Tko to švrlja forumom?

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...

Koliko imaš godina?

15-20
17
12%
21-25
40
29%
26-30
33
24%
31-35
25
18%
36-40
12
9%
41-45
6
4%
46-50
2
1%
51-55
2
1%
56-60
0
Nema glasova.
61-...
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 137
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Red »

Ovaj forum izgleda da krije vrlo mješovitu ekipu, ne samo po razmišljanjima i sklonostima već i po godinama. Ako vam nije teško priključite se anketi da vidimo tko nas čita i tko nas posjećuje.

Ako želite možete napisati i zašto ste se registrirali i što vas je privuklo, kao i što bi voljeli čitati na forumu. Ako ne želite, kliknite barem anketu!

Tako ćete pomoći forumu da se razvija u pravom smjeru i naravno, inspirirat nas na još bolji sadržaj. bez feedeka nema napretka :D

pa da vidimo.... i da, hvala! :x

Još jedna srodna tema: Čega želite više na forumu i/ili Koje teme Vas zanimaju?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la sinnerman »

A malo sam "maka", odnosno malo nisam doma sa sobom pa mi je ovaj forum sjeo kao naručen. :))
Ali obećajem da ću se popraviti. =))
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Zeleni Palac »

Dosao zbog par informacija o magicnome bilju (slak je bio u pitanju ako se dobro sjecam, ostao zbog svega ostaloga. Sad sve manje pratim taj magicni dio i vise opcenito o bilju, jelu i zacinima, offtopicarenje, i kreativu.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la 314 »

paaa, krenuo sam iz dosade na poslu OPET malo istraživati rast gljiva...nisam puno očekivao jer prije kad sam krenuo guglati nisam imao baš nekih rezultata jer jse majka skrivala na vutri....i odjednom se pojavi sve ovo....prvo sam mmorao dignuti stolicu sa poda i sjest nazad da bi počelo istraživanje foruma i sa svakom stranicom, temom, riječima sam padao dublje i dublje, počeo otkrivati sve misterije koje su mi bile nepoznate, odgovori, pitanja, ekipa luda sve na jednom mejstu....tako sam otkrio i potvrdio magičnu stranu prirode i hrpu drugih stavri. dolazim i čitam, učim, svakodnevno i po koji put moram dignuti sve palce u zrak (da ih imam sto, sto bi i digo)....

ovo je moralo bit.

hvala
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Red »

Takve vas volim, hvala Vama! :ymhug:

samo pišite, svaki feedback dobro došao.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Ronin

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Ronin »

Khmmm.... Nemoš pobječ od ovog pitanja ,inače nisam baš dobar govornik.... kao prvo životno iskustvo me navelo,moje vlastito znanje da se upustim u istraživanje psihodelika(nikada ih nisam probao)!Respect!Prvo bavim se gledanjem u Isthaling-u dugi niz godina .Vjerujem da sve treba zaslužit u životu i biti zahvalan što sve imamo u ovome životu!Najviše me imresionira to kako ispravno živjet život i prihvatit život ...i živjet ga u potpunom dahu.... i tako sam došao do posljednje knjige duhovne molekule koja je stvarno nevjerojatno dala mi motivaciju da se zapitam zar je um tako ogroman ,neograničen i neistražen,pa sam tako otkrio holotropsko disanje ,i onda sam se odlučio priključiti The Majci :) ,jer sam počeo sve otkrivat u ovom forumu i dosta što me zanima o trip-iskustvima, uzgoju gljiva, jer sam čuo da su gljive oralno aktivni dmt itd...Volim prirodu ,volim učit.....svi smo mi ovdje posebni na forumu i trebalo bi naglasit međusobnu komunikaciju ....
ovaj forum ne smatram hipijevskim ,ne smatram ga narkomanskim forumom niti rekreativnim ovdje sam pristupio zbog ljudi koji razumiju i znaju što hoče u životu ,i trebalo bi respektirat The Majku. Što se mene tiče ja bi ovaj cijeli forum prenio u stvarni svjet i izbrisao ga jer ovaj forum ima tako predivnih informacija i iskustava kojima treba pristupit s ljubavlju.Ipak svjet je opasan a i lijep.Poput đungle. 31 god.Split.
Zadnja izmjena: Ronin, dana/u 21.09.2012, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la pecurko »

He-he što je dobro sa 30 i pol godina biti u grupi od 26-30 :))

MAJKA, čim sam je video, odmah sam je spazio...kao i mnoge privuklo me dosta textova na naškom vezanih za svet magičnog...
Takođe, ekipa koja je po sklonostima slična meni, a to bih bez Majke bilo nemoguće naći što na ulici, što u ovom virtuelnom nam svetu...

Jedini je bed što verovatno nikad (baš zbog tih istih sklonosti koje su nas zbližile, a koje ostatak društva ne odobrava) nećemo moći da sednemo svi zajedno negde u prirodu i pojemo neki čaj, svako po ukusu- Hipno Žaba zeleni, Manijak kineski, Red indijski...a mi ostali :mushh: :cheesy: , pa da se siti ispričamo bez mnogo reči i predrasuda... :-?
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la sometimes »

ja sam u ovoj grupi od 31-35, a doveo me ovdje moj novopeceni hobi - gljive, e sad, sta je najbolje, ovdje sam jos toliko toga korisnog cuo o svemu ostalom da sam drage volje ostao druziti se i dalje...., i da, osjeca se neki mir u zraku ovdje..... ;)

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Tihomir
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 03.07.2012, 03:04
Ima zahvala: 34 puta

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Tihomir »

Eto ja sam onaj između 21-25. Na ovaj forum sam dolazi prije par godina skroz slučajno kroz google tražilicu. Tražio sam nešto vezano uz ljekovito bilje, tada mi PC još nisu bili zanimljivi a niti poznata pojava.
Nakon PC-a sam tu počeo dolaziti obrazovati se prvenstveno o njima, no s vremenom sam shvatio da ima ovdje mnogo više o prirodi i o stvarima koje su očima nevidljive. Te sam tako počeo malo po malo čitati. :)
Live Long, Active and Psychoactive.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Tko to švrlja forumom?

Post Postao/la Red »

hehehe, nisam odveć iznenađena anketom :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori