Cigarete vs. Duhan za motanje

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Što pušite?

Cigarete
8
9%
Motam Duhan
45
50%
MJ only
24
27%
Hvala, ne pušim
13
14%
 
Ukupno glasova: 90
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la vidra »

i mene zanima de je nesto karelias. neki dan mi teta na kiosku rekla da ga nisu dobili već mesec-dva.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

treba mi neka fina torbica za duvan!!! npr. kao ova :x

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la HypnoToad »

Jao kako je preodlična!!!! Već sam oblik, a još ovaj Thor's hammer... Mislim da moram ić zapalit cigaretu da se smirim...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

=))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Ninti »

Baš ta je 65 eur ak dobro vidim.. stvarno prekrasnih ima :-o

http://morgenland-arts-crafts.blogspot. ... uches.html
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Red »

koje sranje aaaaaaaaaaaaaaaaa hoću jednuuuuuuuuuuuuuuuu! ova aztec mi je bomba..ali je zato 160 eura :cheesy:

slika

čarčuna mi želimo da počneš ovakve torbice izrađivati :x :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la mr. gljiva »

Da su prekrasne jeste...ali kupim janje ipo za 160e :p :ymdevil:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la sometimes »

evo kao sto sam vec napisao vec duze vrijeme trazim georga kareliasa i njegove sinove i jucer udjem u neki - znate one nove fensi kioske sta imaju svasta i ogromni su kao mali market i pitam za duhan kad ona mi daje cigarete, duhan naravno vise ne dobivaju ili ga nema kaze ali sada imaju karelias cigarete, neke kao light i neke jace, ali kostaju 23 kune, kutija je onako plosnata i otvara se po cijeloj duzini, kao kutije sa poklopcem - isto fensi kao i kiosk, puno mi je to novaca ali odlucih probat (naravno uzeo sam jace) da vidim sta su to napravili jer im je duhan stvarno bio super i........, i da, i cigare su super, evo da sam bogat pusio bi cigare george karelias i njegovi sinovi.....

ustvari kutija nije fensi, mozda vise retro i onako izgleda napravljena za one ljude koji stvarno vole dim i kojima pusenje nije samo pusenje..... =))
....it didn't make any sense.....
Stone
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 18.12.2010, 09:10
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la Stone »

Auh, treba mi jedna torbica za duhan. Ja cu je zazeliti, a ona ce se materijalizirati? Moze bilo koja od ovih sa gornjih slika :D
Avatar
freenature
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 16.10.2012, 23:01
 pohvaljen: 3 puta

Re: Cigarete vs. Duhan za motanje

Post Postao/la freenature »

ja pusim cigarete vec 4 godine, ali ne ono kutija na dan, vec 2 kutije u tjedan dana.. samo se onda islo cijelo vrijeme u kafice pa se tamo popusilo vise od pola kutije i naravno onda ti opet treba nova.. u tih 4 godine nisam uopce razmisljala o duhanu za motanje, tek onda dok sam primjetila da mi je velika kriza s novcima zbog kutije cigareta, odlucila sam poceti motat cigarete.. to me drzalo 1,2mj i onda mi se sve zgadilo, ti uzasni duhani, i taj miris i okus.. sad popusim 1,2 cigarete na dan, naravno s prirodnim duhanom i nadam se da cu uskoro bit i na nuli. dok god se ima puno zelenog, cigarete uopce nisu potrebne.. ako se pita, onda vise preferiram duhan za motatnje nego cigarete, po mogucnosti prirodni, jer je puno manje štetan nego ova sranja oko nas, i mjesavine tko zna cega sve. prirodno prirodno i sve samo prirodno :thumbsup: cigarete su zlo!
FUCK THE SYSTEM!
Odgovori