Cigarete vs. Duhan za motanje

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori

Što pušite?

Cigarete
8
9%
Motam Duhan
45
50%
MJ only
24
27%
Hvala, ne pušim
13
14%
 
Ukupno glasova: 90
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la sometimes »

nemam ni gandje aman, bas bi mi sjela taman.... ;)
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

sjela bi....ufff...taman! :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Stone »

Baš bi sjela, i još u finom društvu :x

Motam duhan od početka ove godine, na nagovor prijatelja. Netom se može naručiti neki organiski uzgojen u HR. Meni je odličan, nije mi jak, prije sam pušila Drinu :-o , pa mi je sve blaže od toga.
Prvo, uživam u motanju, mašinice i te stvari mi nisu gušt, a drugo, kako sam prešla na duhan manje pušim.
I ja primjećujem da nema smrada duhana u kosi i stvarima :ymapplause: Često osjetim na desnima ukus koji duhan ostavi u ustima, onako, fini je...
Papiriće volim one providne, s kojima se cigareta gasi brzo. Tako da jednu mogu pušiti iz tri puta. A volim one tanke filtere isto. Našla sam neke Party in the House ;) od kojih ne žute prsti.
Meni se ne sviđaju duhani s ukusima. Trudim se da Eove ne jedem, a i ne pušim.
Jeste li znali da duhan djeluje antibakterijski, a i zaustavlja krvarenje pomažući krvi da brže koagulira :thumbsup:
Naravno, ne stavljati na ranu duhan s aditivima...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

nadam se da ste svi bar jednu sjemenku pukli u saksiju/zemlju ovo proljeće, za lijek, naravno :ymdevil:

evo sada nakon vise od 7 dana smanjenog pušenja, mogu reći da problem pušenja navečer i dalje ostaje. mogu preživjet cijeli dan, ma i ujutro uz kafu i nakon klope, ali navečer, ufffff. pogotovo ako nema medežije onda još gore. ako zapalim medežiju ne pita me uopće, in general, ali ako nema, jao duvan onda jaooooooo pa pokleknem. ali ponosno sam na sebe... 2-3 dnevno mi ne izgledaju toliko lose za sada :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
charuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05.05.2012, 19:47
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la charuga »

evo pusim vec jedno duze vrijeme , 17 godina. i probao sam par puta duhan ali u petak sam uzeo onaj samo crni slika
i mogu reci da mi je ok samo mi je malo slab.manje pusim ali.....slab mi je. jeli bijeli jaci?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

Po meni bijeli nije jači, nego nekako suvlji... draži mi je crni :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
charuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05.05.2012, 19:47
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la charuga »

evo uzeo sam si slika i mogu reci da je dovoljno jak ali nema onaj fini okus kao black devil.
Avatar
charuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05.05.2012, 19:47
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la charuga »

and back 2 devil :D
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

ovdje kod nas jedva nades Crnog Vraga, i to crni uvijek nestane prvi. izgleda da ga kod mene masovno kupuju svi, bijeli je nekako suh i nije da ima neki tejst..ali kao alternativam super :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la sometimes »

di je nestao đorđ karelias?

kad ga ja pocnem pusit nema ga vise nigdje, barem u mojoj zupaniji, za sad sam na virđiniji od 50g ali ne kuzim zasto bude uvijek tako mokar duhan kad ga kupim, uvijek ga moram stavit na susenje dan, dva prije upotrebe, inace NE gori, nikako, cak i kad stavis puno vutre :))
....it didn't make any sense.....
Odgovori