Kako bezbedno kampovati

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la roolle »

wonaabi je napisao/la:amazona će još sačekat :) ...i znam da neće na vatru al brine me šta će bit kad se ugasi, dok budem spavo.npr ako mi počne njuškat šator, a ja se naglo trgnem iz sna i prestrašim životinju...znam da su to bedna izbrijavanja al taj zadnji susret s divljači mi je dočarao blizinu smrti ko ništa do sad.
zajebato je to, moro sam se bacit u trnje iza sebe i otić pol kilometra kroz šikaru nekim ljudima u vrt da bi došo do civilizacije jer nakon što bi svinja otišla otkud je došla, a ja napravio samo jedan korak na stazu ona bi se opet zaletila nazad s 300m i zauzela gard.

mmmm a šatori su za jezik si polizat...zapravo sviđaju mi se svi osim prvog i zadnjeg.
drugi mi djeluje jeftino i praktično, baš ono što mi treba.
treći je već sigurniji i moš se fino zbuksat.taj mi se najviše sviđa, a četvrti je za guštat...
s nekom finom djevojčicom :ymdevil: al kako njih nema za mene third it is.
► Prikaži “Spoiler”
Ja bih rekao da si naisao na mama svinju koja je u blizini cuvala svoje male prasice i zbog toga je bila tako agresivna, zivotinje u pravilu izbegavaju ljude ako se ne osete ugrozeno ili ako cuvaju mlade.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Perun »

Kad je Rule već izvukao ovu temu, plo mi je na pamet...
Dolaze toplija vremena, pa evo mali trik kako da napravite frižider za hladit cugu po vukojebinama.
Trebaju vam krpa, majca,ručnik ili novine; kanta ili posuda u koju može stati par litara vode (može i ne pitke, dakle iz kakve lokve i sl.) i naravno piće.
Iskopate plitku rupu ispod kakvog stabla i nalijete vode u nju da se stvori malo blata.
Smočite ručnik/krpu/majcu/novine i u njih zamotate piće, i to tako da nije puno slojeva na gornjem dijelu ambalaže. I stavite to u rupu koju ste iskopali.
Zatim na stablo na nekih metar, metar i po objesite kantu s vodom i namjestite je da kapa ravno po vašoj cugi.
Nakon sat dva piće će se ohladit na neku razumnu temperaturu. Ja tako pijem pivo na Lastovu usred ljeta.
E da, jasno vam je valjda da cijeli sustav treba biti u hladu.
Aj živili...
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Ninti »

“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
LukaBron
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 04.08.2018, 00:31
 pohvaljen: 1 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la LukaBron »

Išao bih motorom do Pule, kakvi su kampovi tamo?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la AFX »

LukaBron je napisao/la:Išao bih motorom do Pule, kakvi su kampovi tamo?
Stari, uzmi šator i idi kampirati u vojarnu. Lijepo napraviš kamp..parkiraš motor do sebe i guštaš. Vojarna je napuštena.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
LukaBron
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 04.08.2018, 00:31
 pohvaljen: 1 put

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la LukaBron »

AFX je napisao/la:
LukaBron je napisao/la:Išao bih motorom do Pule, kakvi su kampovi tamo?
Stari, uzmi šator i idi kampirati u vojarnu. Lijepo napraviš kamp..parkiraš motor do sebe i guštaš. Vojarna je napuštena.
Ziv bio stari! HVala na odgovoru
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Bamakhepa »

Dolazi ljeto, planira li se stogod u prirodu?
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Red Weed »

velebit, krk i ako naleti neki papuk i neka brda josh... kod tebe?
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Bamakhepa »

A ne znam. Planiram nesto, no u zadnje vrijeme sve malo precesto ostane na planovima. Ostario :D

Ne svidjaju mi se uredjeni kampovi, a razina komocije koja mi je postala potrebnom nije moguce na divlje.
Nema nista gore od zuljave podloge, kondenzacije plasticnog satora i saune cim malo zagrije...
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kako bezbedno kampovati

Post Postao/la Ninti »

hahaaa.. :D kampirao bi, a da te ne nažulja.. e nemere tako
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori