Kad sam bio mlad

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
pannonian
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.12.2018, 08:59
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la pannonian »

...
Zadnja izmjena: pannonian, dana/u 29.08.2019, 17:41, ukupno mijenjano 1 put.
Having no destination, I am never lost
Avatar
bianco.rosso
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 03.01.2019, 14:18
Ima zahvala: 7 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la bianco.rosso »

"Naravno, nije rijec o uspjehu i neuspjehu u danasnjem svijetu, otisli smo u kurac na razne nacine, vise je rijec o nekom dubokom, skrivenom stavu koji vidis u njima, pristupu stvarima, dogadjajima, ljudima."

To je to, poenta. Jako lepo receno i opisano sve.. Vratio si me na teren na trenutak..
Što se tiče ovih novih pravaca moderne muzike, npr keti peri ima jako dobre sise
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la AFX »

Kad sam bio mlad, raslo je drvo ispred kuće, veliki jablan..bio je veći od kuće, čim bi se dignuo malo vjetar, odmah bi se čulo kako prolazi kroz krošnju i šum lišća. Fali mi to. Svi su bili živi.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Red Weed »

Eto bash dobio neki dan sliku od seke... drzi me ko bebu i kazhe ljubav od pocetka... a ja pogledam svoje oci...
Kad sam bio mlad bio sam paranoik a i to sam ostao :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Vid Svante »

vidiš kako je to zanimljivo meni se ispovraća moja mladost. Baš sam danas u znak završene škole u životu otišao do svoje osnovne škole i trčao po kvartu i tamo odradio 5 krugova kao znak peticu koju sam trebao dobiti na popravni još sam odradio dva ili tri puta po 10 sklekova tako da bi pokazao kako su mi davali bezveze jedinice a bio sam najpametniji cijelu školu. Da će mi se da napravim ekstazi ima i prve spoznaje da sam oduvijek znao. Super su ta sjećanja
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Vid Svante »

Malo nečitko kad mobitel piše
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Red Weed »

a ja se pitao jesi ti skole zavrsio :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
sartir
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 18.01.2019, 10:46
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la sartir »

Evo još nešto iz mladosti, a svježe da svježije ne može biti:

https://www.youtube.com/watch?v=bdDkQ9QAO6E
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la Spunk »

Djeci se na ulici probušila lopta i gledam ih kako nemaju pojma o ničemu. Ostavili loptu, a malog čija je lopta čisto zaboli za nju

Kad sam bio mlad, kad bi se probušila lopta odmah bi izvadili dušicu, narančastu i rastezljivu, netko bi otišao po ravnalo i kemijsku olovku, netko bi ukrao od starog žilet. I onda bi počeo zajeban dio godine. Za glave, mačke, uličnu rasvjetu... a ì za guzice. Znale bi doslovno poplavit od kajiša, šiba... Uobičajena nuspojava kad su praćke u igri

A sa kožom od lopte bi igrali "EEEJ, MOŽE LOPTA!?"
Napunili bi ju šljunkom i namjestili negdje gdje prolaze ljudi, a mi bi se udaljili 20 metara i čekali da netko prođe i onda viknuli "Ej može lopta".
Uglavnom bi išli pokazat kako dobro mogu nabiti loptu...
Uvijek je tu bilo i dosta onih što nas poznaju, pa smo morali paziti kako se krećemo tih dana...

A onaj čija je lopta žalio bi danima

Uglavnom, djeca danas nemaju pojma
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Kad sam bio mlad

Post Postao/la AFX »

Spunk je napisao/la:Djeci se na ulici probušila lopta i gledam ih kako nemaju pojma o ničemu. Ostavili loptu, a malog čija je lopta čisto zaboli za nju

Kad sam bio mlad, kad bi se probušila lopta odmah bi izvadili dušicu, narančastu i rastezljivu, netko bi otišao po ravnalo i kemijsku olovku, netko bi ukrao od starog žilet. I onda bi počeo zajeban dio godine. Za glave, mačke, uličnu rasvjetu... a ì za guzice. Znale bi doslovno poplavit od kajiša, šiba... Uobičajena nuspojava kad su praćke u igri

A sa kožom od lopte bi igrali "EEEJ, MOŽE LOPTA!?"
Napunili bi ju šljunkom i namjestili negdje gdje prolaze ljudi, a mi bi se udaljili 20 metara i čekali da netko prođe i onda viknuli "Ej može lopta".
Uglavnom bi išli pokazat kako dobro mogu nabiti loptu...
Uvijek je tu bilo i dosta onih što nas poznaju, pa smo morali paziti kako se krećemo tih dana...

A onaj čija je lopta žalio bi danima

Uglavnom, djeca danas nemaju pojma
haha..ovo s loptom i pijeskom..legendarno =))
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori