Marihuhuanska protestna ideja

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la sinnerman »

Zapravo bi policiji za iskorjenjivanje "pošasti" i "biljke sa korjenjem u paklu" bilo najbolje da upravo oni growaju cannabis sa niskim postotkom THC-a 0,01-0,02, pa da onda svima ostalima koji se trude dobiti upravo suprorno sjebu urod (pun sjemenki i nepušiv) i potomstvo sa niskim % THC-a :)) :)) =))
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
bokte
rank2
Postovi: 36
Pridružen/a: 27.04.2012, 23:21
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la bokte »

Možda bi mi na sudu prošo argument da ne vjerujem u Boga nego u Boba
Opširnom djelu (mnogo opširnijem, na pretpostavljiv užas nakladnika!, negoli se, tijekom rada na ovom skupnom projektu, moglo i zamisliti) ne priliči dugačak predgovor.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la mr. gljiva »

sinnerman je napisao/la:Zapravo bi policiji za iskorjenjivanje "pošasti" i "biljke sa korjenjem u paklu" bilo najbolje da upravo oni growaju cannabis sa niskim postotkom THC-a 0,01-0,02, pa da onda svima ostalima koji se trude dobiti upravo suprorno sjebu urod (pun sjemenki i nepušiv) i potomstvo sa niskim % THC-a :)) :)) =))
Pa pobogu, nisi jedini koji je došao do tog zaključka,ali nemoj davati "savjete" pa da nas netko u vladajućima zbilja posluša :ymdevil: =)) =)) :ymdevil: :ymdevil: pak smo nahebali onda hahahaahha

sad ozbiljno...jedna od najlogičnijih mjera u suzbijanju ilegalne outdoor kultivacije, još nabaviš neku koja ima jak i izdržljiv polen s dobrim dometom, sadiš je u ogromnim količinama kroz 5 godina i prepustiš prirodi ostatak :)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Lupus Herbivor
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 10.07.2012, 12:03
Ima zahvala: 8 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la Lupus Herbivor »

Ta ideja se nikako ne moze realizirati jer policija ne smije krsiti zakone. :thumbsup:
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la sinnerman »

Nažalost može, jer zakonom je dozvoljeno saditi konoplju za industrijeke potrebe sa niskim udjelom THC-a.
:-o
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Leo montes
rank3
Postovi: 70
Pridružen/a: 03.11.2010, 10:39
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 20 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la Leo montes »

Nazalost ili nasrecu... bilo bi dobro da se sadi bilo kakva konoplja, dok god je iz dotične porodice.

Industrijska ima isto tako svoje blagodati (iako mi tupci koristimo mozda 5% i od te industrijske).
A s druge strane bilo bi dobro i da se jednostavno legalizira, openali porezom i nabere vise novcica u drzavnu kesu nego sto to dobiju njenom represijom.

Biljka je dar od boga i s njom je uvijek win-win situacija, jedino mi (ljudotine) uvijek nes seruckamo :-@ :dreknasibici:
Nature will persist without us. Will we without her?
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la pecurko »

Ta ideja vegetacija=legalizacija ne ide...sa svojim prijateljima sam pre 7-8 god, jedno proleće posadio na javnim mestima, parkovima, keju reke...jedno 300 jedinki, ništa nije doživelo zrelost. Najgore od svega sto su to cupali vecinom mladi pijani likovi, a ne policija...obesni smo ljudi postali.

Ja sam čak razmišljao da osnujem versku zajednicu, kojoj bi morali da dozvole korišćenje mare u toku obreda...ali na svetu čovek malo stvari u tom pogledu može sam da uradi. Portebna je volja hrpetine ljudi, da se na ovom planu bilo šta uradi.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Leo montes
rank3
Postovi: 70
Pridružen/a: 03.11.2010, 10:39
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 20 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la Leo montes »

@ pecurko

imo sam i ja istu ideju sa svojim drugarom prije jedno 2-3 godine... i razmisljajuci dosli do slicnog zakljucka sta bi se najvjerovatnije dogodilo.

Jos uvijek me to kopka, sta bi bilo da smo pokusali.

