PRAG,BECH,Budimpeshta

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Avatar
disibio
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 29.04.2012, 21:16
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: PRAG,BECH,Budimpeshta

Post Postao/la disibio »

zicko je napisao/la:Ako netko bude išao skoro preporučam kafić Chapeau Roug koji je blizu samo centra. Ugodna atmosfera kull glazba plus ako moraš do wc prije toga te pitaju 2,3 lika trebaš li šta? :)
Uglavnom šema je ta da do 6,7 sati navecer je to mali lokal, koji se kasnije otvara u potpunosti i ide se ispod zemlje i svi hodnici se onak granaju kao korjenje drveta do većih nus prostorija u kojima se cuga i dimi i pleše. Jako je tripozno i zanimljivo.

definitivno jedan od najboljih klubova koje sam posjetio u zivotu. sljedecom prilikom kada cu ici u prag, odmah torbe u hotel i pravac Chapeau Rouge. :D

prvi put sam sa frendom tamo dosao preko dana na pivu, na ulazu me, po obicaju za prag, zaustavio random covjek i pitao me dali trebam ganje, ja mu kazem da malo priceka da si uzmem pivu. :)
nakon sto sam usao u birc i narucio pivu rekao sam frendu da priceka malo.. on nije znao da me taj lik pito za cibu zato kaj su prolazili neki ljudi pokraj nas dok smo ulazili i ovaj je sapnuo smo jel trebam nesto :)
ugl kazem frendu da me priceka, izadem van i nema lika ja gledam pa di je sad ovo ono, i taman sto sam to pomislio, cujem kak mi frajer fucka s full druge strane ulice.. ugl obavimo mi deal (i bio je dobar deal za 20€ mi je lik dao oko 7-8g cibe koja je bila u-bo-ji-ta) i za to vrijeme me pocasti s pljugom da mi svoj broj moba dogovorimo se mi vec kak ce mi on bit dobavljac narednih 5 dana kojih sam bio u pragu. stvarno ugodno iskustvo s dilerom koji zapravo nije bio diler neko je bio na odmoru u pragu na mjesec dana s dva frenda, iz maroka covjek ko bi reko i jos je bio u hotelu udaljenom 5 minuta od mog xD

uglavnom pouka price je da sam naletio u pragu na jako jako puno losih dilera kojima je prvenstveni cilj spalit te do kosti, tako da budite oprezni u odredenoj mjeri. ali ako ste sretni kao ja, mozete naletit na ovakvog lika koji nema takav mentalitet i fakat oce pomoc ekipi. :mushh:

inace predobar grad, fakat se moze zabavit, nocni zivot im je predobar, a i nije bas skup grad.. gore sam procitao da je skuplji od beca :questionn: :questionn: :questionn:
u becu sam mali macciato, doduse u centru grada, uz neki mali keks platio 5 eura!!

za hranu se nemorate brinut imate na svakom koraku standove sa svim i svacim, a i restorane gdje se stvarno moze najest za male novce..

neznam sto da vam jos kazem, nemogu se vise ni sjetit puno toga zato sto je to bilo u 8 mjesecu prosle godine tako da mi je memorija malo suha, a i bio sam konstantno pod utjecajem neceg haha

sve u svemu odlican grad i svakom bi preporucio trip do tamo :D :D
True happiness does not lie in the external world, it is not dependent on the acquisition of material comforts or other people. Your happiness lies within you.

C12H16N2
Boss10
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 11.06.2015, 11:10

Re: PRAG,BECH,Budimpeshta

Post Postao/la Boss10 »

Imam pitanje vezano uz Prag. Kako se krecu cijene javnog prijevoza? Isplati s euzeti dnevnu kartu? ili ?
__________________
Advent u Pragu
Odgovori