Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la shroomko »

Sve je to ok možeš ignorirati argumente i umjesto toga pisati eseje koji nazivaju ljude koji misle drugačije glupima, ali nemoj inzistirati na trovanju djece!
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la antoniopavaroti »

a koje to argumente ignoriram ? Pojedinačne slučajeve loše vakcinacije ? Naravno da toga ima , naglasio sam to ali i da u globalu vakcinacija ima pozitivan predznak . Ne tvrdim da je svemoguća ..jer to nije nijedan lijek ili pripravak ali da je odigrala i igra značajnu ulogu u prevenciji mnogih bolesti koje su doslovno tamanile čovječanstvo u milijunskim brojkama jeste činjenjca i jeste argument koji svaki iole pismen čovjek može provjeriti . O tome govorim..Poštujem svako mišljenje ako je ono utemeljeno na znanosti , iskustvu i praksi koje ga potvrđuju a ne po tome dal se slaže sa mojim razmišljanjem . Nažalost, ovoga puta nisi baš potvrdio argumentima svoje tvrdnje i nema ljutnje..Naravno da ne inzistiram na trovanju djece , to je ipak malo presmjela tvrdnja ...Ja sam "svoju" djecu cijepio jer vjerujem u dokazane stvari , da sam se bojao nus djelovanja ...jesam , ali ebiga , tko ne reskira i ne profitira..Ti "svoju" djecu ako ih imaš nemoj cjepiti, vjeruj u zavjere farmaceutskih industrija i radi po svojoj savjesti..
Ljude koji misle drugačije ne nazivam glupima , glupima nazivam one koji misle suprotno provjerenim naučnim, znanstvenim činjenicama koje su se potvrdile u doslovno milijunima slučajeva kroz preventivnu medicinsku praksu i liječenje . Nadam se da se ti nisi prepoznao u mojem tekstu , što ti reče "eseju" (hvala na komplimentu) a ako slučajno jesi eto ti dobre prilike da analiziraš svoje mišljenje , proučiš par znanstvenih radova na tu temu , možda se konzultiraš i sa nekim dr. pa uz malo sreće i zdravog razuma za koji vjerujem da ti ne nedostaje a uz obuzdavanje ega promjeniš ili bar obuzdaš nebuloze o tome da je cjepljenje otrov , makar je svaki lijek na neki način otrov .No, otom-potom.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la sometimes »

....nije mi bila namjera izazvati prepiranje na ovu temu...., razumijem da svatko ima svoje mišljenje i to je u redu, nitko ovdje nikoga ne sili na ništa, ako se i da neki dobronamjerni savjet - to je samo savjet i ako se ne slažeš sa njime jednostavno napraviš po svome....

....živjela djeca, eto, bila ona cjepljena ili ne.... :ymhug:

....Ninti je po meni super sve to sročila u par rečenica: "Samo kažem da treba biti pametan i jako se dobro informirati o svemu, a ne prepustiti se vukovima. Društvu je potrebno i kritičko razmišljanje.
Da ne odlutamo previše od teme "Tko ima djecu i zašto.." podržavam antonijevo razmišljanje da život nije naše vlasništvo niti ga treba zadržavati ako uvjeti života nisu ekstremno loši, makar to je opet subjektivno.
Romima nije loše imati po 15toro djece koja će prositi za kruh, ni ne razmišljaju o cijepljenju, a nama smeta bankarski sustav, neki chemtrailovi i Rotschildi.. teško je reći što je za koga ispravno kad smo svi uvjetovani na drugačiji način.
Netko vidi rađanje kao donošenje novih robova na svijet, a netko drugi pak vidi u tome nešto sveto. Možda su oboje u pravu."


ja sam presretan što sam sudjelovao u stvaranju jednog novog života, taj nevini smješak koji vidim kad dođem doma makne sve "crne oblake" i da, brinuti ću se za nju, od cjepiva pa do nečeg u budućnosti, informirati ću se, pitati za druga mišljenja i truditi se odgojiti ju najbolje šta mogu i na taj način sigurno odgojiti ponovno i sebe..., griješiti i, nadam se, ispravljati ali kad nekom želiš toliko dobrog i ne možeš drugačije....

