Tetovaže/pirsevi

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la gotta »

Ej ekipa, imate li vi tetovaže/pirseve? Mislila sam da bi bilo fora da u ovoj temi slikamo svoje tetovaže ili pak tuđe, možda još netko želi tattoo a ne zna šta, pa mu ova tema posluži kao inspiracija :D
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la sometimes »

pa znaš šta..., tetovaže su vrlo osobna stvar i po njima se može lako identificirati čovjeka, a ovdje nekako svi čuvamo svoje identitete jer nisu baš sve stvari što radimo legalne....

....u policiji npr. kad žele nekoga identificirati često pitaju jeli ima kakvu tetovažu, pa eto...., ja nebi hvala, a i tko kaže da imam tetovažu.... :)
....it didn't make any sense.....
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la Riseofmagic »

sometimes je napisao/la:pa znaš šta..., tetovaže su vrlo osobna stvar i po njima se može lako identificirati čovjeka, a ovdje nekako svi čuvamo svoje identitete jer nisu baš sve stvari što radimo legalne....

....u policiji npr. kad žele nekoga identificirati često pitaju jeli ima kakvu tetovažu, pa eto...., ja nebi hvala, a i tko kaže da imam tetovažu.... :)
Svijedno ja bih htjeo da nabacimo kakvu tematiku o tetovažama jer u zadnje vrijeme tj razmišljam češće o njima pa bih htjeo da bar podijelimo nekakvo iskustvom ako znamo nešto tipa o bojama jer se brinem o sastavu i šta bi sve moglo bit u njima primijerice.Nemoramo otkrivat osobne tetovaže možemo srcu drago ili nešto slično...
Volio bih pokrenut ovaj topic stoga ću i napravit upit.
Ako imate tetovažu znate li možda sastav većine boja i mogućih nuspojava od nekih tipova ili slično preporučit nešto ? Netko mi je spomenuo da je moguće otić kod kožnog i pitat za pregled jer postoje neke mogućnosti nuspojava i slično...Preporuke salona ?

:cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la AFX »

Sometimes je ispravno rekao/rekla. Mislim da ovo nije forum za takve stvari, jer identifikacija nije nešto čemu vjerujem težimo. Sastav boja, nuspojave i sl, se može, kao i informacija o tome da li vam "kožni" može reći jeste li alergični ili ne se može pronaći u sekundi na google-u.
Salon? facebook.com/kidkros
Toliko od mene.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la gotta »

da zaživim temu :D stavila napokon ringić s opalom :D izgleda je...no... moram se samo malo naviknut još jer mi je čudno :D
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la gotta »

Riseofmagic je napisao/la:
sometimes je napisao/la:pa znaš šta..., tetovaže su vrlo osobna stvar i po njima se može lako identificirati čovjeka, a ovdje nekako svi čuvamo svoje identitete jer nisu baš sve stvari što radimo legalne....

....u policiji npr. kad žele nekoga identificirati često pitaju jeli ima kakvu tetovažu, pa eto...., ja nebi hvala, a i tko kaže da imam tetovažu.... :)
Svijedno ja bih htjeo da nabacimo kakvu tematiku o tetovažama jer u zadnje vrijeme tj razmišljam češće o njima pa bih htjeo da bar podijelimo nekakvo iskustvom ako znamo nešto tipa o bojama jer se brinem o sastavu i šta bi sve moglo bit u njima primijerice.Nemoramo otkrivat osobne tetovaže možemo srcu drago ili nešto slično...
Volio bih pokrenut ovaj topic stoga ću i napravit upit.
Ako imate tetovažu znate li možda sastav većine boja i mogućih nuspojava od nekih tipova ili slično preporučit nešto ? Netko mi je spomenuo da je moguće otić kod kožnog i pitat za pregled jer postoje neke mogućnosti nuspojava i slično...Preporuke salona ?

:cheesy:

pa ne znam, ja sam alergicar ali nisam imala nikakve probleme, a tetovazu mi je radila naucnica i uopce ne znam kakva je boja bila u pitanju jer sam dobila free tattoo.. u pravim salonima dobijete upute, mjere opreza, tattoo majstor objasni s kakvim bojama radi, kakav je sastav, te testira prvo tako sto iglicom unese malo boje... pričeka nekoliko minuta, pa ukoliko koza nije reagirala, nastavi dalje....
preporuku za salon ne mogu dati jer nemam iskustva, ali proguglaj malo...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Tetovaže/pirsevi

Post Postao/la Ninti »

Imamo već dvije teme na sličnu temu:
Tattoo i Masinica za tetoviranje
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori