

Ne
2
3%
Nekada davno skupljao značke, salvete, sličice..
3
5%
Skupljam (navedite dole u postu što)
5
8%
Stvaram (navedite dole u postu što)
22
34%
Treniram (navedite dole u postu što)
8
13%
Aktivno tumaram bespućima Života
24
38%
 
Ukupno glasova: 64
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la pecurko »

Mogli samo neki online bend osnovati :D
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Red »

:ymdevil: online band... moze odlicno. ja cu majce napraviti :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Shaman Shandor
rank3
Postovi: 55
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:07

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Shaman Shandor »

Sviram gitaru, digeridoo, iako u zadnje vrijeme ne radim aktivno na tome, skiduckam neke pjesme ali nedovoljno je to. Sviram i melodiku zadjih dva tjedna pomalo, imam uglavnom i drombulju sa sobom u džepu.
Donekle aktivno pišem ali u zadnje vrijeme mi je inspiracija nešto slaba, puno rjeđa nego prije.
Povremeno pravim razne "skulpture" najviše od smeća koje pokupim po groblju i ulici.
Sat.
Umjesto da kuca on neprestano vibrira.
Ni kazaljke nema.
hablabla

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la hablabla »

Samane, pa ti i ja imamo isti beg ;) takodje sviram djitru, katkad i kurcu :D pravim skulpture, al od gline, porcelana (preporucio bih svakom da se oproba u tome) okacim slike cim mi bude vracen aparat za slikanje :) i, vrsljam u kuhinji bez recepta, eto :)) pa i to se valjda racuna majku mu B-)
hablabla

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la hablabla »

Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Red »

Vidis, odlicno je. Ova sa jezikom mi je draga :D

nego.. nije bitno dovrseno/nedovrseno radis nesto i super. Bitno da se zabavljas. meni npr. glina i oblikovanje nikada nisu isli dobro, ni u srednjoj ni na faxu, no zato mi olovka draza :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
hablabla

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la hablabla »

meni pa olovka nikad nije bila draga.. al sam gumicom pravio cuda :)) ;)
i, hvala na pohvali :ymcowboy: :-*
Avatar
drvo.bor
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 23.07.2010, 22:07
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la drvo.bor »

Sory Red ali moram ti malo razbiti ovu kreativnu harmoniju. :D

U slobodno vrijeme gazim svog Kawasaki-a, Skačem s Konom po nasipu, verem se po stijenama i liticama ( Free climbing).
Na moru sam više ispod vode nego iznad jer se bavim podvodnim ribolovom i ronjenjem.
Kad sve skupa rezimiram ispadam pravi adrenalin frik. B-)


Ali nakon svega, na kraju dana se lijepo čičim pred terarij i gledam kako mi gljivice i biljke rastu, spalim pljugu, čilam, a sutra sve ispočetka. \M/
Follow the white rabbit...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Red »

:ymdevil: ma ne razbijas nista hahaha

isuse, zbilja si adrenalinski tip, pfff, svaka cast :ymapplause: uvijek su me impresionirali ljudi koji se bave takvim nekim aktivnostima koje su meni potpuno strane. strane jer se nisam nikada bavila nicim slicnim i to ne zato jer me neka panika fata vec nisam zainteresirana, od motora pogotovo :-ss jednom sjela i pretrnula... a fino se vozili, ali meni neka nelagoda sjebe ugodaj.

e ali more, ronjenje... pfff... bila sam mala sirena kada sam bila mala, iz vode me nisi mogao izvuci, sada nekako sve umrlo u meni i jedva da plivam. steta... kada se to ljudi ugase po pitanju stvari u kojima su do prije par god uzivali? hmm... jbg. ronjenje mi je bilo uzbudljivo ali nikada nisam to probudila u sebi i krenula se npr. time baviti

veslanje je bio moj maximum aktivnosti u mladim danima, ali kormilar bas nema neki napet posao pa otisla :o)

nego... zadnja recenica aktivnosti nam se gotovo podudara :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
drvo.bor
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 23.07.2010, 22:07
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la drvo.bor »

Pa to je najbitnije. Glavno da se kužimo. ;)
Follow the white rabbit...
Odgovori