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la antoniopavaroti »

sometimes je napisao/la:....nije mi bila namjera izazvati prepiranje na ovu temu...., razumijem da svatko ima svoje mišljenje i to je u redu, nitko ovdje nikoga ne sili na ništa, ako se i da neki dobronamjerni savjet - to je samo savjet i ako se ne slažeš sa njime jednostavno napraviš po svome....
učinilo ti se da se prepiremo ...obojica smo napisali šta mislimo i ja to cjenim . Svatko ima pravo na to i po meni je iznošenje vlastitih stavova puno bolje nego ništa ne pisati i stvarati od ovog saita učmalu žabokrečinu u kojoj se ništa ne dešava..Nažalost , samo nas par , na prste jedne ruke nabrojati se može , koji tu i tamo pisanjem oživljavaju themajku ..neznam šta reči...Sječam se ne tako davnih vremena kada se puno puno više pisalo , raspravljalo, ... kada su admini , moderatori prednjačili...a i ostali..Možda i svaki sait ima životni vjek..rođenje , mladost , zrelo doba , starost i...poslednja stanica , posljedna stranica...Tko zna... :-?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la sometimes »

eeee da, sjećam se da smo baš ti i ja već pričali o tome, ustvari pisali, da je prije bilo puno življe na sajtu, uzgajalo se, meditiralo, slušalo, gledalo, čitalo, ma sve teme su bile aktivne...., za mene je bilo otkriće ovog sajta nešto veoma ugodno, inače nisam tip od fejsa i takvih stvari pa sam ovdje našao sve što trebam, mogu reći da su svi ovdje bili prijatelji (ne kao na fejsu :D ), spojio sam ugodno sa korisnim, mnogo toga naučio o prirodi i o svim drugim stvarima koje me zanimaju...., da ne nabrajam - baš svašta....., zato i dalje ne prođe dan, a da ne otvorim themajku i naravno da se ražalostim kad po dva tri dana nema novih postova, pa barem jedan...., onda nekako, više reda radi, okačim neku glupost barem na chat...., eto, ja se nadam da će ovaj sajt pružiti još zadovoljstva svima nama i onima koji tek dolaze....

a šta se tiče ovoga - onda...., samo vi raspravljajte, naravno da je to dobro, tako učimo....

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la Ninti »

Nitko svjesno ne stvara od Majke učmalu žabokrečinu.. Ništa ne ide na silu pa tako nema ni smisla pisanje zbog pisanja.
Očito je došlo do zasićenja, ljudi koji su nekad bili jako aktivni su se više posvetili privatnim životima, prepustili drugima tron, ostatak ljudi ovdje očito nema motivaciju. Danas je pažnja pojedinca brutalno raspršena na bezbroj strana. U toj šumi portala, društvenih mreža, teorija, rijetki su oni koji se mogu i žele godinama istim intenzitetom posvetiti nečemu...vidim po sebi koliko mi se život i prioriteti mijenjaju.
To opet nije tema ovdje, niti stvar za osudu, to je jednostavno tako i tko more znati kako će još biti
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la Vid Svante »

Vidim da je ovo otišlo u jednom potpuno drugom smjeru a baš sam se htio nadovezati pa cu ignorirati - kako je bilo prije, bolje ili lošije jer neznam ništa o tomu.
Htjedoh reci da mi je glupo Antonio, bez uvrede, slijepo vjerovati onome što nam se kaže, odnosno što god da znanost ili bilo tko iznosi obzirom na to da nam je u prirodi da propitkujemo, da istražujemo i da mislimo svojom glavom. Ne bih vjerovao nikome zdravo za gotovo jer definitivno svi mi iz neke koristi nešto činimo a pogotovo kada se negdje vrti veliki novac. Nažalost je tako. ali opet, isto tako ne možemo reći da nema ljudi koji ne streme ka nekom boljitku i usavršavanju ove vrste jer i to nam je nekako primarno tako da ljekovi nepobitno govore u korist produljenju našeg života i boljitka našeg života - to nitko ne može osporiti. da je suprotno vjerojatno bi uništili sami sebe u kratkom vremenskom roku.
Zato sam se ja odredio ra dobri stari Budin put - srednji put :)
Ne pušim previše one priče kemtrejlsa i gmazova ali opet dam se zapitati jer mi je to u prirodi i tko zna, možda neke istine, odnosno prave istine će s vremenom kad tad isplivati samo što mene vjerovatno tada neće biti.
Meni se sviđa što ima ovdje raznih rasprava jer je to bit foruma - valjda. Pogotovo ljudi sličnoga kova da raspravljaju o raznim temama, to mi je nekako blisko tako da kao novak podržavam rasprave :)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la antoniopavaroti »

