Nargila (hookah, shisha)

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Nargila (hookah, shisha)

Post Postao/la Proximus »

Hmm nisam te bez duhana probao makar vidjeh da ih ima po netu za kupit. Nekak volim onaj buzz koji dobijem od duhana, a ionako ne pusim cesto tak da me ne brine to previse :) U svakom slucaju bi volio nes svoje probat smiksat i popusit, s duhanom ili bez.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
nargilalover
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14.07.2011, 22:27
 pohvaljen: 1 put

Re: Nargila (hookah, shisha)

Post Postao/la nargilalover »

Ja sve kupujem kod Filantropa,fakat ima najače cijene!
Nargile (profi) već od 140,00 Kn za manje modele a ogromne do 300,00 kn
Duhan imaju po 30-35,00 kn uvijek nekaj daju na akciju ( Soex ),a trgovac kaže da im stiže i Nakhla i da bi cijena trebala 25,00 kn za 50 gr
Imaju i facebook grupu Nargile Filantrop di uvijek oglase nekakve akcije,a ima i slike nargila koje su im u ponudi.
Ugljen im je po 10,00 kn

Evo malo infrormacija ko voli nargile za malo love
Pozz :ymparty:
nargilalover
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14.07.2011, 22:27
 pohvaljen: 1 put

Re: Nargila (hookah, shisha)

Post Postao/la nargilalover »

Uživam svakodnevno !!!!! :D
mato je napisao/la:Pozdrav! Dobio sam prije dva tjedna nergilu (ili huku) za rođendan i imam problema sa ugljenom! Grijem ga na plinskoj peći i izdrži mi max. 10 dimova! Možda zato jer je hooka dosta velika? Ako direktno palim s upaljačem, to više nije to. Ugljen sam kupio u smart shop-u u ilici! Jel problem u ugljenu ili u načinu zagrijavanja!
Problem ti je bio u starom i vlažnom ugljenu koji ne daje odgovarajuću temperaturu.
Možeš probati i sa prirodnim briketom koji je daaaleko bolja stvar od ovih brzopalećih.

Visina nargile je uvelike bitna u kvaliteti pušenja,ali razlike se javljaju tek nakon pola sata,a razlog je kapacitet vaze ili ti boce u kojoj je voda.
Fora je u tome što se kod malih nargila voda brzo zagrije jer je mali spremnik dok kod velikih nargila voda i dalje ostaje hladna što je od astronomske važnosti za kvalitetu dima.

Kineske nargile je ovdje već netko spomenuo - ukratko to ne pušite jer zahrđaju i pušite totalni otrov,zato takvu nargilu i možete kupiti za par maraka u Bosni.
To su tkzv. turističke nargile koje uvaljuju ljudima koji neznaju što kupuju.
Ukratko - bačen novac
Prava nargila nikada ne zahrđa

P.S. Potraži u Aladinovoj kući nargile puno jeftinije nego Smart
Malbasha je napisao/la:ajme lipa je bas ta tvoja :)
kako mi je zao sta nisam uze, jer sam bio u mostaru a tamo po onom starom dijelu se prodaju samo tapeti, džezve i nargile =))
ja mislim da je neka mini nargila bila 10ak maraka, prejeftino, al eto valjda cu jos koji put tamo otic al onda se sigurno uzima ^^
Ne kupuj to turističko sr..e,ako misliš pušit nargilu,kupi pravu stvar jer takve nargile po placevima su otrov!!!!!!
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Nargila (hookah, shisha)

Post Postao/la dimitrije »

Ova tema je malo zapuštena, ali ako budete čitali, preporučujem prilikom pravljenja smese za nargilu u duvan umešati malo vutre (samleti količinu za 1-2 džointa ili 0.3-0.5mgr za jednu seansu do 4 ljudi), nećete se pokajati. :smokee: :301:
Odgovori