Vaš Hobby?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Imate Hobby?

Ne
2
3%
Nekada davno skupljao značke, salvete, sličice..
3
5%
Skupljam (navedite dole u postu što)
5
8%
Stvaram (navedite dole u postu što)
22
34%
Treniram (navedite dole u postu što)
8
13%
Aktivno tumaram bespućima Života
24
38%
 
Ukupno glasova: 64
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la M & R »

Devil'sChase je napisao/la:Heh, razumijem te potpuno, i vjeruj mi, to što mozak šljaka 1000 na sat, to je ono ključno što nam osigurava manifestaciju svih tih ideja jer niti ne ostavlja mjesta za negodovanje il slično, već samo tjera napred, unatoč svemu i svim preprekama današnjeg svijeta, prepreke su mu samo još veći razlog da jače tjera :bigsmilee: :thumbsup:

Točno to Devil's, ne mogu ti niti opisati koliko su mi kratki dani, da traje jedan dan 48h ne znam da li bih i tada uspjela sve napraviti što planiram za taj dan .. Evo vec je 3,45h sred noci, ja budna kao dan, imam jos ponesto sitno za obaviti, a u 9h dizanje. "Dala" sam si sutra sat vremena duze spavanja jer je "ipak" nedjelja! Dok inace u 8h dizanje, a svaku, doslovno svaku noc ne legnem prije 4h. Ne okrenem se ► kak se kaze, a ono vec samo sto nije svanulo! Doslovno al doslovno me na zivotu drzi sto odmeditiram 45min. i 45min. yoge!! Da mi nema toga, ne bih izdrzala. Imala sam period od cca 15ak dana kada se nisam dizala tako vec se malo raspustila, cak bila i zapostavila meditaciju i vjezbe ►► postala biljka. Doslovno sam bila kao krepani konj, :)) spavala bih po 12/13h, ustala bi oko podne ► 1h .. ravno dva sata sam uspjela biti budna i ponovno zakunjam i to samo tako .. ni manje ni vise nego po 3h popodne .. Majka ode navece na posao .. ja opet ko crknuto kljuse u krevet i zaspem ponovo nakon 2h sto bila budna .. probudila bi se cca 22/23h pa do 1/2 pa iopet corka ►► svaka biljcica je bila duze budna od mene. Ne pitaj me KAKO sam funkcionirala jer NISAM, da sam uspjela IŠTA napraviti naravno da nisam jer iovako ne stignem pola toga, a kamoli u tom periodu .. ne znam sto mi bi da se tako raspusti. Cim sam rekla ... stara moja .. STOP .. navila buđenje u 8h. Meditacija, vježbe .. i eto me .. kao i uvijek .. nista ne stignem .. samo gledam di bi uhvatila sto vise vremena .. al nema ga .. Kazem ti.. evo "sad" idem u krevet ► napokon .. da ne govorim da si od cca ponoc i po kako majka osla u svoju sobu, rekla sama sebi .. "evo sad cu, samo jos ovo ... pa ovo .. ovo, praktički se nisam niti okrenula kad ► malo prije pogledam .. 3h ... KAD !!???
Ali upravo to sto kazes te prepreke nas doslovno gonjaju sve više i više .. još i još .. ono .. da mi dosta po 4h sna .. ponekad cak i manje ... Dobro je dok se ne srusim s nogu, negdi!! Da niti ne spominjem kako cu totalno poludit kad sve vani pocne cvjetat te zatopli ►► proljeće ► kad krene moje vrijeme "buđenja iz zimskog sna" .. uuufff tek onda ce mi ovih 24h bit full full premalo !!! =)) :ymdevil: :thumbsup: :sunn:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la gotta »

pjevam i zlo ne mislim...hehehhee....
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
sartir
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.01.2019, 10:46
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la sartir »

Stvaram. Pozitivu oko sebe. Ili to barem nastojim...
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Molder »

Uglavnom neki sport, setnja, ili fizicka aktivnost, priroda, druzenje
vanzemljak
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 13.08.2019, 19:37
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la vanzemljak »

Fotografija, priroda, vjezbanje, čitanje :D
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la malva sylvestirs »

Kopam nos
what you resist persist
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la AFX »

Deprimiranje
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
deraxor
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 16.08.2019, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la deraxor »

evo se osvrćem oko sebe,
tu je tattoo oprema, tu su brda crteža, tu su biljke sa thc-om,akvarij, životinje kućne,tu su kompjuteri,tu su vejp cigaretline,(ako je vejpanje hobi)
uživam i u uređivanju prostora, kako mi nisu dali po kući da radim šta hoću, tako sam uradio sebi prostor, koji uređujem sam i na neki malo drugačiji način.
Sad se svima sviđa. također volim i uređivati okućnicu.
Imam voćke, baštu. To mi je više za fizičku rekreaciju. Jer nisam ljubitelj treniranja.
A evo nakon reg, na forum mislim da se stvara novi hobi.
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la mr.lirika »

moj hobby je audofilija sa frulom u ruci,izabrana muzika i zelenilo vutre mojeg uzgoja koje me okružuje različitim bojama kristala..
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la perke »

mr.lirika je napisao/la:moj hobby je audofilija sa frulom u ruci,izabrana muzika i zelenilo vutre mojeg uzgoja koje me okružuje različitim bojama kristala..
Moze li se to cuti negde? Ja sviram gitaru, poslednjih 10god radim muzicku produkciju, uglavnom metal. Obisao sam skoro celu Srbiju, svirao na gitarijadi kao predgrupa eyesburn-u i uraya hipp-u, osvajao demomasters turnire sa autorskim stvarima. Nikad niko iz te branse ovde nije uspeo, zna se sta se slusa. Sve autorske stvari sam producirao sam u svojoj sobi i imam tonu pozitivnih komentara. U poslednje vreme radim psytrance setove, tu sam se zadrzao i taj zvuk me ispunjava, no,uvek se vratim gitarama.
Inace, bavim se poslom sa supstancom od koje zavisi cela planeta - KAFA! :D
Odgovori