300 kazes ? okej, mozda i ta informacija nesto govori ... pitanje jest koliko bi stvarno brojka trebala biti velika da stvar krene i nastavi svojim ciklusom. 500 ...1000... 5000 ? Sigurno bi u jednom momentu krenulo.

Al kao sto i sam kazes , jednom covjeku tesko je ostvariti takve i ine ciljeve bez pomoci.

A i neznam , ja sam uvijek bio voljan svima pomoci , dok na kraju nisam dosao do zakljucka da ljudi vise ni sami neznaju sto zele. Ono, krenes im pomoci, jos ih i nagovaras, serviras sve, financiras i obavis i jos im nevalja... neznam.

Ovoj planeti treba jedno veliko ciscenje, iako to nitko nezeli glasno priznat... hebote, sad bjezim sto prije zapalit da ne zavrsim u depri jos veceras :)

Cheers dobri ljudi, u svakom slucaju ! :psy
Nature will persist without us. Will we without her?
hypokeimenon
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 19.06.2010, 02:49
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la hypokeimenon »

Bilo kako bilo, jać posijat naokolo, ionako nemam gdje sa viškom sjemena, ništa me no košta, a kronična apatija glede ovog pitanja me ubija.
Mislim nemamo niti jednu udrugu aktivno posvećenu ovom problemu. Jesmo prdekana, al ako nitko nikad ništa ne napravi ne postoji ni mogućnost da ćemo jednom moć pušiti na miru u parkiću. :mushroom:
zato napravimo vatromet i slavlje najveće
ispratimo zadnje trenutke osamdeset i treće
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Marihuhuanska protestna ideja

Post Postao/la Fig »

meni nije neka shema prepucavanja dva odvojena mišljenja preko nečeg što je život. vutra je ipak biljka, a njenom zasadnjom po javnijim površinama možemo očekivat šta će joj se desit pa bilo to i u većim količinama. više mi se sviđa ideja da svi konzumenti (oni stalni, rjeđi i koji možda ne konzumiraju ali podržavaju legalnost) okupe 20.04. u 16:20h na trgovima svojih gradova i spale pljugu :) ... što naravno nije moguće još neko dogledno vrijeme. tu bi u stvari izlagali sebe i sami kolektivno snosili posljedice kao zajednica ljudi, a ne radili to potajno preko nekakve biljne patnje... ako ne patnje onda ružnoće i samo razdraživanja tamnije strane. većinom su to nekakve predivne misli fantazije koja izazove ugodu pričanjem u društvu.

isto ću se poklopit sa pečurkom na ovome jer odrasli i mlađi ljudi šutiraju muhare kada ih spaze u šumi, a šta će tek onda napravit vutri pa i nečem što liči na vutru.
ali zna neprimjetno na većini jako zanimljivih gradskih mjesta gdje ljudi znaju zapalit igrom okolnosti iznić biljčice prilikom pada sjemenke ili dve, pa čak i doseć zrelost dok je naravno neki dasa ne spazi i sasjeće što mu onda stvori ugodu pravednosti sljedećih 2h života dok nešto drugo ne sjebe.

problem se malo i polako (barem nešto) primiče nekoj optimizaciji sa ovim stupanjem dekriminalizacije. ne možemo očekivati neke brze promijene ali vjerujem kako će one postepeno sa vremenom dolazit kako se ljudima počinje omekšavati tvrdokorna usijana negativa prema ganji prvo dekriminalom, pa sve više pristupom informacija koje će se više počet vrtit po medijima (što polako već i je) gdje se ljudima doslovno baca info u facu gdje oni ne trebaju sami nešto kopat o tome jer ih baš i ne zanima, pa onda nastupanjem sve većeg broja bolesti i dolaženje u kontakt sa ljekovitim stranama i sl. jer većina ima stav koji imaju vladajući i telka uz sve obmane koje se zrcalno dešavaju pred očima populacije... nisu ništa krivi, samo zaglibili u hipnozi zaboravljajući kako je imati neki vlastiti osobno istraženi stav. vjerujem da će se to polagano mijenjat (što već ide ka nekom smjeru) kada dođu nove generacije i kada se započne ljude nesebično uvjeravat da imaju pravo na vlastito mišljenje koje nije u okvirima mišljenja šačice ljudi koji nisu ništa bolji od njih samih.
Odgovori