Što planirate ovog ljeta?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Red »

Ljeto... prevruće :) odjednom pocelo a tako ce i zavrsiti.

vrijeme se skroz posvadalo samo sa sobom, pa tako i biljke i zivotinje takoder. tresnje cvatu prerano, lisce pupa odjednom usred zime, ptice pjevaju usred noci zbog rasvjete a Vi?

kako planirate proves svoje slobodno vrijeme (ako ga imate) ovoga ljeta?

vjerujem da mnogi idu na fax pa ce imati ljetne praznke, neki rade pa ce si uzeti godisnji, neki nista ne rade po difoltu pa opet mogu sta hoce sa sobom itd. mene posao ljeti prikova za stolicu i ne mogu imati slobodne dane, sezona..uzas. uglavnom...

planirat otici negdje nikada ne mogu i to je cinjenica gorka, zadnjih 6 godina. pomirila sam se sa time da je ljeto radno i da ako vec ja ne mogu otici nekamo, to ne znaci da netko kod mene ne moze doci pravit mi drustvo u hladovini smokve :D

kako se cini, bit ce zabavno bezobzira sto mrdnut dupetom ne mogu, imat cu goste razne u par navrata i oni ce mi malo podici ovu kolotecinu koja vec traje mjesecima. veselim se tome, pa makar samo na par dana. sezona posjeta je vec pocela i drago mi je da jeste. nedavno sam ugostila dvije drage osobe i nadam se da ce se nase prijateljstvo kako brzo pocelo tako se brzo i nastaviti u istom tonu.
takoder su se najavili neki drugi ljudi da bi dosli na ljetovanje kod mene, sto drugo nego ustupiti topli krevet, vrt i hladovinu i zabavu na kraju krajeva. tako da ce mi tempo biti ipak malo dinamicniji i necu se zaliti.

Mozda posjetim koji festival, otok ili neistrazenu prirodu, mozda nista od navedenog, kod mene je sve relativno :ymdevil:

uvijek me zanimalo kako Drugi provode ove tople ljetne,slobodne dane i mjesece... :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Tain »

Ma ja vjerojatno nastavljam istim ritmom kao kroz cijelu godinu.
Iako iskorištavam toplo vrijeme za biti u prirodi više.
kao uvijek, napravit ću neku veću stvar što nisam nikad napravio. al za to treba pogodit moment hrabrosti/ludosti.
ma već se izdogađalo puno stvari na početku tako da će cili ostatak ljeta biti bonus.
:D
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Shaman Shandor
rank3
Postovi: 55
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:07

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Shaman Shandor »

Kontam učit fiziku pošto mi je to ostalo jedino s druge godine, naravno neč isključivo to radit. Vjerojatno proputovat do seasplasha, tamo mi i brat živi pa tko zna možda i na onom future nature-u ostat, nasiso sam se nekih para pa se možda odvažim i potrošit dio tako da se razonodim.
Nadam se da ću imati priliku gledat šarene boje i oblike kako mi se izmjenjuju pred očima koji puta tokom ljeta.
Također kontam malo DJ Traktor učit koristit i vrlo vjerojatno povremeno i pit ponešto, jer stvarno dok je trajao faks nit sam izlazio nit išta mnogo radio što nije faks.
I tak
Sat.
Umjesto da kuca on neprestano vibrira.
Ni kazaljke nema.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Red »

imam ti ja neke predivne boje i slike koje bi trebao pogledat =))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Devil'sChase »

A molim te, ko ne razmišlja o ljetu vec sad? :D B-) =))
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Psychonaut »

Nekad si kazem da fiksnih planova nema, jer se trebam fokusirati na sadasnjost, a ne buducnost. Al znam samo da bih zelio da budem sto vise vremena vani, u prirodi, sa dobrim ljudima. Zato cu vjerovatno otici na par festivala, ozbiljni kandidati su Ozora, Freqs of Natura i Pohoda, mada ce vjerovanto biti i nekih manjih. A moguce je i da ce biti neka fina rafting turneja po Balkanu.

Samo opusteno i spontano :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Truthopia »

Vec nekoliko godina sam u radnoj shemi po ljeti i proljecu i dio jeseni,odmor mi je po zimi jbg takav mi je posao,ovo ljeto nisam sigurna di cu i sta cu,vjerovatno radit,ako nadem posao na kopnu sto se duboko nadam jer mi treba odmora,pa cu to sve spojit ugodno s korisnim,pa makar zujala po Hrvatskoj,a ako ne uspijem ga nac...opet povratak u Alcatraz i borbu,pa cu zimu trunut kuci :(...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Beli mag »

Meni će ljeto vjerojatno proći radno, ali za uživanje se uvijek nađe prostora i vremena :)
Imam velikuuuuu želju otići na Lost theory festival. Prošlo ljeto proveo sam tamo 2 dana sa dragom i bilo je prekrasno i čarobno :x
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Devil'sChase »

Ja totalno o tom razmišljam, da na proljece delamo kamp, a na ljeto dodemo partijati i igrati se :)
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Perun »

U super tema! Natjeralo me da razmislim;
Dakle, lipanj, možda se uštekam nekim kopačima kristala za u Bosnu, ako ne idem do piramida,
onda planina Bitovnja, takođe BiH (100 km staze, ide se od doma do doma, mada ja spavam u šatoru jer ide i psica samnom).A onda!!! Kemijam neku šemu za dobacit se do himalaje... 15tak dana planinarenja, plus možda, uspon na Meru Peak. I ako se vratim na vrijeme, Lhost Teory fest - jbg. napalili ste me ko šiparicu na Justina Timberlejka.
Ko prije umre duže je vječan
Odgovori