Vid Svante je napisao/la: Htjedoh reci da mi je glupo Antonio, bez uvrede, slijepo vjerovati onome što nam se kaže, odnosno što god da znanost ili bilo tko iznosi obzirom na to da nam je u prirodi da propitkujemo, da istražujemo i da mislimo svojom glavom. Ne bih vjerovao nikome zdravo za gotovo jer definitivno svi mi iz neke koristi nešto činimo a pogotovo kada se negdje vrti veliki novac.................. Nažalost je tako. ali opet, isto tako ne možemo reći da nema ljudi koji ne streme ka nekom boljitku i usavršavanju ove vrste jer i to nam je nekako primarno tako da ljekovi nepobitno govore u korist produljenju našeg života i boljitka našeg života - to nitko ne može osporiti. da je suprotno vjerojatno bi uništili sami sebe u kratkom vremenskom roku.

Zato sam se ja odredio ra dobri stari Budin put - srednji put :)

Ne pušim previše one priče kemtrejlsa i gmazova ali opet dam se zapitati jer mi je to u prirodi i tko zna, možda neke istine, odnosno prave istine će s vremenom kad tad isplivati samo što mene vjerovatno tada neće biti.
Meni se sviđa što ima ovdje raznih rasprava jer je to bit foruma - valjda. Pogotovo ljudi sličnoga kova da raspravljaju o raznim temama, to mi je nekako blisko tako da kao novak podržavam rasprave :)
Oprosti..u kontradiktornosti si , nije mi jasno šta si u stvari htio reći? Koji je to Budin srednji put vezan za cjepljenje ? O kakvim je istinama rječ koje će isplivati samo tebe neče biti? Hvala na tvojoj podršci da kao novak podržavaš rasprave ..Da ..i još jedno pitanje , bez uvrede: u šta ja to slijepo vjerujem i iz kakve koristi nešto činimo pogotovo kada se vrti veliki novac ?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la Vid Svante »

Nema problema Antonio - probat cu biti jasniji i odgovoriti direktno na tvoja pitanja ;)
Budin srednji put može se primjeniti u svakom pogledu življenja - time da nisam pristran ni jednoj ni drugoj strani, u obje sam i nisam u ni jednoj. Kužiš? Tako mi omogućava da sve sagledam u najboljem svijetlu a da nisam pristran niti jednoj strani. U slučaju cijepljenja zaista ne bih nikome htio da bude žrtva jer opet nije to pravedno, a činjenice stoje da neki ljudi loše reagiraju na cjepiva. Možda previše generalirizamo i militariziramo nas ljude, nismo svi isti i nećemo nikada biti. isti problem je bio sa određivanjem inteligencije - do nedavno smo vjerovali da je jedina inteligencija matematička inteligencija. tako da možda sličan slučaj sa određivanjem inteligencije treba primjeniti i sa cijepljenjem, primjerice. ne znam, tako bih rekao.
Istine - pa recimo neke za koje nisu trenutno priznate od svekolike znanosti, primjerice kemtrejlsi, vanzemaljci, area54 :D, štajaznam ima toga, nuklearni ratovi u prošlosti.... Ne zaboravimo da je Galileu zbog tumačenja da je zemlja okrugla bio zabranjen daljnji rad i da je mislim bio prognan dok se kasnije uspostavilo da je ono što je pričao bila istina.
Mi svi činimo nešto iz neke koristi. Bez toga ne bi činili ništa. Barem ako ništa, onda da imamo neku zadovoljštinu od emocija i pumpanja ega, primjerice pisanje na forumu ili, recimo kao što je majka Tereza imala neku zadovoljštinu pomagajući djeci koliko god se to činilo nesebično. A ako se vrti veliki novac, najčešće gubimo glavu i boli nas briga za sve oko nas. Ta, koliko puta su lažirali studije o klimatskim promjenama - tipa Al Gore! Gdje god ima puno love ima i puno lisica i ja im ništa ne vjerujem.
valjda sam sada jasniji...ako ne, dat ću se u pisanje drugog eseja :))
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Tko od vas "themajka" lovera ima djecu?

Post Postao/la antoniopavaroti »

Ok... :sunn:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori