Što planirate ovog ljeta?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Perun »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la AFX »

..ja uz najbolju srecu raditi cu, i u slobodno vrijeme malo pobjeći u prirodu s motorićem. No uglavnom rad..da bi mogao preživiti ostatak godine.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
sepavi puz
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 01.12.2012, 02:37

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la sepavi puz »

nadam se da cu se zaposlit do ljeta...pa prema tome nadam se radno :ohnoo: ...a ako ne, jao si ga meni :(
Avatar
zicko
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 29.03.2012, 15:44
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la zicko »

Ovo ljeto ako prođe sve dobro sa faksom planiram obići par festivala.Prvenstveno Lost theory i Ozora. Te obići malo prijatelje koji su raštrkani po Jadranu i usput negdje kampirati. :)
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Red Weed »

Razmisljam o pjeshacenju ili bicikliranju po Istri malo... da je ponovno vidim nisam dugo, polovit mozda Lost Theory festival radi dobrog lineup-a i mozda polovit neko drustvo negdje :D
Krenut neki vrag stvarat u svom kraju... il bilo gdje :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Ruskinja »

Posljednjih godina dragi i ja radili bismo cijelo ljeto na moru kao sezonski radnici (tako smo se i upoznali :lovee: ), a ovo ljeto, ako ne prekretnica, onda će nam se dogoditi velika promjena, svakako: selimo se iz velegrada u manji grad odakle on potječe i gdje živi njegova obitelj, ja ću raditi praksu u jednom OPG-u, u međuvremenu ću se družiti s njegovom bakom u njezinom vrtu kako bi mi prenijela svoja znanja, a on će raditi u uslužnom sektoru. Dobiti ćemo određeni komad zemlje na korištenje pa vjerujem da ćemo se i time dobro poslužiti :ymparty:
Ali da će more nedostajati, to svakako! :sunn:
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la L.A. Woman »

ovo ljeto? umm...pa,posao imam...pod ugovorom sam jos 2god :-s
koliko god je taj siguran posao dobra stvar,toliko me brine cinjenica sto pojma nemam sta sa svojim zivotom...trenutno sam u fazi putovanja i chillanja,ali nemam bas nesto slobodnog vremena da mogu dati petama vjetra,pa otic na neki festival ili kakvo zbivanj van hrvatske :((
:-? Ovo cu ljeto vjerovatno provest mirno...definitivno ce biti mirnije nego proteklih godina. Steta,bas steta...svi festivali koji su mi primamljivi su u srcu sezone,znaci,godisnji-mission impossible.
Ali cu definitivno malo prije ljeta,prije one guzve i ludila,otic na kakvo kampiranje,pa makar 2 dana...cisto da odmorim dusu i pustim mozak na pasu.
Malo da uzivam u prirodi :x fali mi to...
:kgcs3:
Sljedeci potez: Nabavit sator.
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Red »

ma ja sam odlučila da neću ništa planirati ali ću se nadati nekim događajima i akcijama pa ćemo vidjeti što će se ostvariti. Malo me kolju nekek stvari ali pokušat ću to ukloniti i koncentirati se na ono što želim i dati sve od sebe da se i dese. Bitno da sam u vrtu hahaha bar to :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la s4ha »

Crnciti po cijele dane i skupljati za nesto divno (valjda) :D
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Red »

ova tema može biti ko neki back to past- timeline, svatko može vidjeti jel si je ostvario želje/planove iz prošle godine, koje je ovdje napisao. Vidim za sebe da nisam ništa napisala za prošlo ljeto. Samo se sjećam da sam (napokon) našla posao :)

A ovo ljeto, opet bez plana, muka mi od planova :psy
Mogu željeti: ići više na more, biti više kreativna, pročitati još i još puno knjiga, putovati malo- ako je ikako moguće :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori