Kako bezbedno kampovati

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la AFX »

Ja sam si za zadnji festival kupio prostirku u Lidlu..ona koja se kao sama napuhava. Spavam kao beba. ..jest da tu uvjek ostaje to što B veli o sauni, to je istina..tlaka.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Bamakhepa »

Ninti je napisao/la:hahaaa.. :D kampirao bi, a da te ne nažulja.. e nemere tako
Stari se :D

Trenutno su opcije o kojima razmisljam veliki platneni sator za legalno kampiranje i kammock za divlje, oni bi mogli ukloniti navedene probleme. Ali skupi sportovi za eksperimentiranje.
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Bamakhepa »

AFX je napisao/la:Ja sam si za zadnji festival kupio prostirku u Lidlu..ona koja se kao sama napuhava. Spavam kao beba. ..jest da tu uvjek ostaje to što B veli o sauni, to je istina..tlaka.
Nije problem imati odgovarajucu prostirku ako ides autom do kampa.

Problem je ako ides sa ruksakom, jer prostirka koja ima dovoljno udobnosti i dovoljno termicke izolacije, a koja je i za toplijeg djela godina u planini bitna, obicno ima i svoju tezinu.
Avatar
Kerouac
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 27.03.2015, 03:14
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Kerouac »

Jednom sam prilikom spavao na skupom karimatu na napuhavanje u šatoru, od frenda. On ga pronašao na plaži nakon neke oluje gdje ga je turist vjerojatno izgubio. Bilo je skoro kao na običnom madracu u krevetu. Skup hobi, bar za balkanske prilike, za strane je to više "klošarski" hobi :)
Viele kleine Leute die in vielen kleinen Orten viele kleine Dinge tun, können das Gesicht der Welt verändern.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Red Weed »

ma ove samonapuhujuce nisu teske a opet udobne i tople... iako plasticne :D
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la AFX »

Bamakhepa je napisao/la:
AFX je napisao/la:Ja sam si za zadnji festival kupio prostirku u Lidlu..ona koja se kao sama napuhava. Spavam kao beba. ..jest da tu uvjek ostaje to što B veli o sauni, to je istina..tlaka.
Nije problem imati odgovarajucu prostirku ako ides autom do kampa.

Problem je ako ides sa ruksakom, jer prostirka koja ima dovoljno udobnosti i dovoljno termicke izolacije, a koja je i za toplijeg djela godina u planini bitna, obicno ima i svoju tezinu.
Ovu možeš srolati kao onu prostirku za jogu..kad se napuše je debljine kutije cigara..taman da je ugodna..a nije nešto teška. 140kn..pšostoje i bolje verzije, ali naravno skuplje u Decathlonu.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori