Putovanje u prošlost

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Odgovori
Avatar
Tien
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 27.06.2011, 23:11
 pohvaljen: 4 puta

Putovanje u prošlost

Post Postao/la Tien »

Napokon sam otišla u Muzej krapinskih neandertalaca. To mi je bila želja još od kad sam čula da se prije par godina modernizirao i postao jedan od najmodernijih muzeja na svijetu! opa, pa da i to vidimo.I nije me razočarao! Totalni je gušt hodati polumračnim hodnicima i prostorijama, a u svakoj te čeka neko interaktivno iznenađenje, npr. velika 3D projekcija na zidu koja prikazuje rađanje našeg svemira (tu sam hipnotizirano stajala jedno 20-ak minuta i buljila u eksplozije na zidu... jednostavno te obuzmu), pa simulacija hodanja po ledu koji puca pod našim nogama kako se krećemo, hodanje među neandertalcima... itd. Jako dobro. Na kraju možeš dobiti i svoju sliku kao nendertalca :))
evo par fotki koje sam potajice uslikala (striček na ulazu je rekao bez foto aparata, molim) yea right!
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

(ovo ja stojim ispod kišnog oblaka, ali sam upravo sišla s druge dimenzije pa se još nisam prilagodila atmosferi :psy )
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Putovanje u prošlost

Post Postao/la Red »

uuuuu izgleda zanimljivo, svakako bi voljela to obici :thumbsup: to me sjetilo na filmove u kojima klinci redovito posjecuju takve muzeje, i ja bi :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Putovanje u prošlost

Post Postao/la Ninti »

Bila sam i ja tamo odmah nakon otvorena pred dvije godine čini mi se.. Nije loše, zanimljivo je, utučeno puno novaca u sve to, al mi je nekako nabacano svega i svačega unutra.. Muzej neandertalaca, a unutra od igle do lokomotive =))
No preporučam da se ode, karta je mislim 50 kuna.
Nemam slike jer sam ja poslušala stričeka na ulazu :ohnoo:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Putovanje u prošlost

Post Postao/la In The Clouds »

Jako lijepo, ako budem tamo u okolici, sigurno idem posjetiti.
Life is good...
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Putovanje u prošlost

Post Postao/la Red Weed »

Definitivno za posjetit... bio na otvorenju i odusevio me... jednostavno, zanimljivo i vizualno predobro...
Svaka preporuka kad ste u okloci Krapine...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Odgovori