Žongliranje =)

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Žongliranje =)

Post Postao/la Zeleni Palac »

Pa ajde, kad tako kazes, zvuci zanimljivo. :D
Ukucaj u facebook trazilicu zongliranje pa ce ti izbacit nekolko rezultata. Nemrem sad linkat jer sam na mobu pa je to malo gnjavaza.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
nikoina
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 05.11.2011, 13:52

Re: Žongliranje =)

Post Postao/la nikoina »

Tko?Sto? je napisao/la:sreca sreca sreca.

poceo sam zonglirati... ima sada vec i god dana. jednog dana sam se primio posla sa 3 teniske loptice i napravio puni krug taj isti dan. od tada to je postala droga jednaka marihuani za mene. ugl ako netko ima kul trikova za 3 loptice neka javi. ja trazim sto ima na youtubu, sve je to lijepo i divno, ali novih nikad ne skodi.

sreca, relaksacija, ciste misli. refleksi su mi poletjeli. probajte, naučite, necete pozaliti!

evo jedan frendov video s tri loptice ... http://www.youtube.com/watch?v=-A6knefZ ... r_embedded

btw, jel imas kakvih svojih videica ??? pozz.. ee i pogledaj si stranicu ministryofmanipulation.com
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Žongliranje =)

Post Postao/la Psychonaut »

Ova mi je tema promakla, pa rekoh da se i ja tuspasim :psy

Igram se sa zongliranjem vec par mjeseci, i jako mi se svidja iz razloga koji su ostali, recimo Fig, vec opisali.

Pun entuzijazma, nabavio sam loptice, kontakt poi, levistick i astrojax, al i dalje skoro nista ne umijem kako treba :))

Za sad se najvise igram sa poikama, nekako mi se najvise svidjaju. Uprkos tome sto sam prilicno smotan i netalentovan za ovakve stvari, opet se progres definitivno primjeti. Svaki put nakon vjezbe covjek nauci nesto novo, i to je radost samo takva :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Odgovori