Kako bezbedno kampovati

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Red »

ne razumijem se bas ali znam da su mckinley ruksaci definitivno odlican odabir, kao i satori. cijene im se krecu od 150 do 500 kn, sto mislim da i nije puno, ako investiras u dobar ruksak. a on ti definitivno treba...

baci oko na katalog, str 2 i 3, imaju fini izbor.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la oßliK »

ma kad sam vidio kod onih u intesparu cifru od 500kn, mal sam se scimo...jer nisam naviknut davat puno para za ista...al kao sto i sama kazes, kontam da i nije previse dat tolko, ak se radi o dobrom ruksaku, a zaista mi treba...hmmmm...sad si mi bacila bubu u uho, tak da se budem zaletio u intersport izvidit situaciju:)...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Red »

odlicno! :thumbsup: javi sto si nasao... bolje dati malo vise u kvalitetu pa da ga imas 10 godina i da si na miru nego neko sranje kupit jer ti zao para pa popizdit kad ti promoci ili pukne nakon godinu :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la HypnoToad »

Dobro ti Red kaže, McKinley ima jako dobre stvari. I Intersport zna tu i tamo bacit neki dobar popust, ja sam naletio oko Božića na 30% popusta na sve, kupio si ruksak od 35L koji inače vrijedi preko 500 za 300 i nešto kn. I stvarno je odličan, udobnost, prostor, kvaliteta, sve.
Ovaj ruksak sa tog oglasa stvarno izgleda bijedno i plastično, raspao bi se nakon 2 nošenja.
Mckinley je najbolja kvaliteta za 'umjerenu' cijenu. Ima ih dosta skupljih i kao boljih, al mislim da je to stvar više u imenu. I moj stari, koji je planinarski vodič, ima Mckinley ruksak već par godina, mora uvijek nosit hrpu te propisane opreme i koristi ga nekoliko puta tjedno, ruksak je još uvijek kao nov.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la oßliK »

fala vam na savjetima...bacam se u potragu ;)
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la oßliK »

nasao sam mckinley-a od 64L za 430kn.bio na nekom malom popustu...sljedeci dan odma isproban...i zadovoljan sam :) pozdrav!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Red »

eeee bas mi je drago da si nasao sto si trazio i da si zadovoljan :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la SEED »

:ymhug: dali bi netko ili itko kampirao, bez hrane i pića par dana
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la dr.manijak »

Ja bih, ali nemam osobu za takvu avanturu.
Skoro sam sa devojcicom bio na jednoj planini u sred sume, oprema je bila, sator, voda, rakija, pivo, i nesto hrane, uh kako je sablasno kad padne mrak, da nije bilo vatre znaci bilo bi ludo, kad nestane vatra i ostane samo zar ne mozes da vidis prst pred svojim okom, a kad se sve umiri, tek onda cujes kako je suma ziva, a tek vetar ijaooo, tacno cujes kako se prenosi sa drveta na drvo, mnogo je sablasno. ALi bas bih voleo da odem sa nekim na ono full kampovanje bez icega, bas kako ide onaj bear grills.

Jedino sto bih poneo na neko kampovanje je upaljac ili sibice, sa tim se barem ne bih maltretirao, ono drvo o drvo i ta cuda.
Sator od drveca i ta cuda.
Zamke za zivotinje. Ih divota lepse od bilo kog drugog kampovanja.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Shanti »

Ne vidim šta je tu zabavno, zašto se đaba mučit ?
Jedino ako si na tom mjestu već bio pa znaš kako doći do hrane i vode, al inače...
glupo bi bilo da ti se izlet u planinu svede na traženje hrane i vode kad možeš uživat u ljepšim aktivnostima... :mushh:
Odgovori