Vaš Hobby?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Imate Hobby?

Ne
2
3%
Nekada davno skupljao značke, salvete, sličice..
3
5%
Skupljam (navedite dole u postu što)
5
8%
Stvaram (navedite dole u postu što)
22
34%
Treniram (navedite dole u postu što)
8
13%
Aktivno tumaram bespućima Života
24
38%
 
Ukupno glasova: 64
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la 314 »

fora,

budeš ti to spraksala i da vidiš za kratko vrijeme puna kuća umjetnina. s tim možeš čuda raditi, brijem da je mašta granica...male plemeske maske, podetači, stalci za olovke, beđevi issss.....guba poklončić :hexer:

malo sam uranio ali sretan rođendan Red :oregonian_winesmiley:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Red »

Hvala mučo! :ymhug:

ima jedno 7 nastavaka, i 7 nekakvih pečata sa već nekim oblicima. pa sada treba to sve testirat da vidim kakav trag ostavlja...ma super zanimacija!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Stone »

Uh, taj wood burning fazon mi je suuuuper! :x
Kontam kako ću sebi nekad napraviti neku radionicu sa svakakvim mašinerijama za drvo, metal, kamen... jer se ne znam odlučiti s čim bih više voljela raditi :D Skupljam kristale, puuuuno ih volim :x a imam tonu kamenja po kući koje sam od djetinjstva donosila gdje god da sam išla.
Inače crtam, slikam, pravim skulpturice od gline... bavim se art terapijom, od skoro pravim nakit, ali sam bukvalno imala maniju kupovanja klješta :)) Imam malu kolekciju i silom sam ih prestala kupovati.
Bavim se tai chijem, volim biti u prirodi, i zaista puuuuno čitam. Gledala bih filmove na kompu ko blesava garant da mi je procesor bolji =p~
Prije sam pisala pjesme, šila lutkama garderobu koju sam kreirala...
Ma, sve što se može rukama raditi me baca u neki trans i vrijeme proleti kao u snu. Sve što radim radim intuitivno, tu mi je vrlo lako isključiti um, pogledati papir, uzeti olovku i povući prvu liniju. Nakon nje u momentima postanem svjesna onog što nastaje, ali mu ne pridajem značaja niti procjenjujem, samo furam dalje.
Fascinirana sam ljudskim tijelom, licima i rukama pogotovo, pokretom ili emocijom.
Često provedem dosta vremena promatrajući svoju okolinu u nekoj maglovitoj komunikaciji s njom. Jel to hobi? :))

Kad skontam kako umetnuti fotku s kompa, postaviću ponešto :psy
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Red »

Kako raditi sa slikama, fajlovima, youtube/ vimeo na forumu?

evo draga link, tu imas objašnjeno kako ubaciti slike, video klipove i ostalo u post. Sada nemaš isprike da ne okačiš neku sliku da vidimo malo što tvoje ruke stvaraju!

svaka čast, impresivna lista aktivnosti :D ja sam trula ko stara baba, moja najveca kreativnost je pokositi vrt trenutno :ymdevil: za drugo nemam inspiracije...
osim ovo što kažeš, gledanje filmova...e pa to je hobi/ strast već jakooooooooo dugo.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Stone »

Pravo da ti kažem, rado bih neki vrt kosila :)) u međuvremenu.
Trenutno sam zarobljena među veeeelikiiiiim betonskim konstrukcijama.
Važi, evo idem gledati tutorijal pa dodam u post :x

(nakon nekog vremena...)

Evo gaaaaaa :)


slika
slika
slika
slika
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la sinnerman »

Ja bi promjenio glas iz
Aktivno tumaram bespućima Života
u
Stvaram (navedite dole u postu što);

Ja stvaram maštu!
:D
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Morpheus »

Hehehe,dobar odgovor :D

Ja stvaram muziku, sada vec dug vremenski period i to mi je definitivno jedna od najnajnajvaznijih stvari u zivotu :)
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Sophia »

baš gledam svoje stare postove, u međuvremenu moj hoby pretvorio se u kristalofiliju - iliti nemogu zamisliv život bez krisdtala, tj, da se nedružim sa nnjima barem 2h dnevno :D , i još u međuvremenu moj hoby se pretvorio u posao , strast, ljubav,sreću,zadovoljstvo,meditaciju,spokojstvo,,, uukratko u par rijeći :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
dejzi
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 05.09.2012, 22:22
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la dejzi »

snowboarding (profesionalno se bavim)...ali kao sto neko rece iz strasti je preraslo u posao, sezonski, ali obziroma na veliku strast i ljubav prema istom, ne doživljavam ga kao posao ni najmanje ...:) :sunn:
Ronin

Re: Vaš Hobby?

Post Postao/la Ronin »

-Treniram odnosno imam svoj program treniranja imam šipku koju sam nabavio kod prijatelja zavidao sam je na zid ....te tako svaki dan ispumpam oko 50x zgibova, nekad po 100 x...
Inače zgibovi su strašna stvar za gornji dio tjela.

-Kod trčanja imam dvije vrste trčanja. Ova je (aerobna) :jednom tjedno znam odnosno vikendom istrčim 10 km i to je to onako za kardio,za body fat ...itd....Nju ne koristim često jer se kod ovakve vježbe jako podiže kortizol(hormon stresa) koji smanjuje mišičnu masu ,odnosno ova vježba je katabolična.Odnosno dobra je za mršavljenje.

-Druga vrsta trčanja je(anaerobna) kad želim eksplozivnost onda prakticiram trčanje uza skale,to je ono što je među najboljim vježbama koja po meni utječu na zdravlje:od jačanja srčanog mišiča,nožnih mišiča,motorika,ljepota,ma sve ova vježba trčanja je po meni najbolja kažem meni jer svatko treba nač svoj način vježbe koja mu odgovara.

P.S.
-Aerobne vjezbe su npr. trcanje, bicikl, planinarenje, odnosno vjezbe podjednakog intenziteta kroz duze vrijeme, tijekom kojih mozes normalno disati.(aerobne vježbe su najbolje za mršavljenje).

-Anaerobne su brzo trčanje, trbusnjaci, dizanje utega itd. - dakle vjezbe gdje imas periode odmora i periode visokog opterecenja, tijekom kojeg nemas normalno disanje pa se zato zovu anaerobne (bez zraka) vjezbe.

Uz sve to da naglasim jedem skoro svako drugi dan ribu koja je bogata proteinima,zelenjave i voča. Uglavnom mediteranska hrana .Jednom tjedno pojedem do 4 jaja i maslinovo ulje pod obavezno.Za kraj slušanje muzike i meditacija ,ponekad pranayama .

Eto moj Hobby :)
Odgovori