Što planirate ovog ljeta?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
EnricoTavoli
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.01.2015, 03:07
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la EnricoTavoli »

Firmus je napisao/la:
mr.lirika je napisao/la:Moj plan ovog ljeta mi je već započeo- odmarati poslije posla u hladu moje biljke,te sa gljivom i pljugom u miru meditirati dugo u zvijezdanu noć :)
Dobar plan, ja planiram ovo isto ali nadam se da će su tu i tamo naći neka zanimljiva aktivnost kao kupanje ili planinarenje. Možda zvuči malo creepy ali volim biti na plaži i promatrati žene. Šteta da nema u Splitu nudistička plaža. Ima neka neslužbena ali treba to isprobati, tko zna kakvi se likovi tamo vrte...

Sta kripi coece, ja sam na plitvicama promatrao zene i pored svoje djevojke. Nema kripi nista danas.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Ka meni maršira vječiti forumski ban od strane Svetog Admina prekorektnog a razlog tomu su: direktan uzrok - ne pišem ikavicu; indirektan uzrok - ne podliježem planetarnom pranju mozga.
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la Firmus »

EnricoTavoli je napisao/la:Sta kripi coece, ja sam na plitvicama promatrao zene i pored svoje djevojke. Nema kripi nista danas.
Ma znam, zezam se malo, to da se ne bi ko slucajno uvrijedio haha :D
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 456 puta

Re: Što planirate ovog ljeta?

Post Postao/la AFX »

Uvjek su planovi jedno, a realnost drugo..ono sta planiram je otići na modem, to bi volio, i da mi se popravi stanje s koljenima da mogu plesati..nadam se da ću se moći izvući s posla, al opet..tko živ tko mrtav do tada..to mi je jedina želja i plan za iducu godinu..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori