Vaš Hobby?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Imate Hobby?

Ne
2
3%
Nekada davno skupljao značke, salvete, sličice..
3
5%
Skupljam (navedite dole u postu što)
5
8%
Stvaram (navedite dole u postu što)
22
34%
Treniram (navedite dole u postu što)
8
13%
Aktivno tumaram bespućima Života
24
38%
 
Ukupno glasova: 64
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Perun »

Ma vidi kolege gori!
Speleologija. Od šesnaeste do... Danas se bavim gerontospeleologijom (cilj speleologije je nać što dublju špilju ili jamu. Cilj gerontospeleologije je naći šta pliću jamu šta bliže parkingu).
Planinarim, ali sam ovisnik pa to ne bi bašnazvao hobijem.
Tjelovježba: Qigong. Trčimponekad po šumi sa svojom hiperaktivnom labradoricom Lupitom.
I pišem. Kratke priče, pa i pokoji roman.
Mada ima toga jošššš...
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la L.A. Woman »

Prije sam skupljala kesice secera :)
to mi je bio kao neki podsjetnik gdje sam sve bila
onda mi je,ili dosadilo
ili sam se prestala kretat toliko intenzivno kao ranije
a sad? Pa volim sivat.
Nema mi nista draze nego neki novu krpicu poderat po savovima i spajat sa nekim starim.
-dobijes unikat hehe
Volim fotografirat,ranije sam i crtala al sad sve manje i manje...
A u proljece izac u sumu i skupljat sarene cvjetice i pravit vjencice :love070:
slika
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
MauBast
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 03.02.2014, 16:25
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la MauBast »

Prvi post :D dugo pratim forum ali tek sam se sad registrirala
hobby su svakakvi,većinom crtanje,pisanje,pjevanje. A zabavljam se i sa izradom ovakvih mandala i kaleidoscope arta :lovee:

Chakra Healing
slika

As Warm As Mother Earth
slika

Wooden Soul
slika

Voice of Venus
slika

Smiruje
:thumbsup:
Zadnja izmjena: MauBast, dana/u 03.02.2014, 18:04, ukupno mijenjano 1 put.
Nothing lasts but nothing is lost...
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Devil'sChase »

WOOOW, OOdlicno!! :thumbsup: :bigsmilee: Dobrodosla :D i Postaj slobodno jos svojih radova!! :bigsmilee:
Avatar
MauBast
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 03.02.2014, 16:25
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la MauBast »

Hvala najljepša :sunn:
Slobodno skinite i koristite slike,nikad nisam baš brijala na autorska prava makar poštujem ako netko želi zadržati svoja. Evo još ponekih :)
Boundless
slika

Springtime Madness
slika

Seahorse Mandala
slika

Prophecy Path
slika

Mysterious Cosmos
slika

Šaljem pozdrave i ljubav svima :x
Nothing lasts but nothing is lost...
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Devil'sChase »

Ako želiš, možeš otvoriti cijelu novu temu u podforumu o umjetnosti i ako ti se da, možeš napisati kako to radiš i više o tome tako, al samo ako želiš naravno :bigsmilee:
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la roolle »

Moj hobi je priroda tj. boravak u njoj koliko god duze je to moguce...Poslednjih 20-tak god. od proleca do kasne jeseni vreme provodi uglavnom na Dunavu u pravoj divljini. Postavim sator, napravim kamp i posmatram....Biljke, zivotinje, insekte....sve sto zivi....Pecam ribu i njome se hranim a tu mi je i gitara koju sviruckam uz svetlost vatre...Posto se u prirodi malo spava imam vremena i ponesto napisati, nekad pesmu, nekad pricu a nosim i tempere pa i slikam pomalo sa tim sto moram dodati da sam pravi antitalenat sto se slikanja tice....Radio sam dugo vremena na televiziji i radiu kao tonski tehnicar a najlepse uspmene vezane za posao su iz SNP-a...Pozoriste je zaista nesto posebno.....Spletom srecnih okolnosti vise nemam potrebu za poslom tj. finansijama tako da gledam raditi sve ono sto me ispunjava a ranije nisam mogao ostvariti zbog nedostatka vremena.Pre 2 godine sam zakupio na 99 godina jedno parce obale na Dunavu i sad sam u fazi pravljenja sojenice gd bih mogao provoditi i zime. A jedna od prvih ljubavi mi je citanje i ta ljubav zaborava nema i tako.....Inace sam i veliki gurman tako da obozavam kuvati....
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la krticaff »

