Tko to švrlja forumom?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Koliko imaš godina?

15-20
17
12%
21-25
40
29%
26-30
33
24%
31-35
25
18%
36-40
12
9%
41-45
6
4%
46-50
2
1%
51-55
2
1%
56-60
0
Nema glasova.
61-...
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 137
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Sophia »

meni je muž rekao da moram doć, a ja sam dobra ženica pa slušam mužiča :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Frenzy »

Pa vidio sam na vutri da se dio o majci prebacuje na poseban forum pa sam odlučio vidjeti što se nudi :) Mislim da sam se registrirao odmah prvi dan kad se otvorila.

Bilo bi super vidjeti još stvari vezanih za umjetnost i ne znam, ponude što se tiče događanja, festivala itd. Ne nužno vezanih samo za glazbu, nego film, izvedbene umjetnosti i tako :)
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
L.A. Woman
rank3
Postovi: 71
Pridružen/a: 27.02.2013, 19:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la L.A. Woman »

slucajno sam naletila na forum,al se nisam registrirala odmah
pogledala sam sto me tad zanimalo,al sam nastavila biti vanjski promatrac.
nakon sto sam i ja postala clanom,vidila sam da stvarno ima svega i svacega zanimljivog :x
nije mi ovo prvi forum,al sam definitivno sigurna da necu imati potrebe da svrljam dalje.
sve mi pase :heartbeatt:

divni ste
:ymhug:
"This is the strangest life I've ever known" -J.D.M.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Red »

Awwww divna si, hvala na ovome :ymhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
K-Pax
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 04.02.2014, 17:19
 pohvaljen: 6 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la K-Pax »

Da se priključim.....pas mater, u onih 2% taman spada i rista kaj glavom ide kroz zid !
Full me ne diraju godine, moje ionako redovito prevare, a doprinosi i način razmišljanja i ponašanja......smatram ovaj sajt dobrim, pozitivnim i žao mi je uvidjeti kako ne vrvi širokom populacijom, no stariji su valjda sjebani u glavu svakodnevnom borbom s egzistencionalnim avetima, ukalupljeni, bezvoljni.....duh je čudna stvar, ako ne paziš-ostari vremenom !
A ljudi, fali i popularizirati The majku.....kak da ljudi znaju ak ne nalete slućajno !?!
Doprinosim anketom za ovu godinu !!
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la pecurko »

fali i popularizirati The majku
Mislim da to nije poenta. Znanje koje moraš da potražiš i da se pomučiš, koje je na prvi pogled skriveno, jeste ono vredno.
Sve što je čoveku dato bez da se on sam potrudi, ne zadržava se u njemu i nema vrednost za njega iako to ne mora da bude tako.
Takođe znanje za kojim mi tragamo(mislim da mogu reći ovako u množini), nije nešto što svako želi i za čim traga.
Hoću reći, da je meni lično drago što je majka u senci.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la roolle »

Ja sam u onoj grupi 36-40 tacnije 38...Nisam siguran kako sam nasao MAJKU ali mislim da je bio link na Vutri.com i posto su gljive i priroda generalno moja ljubav od mladih dana ovaj forum je pravo mesto za mene...Gomila pravih informacija i prvi utisak mi je da je i ekipa OK..Posto zivim u Ns-u od detinjstva leta provodim na Dunavu u prirodi i ljubitelj sam kampovanja sa mnogo, mnogo iskustva i bilo bi lepo razmeniti iskustva sa ostalim ljubiteljima prirode...Najbolji ste.. :ymapplause:
Avatar
MauBast
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 03.02.2014, 16:25
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la MauBast »

Dobar glas daleko se širi pa sam tako i ja krenula u istraživanje i bila vanjski promatrač,ali sam se svejedno odlučila registrirati i možda podijeliti neka znanja i tako.
Ovo mi je jedna od najdražih stranica :-* :x :ymhug:
Da nema ove stranice još dugo ne bi znala za otpadni enzim i jako puno korisnih stvari.
Aha spadam u grupu od 21-25 ;)
Nothing lasts but nothing is lost...
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la M & R »

Nikako da ovdje napisem koju ...... O meni vise manje, manje sevi svi vec znate!! U onoj sam skupini -40, al kao sto znamo svi imamo godina onako kako se osjcamo il bilje rec kako izgledamo! Pronasla Vas igrom slucaja, kad Đuro ostao u kući pa išla malo googlati sto i kako sa njim, al vrlo brzo sam skuzila da sam se totalno okacila na nasu nam dragu Majčicu i što vise reci ... :ymparty:

Braco i sestre .. čitamo se nadalje ... :x

.. may you prosper and live in peace in our universe ;)

Namaste :)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la s4ha »

Hmm, ne mogu se sjetiti tocnog upita na trazilici kad je iskocio ovaj forum, no kako sam kad sam bio mlad =)) predugo i previse vremena ulozio u forume, dogodilo se da sam otvorio nekih 20-ak tabova sa temama koje su mi bile zanimljive i nakon sto sam pregledao sve pala je odluka, prvenstveno jer nije forum opceg tipa niti je velik, to je nesto cega sam se zasitio, isto tako nemam vise volje ni vremena za nadjebavati se s trollovima (no to ne zaci da ih katkad ne volim nahraniti :P) pa je ovako neki forum manje vise mjesto koje je ok, a i ima par tema o kojima cu pisati u buducnosti.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Odgovori