Moj hoby je voznja bicikla i to samo po prirodi (izbjegavam gradske ulice, velika setalista u gradu.....).
Okupi se nas 3 ili 4 kupimo hrane, pica i idemo citav dan obilazimo sva mjesta.
Onda kada ogladnimo nađemo neko lijepo mjesto gdje se izvalimo, jedemo i sve tako ponavljamo dok nam ne nestane pica i hrane .Onda navecer oko pola 11 kuci istusiram se i legnem da spavam :129fs238648:
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la M & R »

Bike, role, priroda, ali nikako ne volim zimu .. što više vremena volim provest od 6mj. nadalje na moru - svake godine min 2mj. (7. i 8.) pod obavezno - dakle plivanje iopet prirodica i društvo :ymhug:

Trenutno domeka izrađujem narukvice i ogrlice, (običan i macrame plet), dreameri! U skoroj budućnosti planiram upisati tečaj šivanja i krojenja - to mi opsesija doslovno - samo nisam imala mogućnosti obzirom da volim sve što je unique, baš kako je L.A. Woman rekla .. sve isparti pa raditi svoje ... :ymparty: Uskoro mi dolazi i nova šivača. :x Od pokojne bake mi je ostalo mnogo raznih materijala te vune i konaca ...
Općenito igranje sa tkaninom .. bojanje etc. Pronašla sam u Mülleru setove boja za tkaninu po cca 100+-kn te jako dobre kistove za oslikavanje tkanine, samo čekam malu financijsku injekciju koja će samo što nije! :D
Imam i dvije super knjige iz godina oko mog rođenja u kojima ima apsolutno SVE ~~~ "Enciklopedija ručnih radova" ('79) i "Zabavne i korisne vještine" ('74 - al tada nisam bila još u planu :ymdevil: ) pa će početi da se igram koječim. Iz stana od bake uzeti igle za pletenje, za heklanje i pomalo započet i time! slika Tako da bi kroz godinu dana, recimo, mogla čak i raditi male stazice umjesto tepiha (koje mrzim :blinkk: ), torbice .. :blahblahh: :blahblahh: a mogla bi ... :cheesy:

Čeka se i pomalo skupljaju stvari za izradu nakita (naušnice, ogrlice, narukvice) od poludragog kamenja (kristali) & natura (drvo).

Kako stigao i novi mobač sa super truper kamerom, kako volim fotografiju tako ću ga iskoristi više u te svrhe nego za ono što bi mobač trebao biti .. :thumbsup:

Ljudi moji da vi znate koliko ideja ima u mojoj glavi ..koliko nacrta ... samo da mi je dostatno para kako bih mogla sve potrebito kupiti .. ne znam gdje bi mi bio kraj .. mozak mi šljaka 1000/h, dok sam i inaće ubrzana tak da mislim da bi zaboravila uopće da postoji lap i TV u kući !!! slika

Uza sve to me zanimaju i stvarčice od keramike .. koješta izdađivati pa naravno crtkarati po tome!!
Frendica koja je doslovno ista kao i ja te isto i razmišljamo, ima doma nešto kristala te je i sama izrađivala kojekakve stvarčice, odlučile smo udružit snage i pomalo .. ona isto 24h nema mira i mozdak šljaka 1000/h uza sve to savršeno crta :thumbsup:

Čak mi se i prikazalo, jednom prilikom .. kako imam svoj mali extra unique dućan u kojem su samo stvari koje sama ručno izrađujem .. oblekica .. nakit .. accessoriize.. etc .. Tak smo pričale, što bi čak bilo i ostvarivo kroz cca 4/5 g. - ona ima čak i prostor u gradu (mali izlogić) gdje bi mogle postaviti sitnice (teme) koje bi se nalazile u našem malom raju !!! :x Dok nema dugo cca 15ak dana sam usnula san kojemu je značenje - ispunjenje vaših ciljeva!! :bigsmilee:

Dakle, ne trčim pred rudo niti sam u oblacima da kažem da će sve preko noći, već pomalo, jedno po jedno dok ne napravimo cjelinu .. and action !!! :x

BTW - MauBas - radovi su predobri !!! Samo nastavi .. :thumbsup:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Devil'sChase »

Heh, razumijem te potpuno, i vjeruj mi, to što mozak šljaka 1000 na sat, to je ono ključno što nam osigurava manifestaciju svih tih ideja jer niti ne ostavlja mjesta za negodovanje il slično, već samo tjera napred, unatoč svemu i svim preprekama današnjeg svijeta, prepreke su mu samo još veći razlog da jače tjera :bigsmilee: :thumbsup:
Odgovori