Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Odgovori
Meia

Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la Meia »

Kako sam vidjela, dosta vas je ekshli čulo za Shpongle ;)), mi1 je bio na njihovom prvom koncertu u Londonu. Ako vas zanima kako nam je bilo na koncertu, i na (još boljem) afteru posjetite http://www.mi1.bloger.hr/ :ymparty:
Samo pazite, ide kronološki odozdola prema gore 8-}
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la Red »

@-) aaaaaa toliko sam zeljela ici na neki lajv njihov pa nikako pffff... em me posao sprijecava em financije i zbilja sam tuzna sto ne mogu jednom posteno otici i rasplesat se i razbacat na shpongle. Zasluzujem TO! :ymdevil:

hvala ti sto si ovo podjelila sa nama, hvala na dasku tog trena :D

a ja se nadam da cu i ja jednom moci otici na tako neki dogadaj i uzivat...treba mi :-B
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Daweed

Re: Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la Daweed »

Oni su meni pojam psihodelije...nema puta kada se "prosvjetljujemo" a da se ne vrti shpongle!!
PO meni najkompleksniji,kvalitetniji i drazi psihodelicni ambiental!!!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la Red »

:ymdevil: tako nekako, ni kod mene ne moze proci "prosvjetljenje" kako kazes, bez Once Upon the Sea of Blissful Awareness i cak mi jednom spasila trip, jer sam se gubila strahota jedna...
na kraju se vrtila cijelu noc samo ta stvar jer me bilo strah promjeniti muziku da mi trip oped ne podivlja 8-}
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
shroomneed
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 20.09.2010, 23:02

Re: Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la shroomneed »

Jedan mali offtopic, ako vam se sviđa Shpongle, MORATE preslušati OTT-a (ako niste)!
Neverovatan umetnik, na prošloj Ozori (Psytrance festival u Mađarskoj) je pokidao za sva vremena.

http://www.myspace.com/ottsonicuk

B-)
We are the imagination of ourselves...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Shpongle concert & afterparty @ LONDON 31.10.08.

Post Postao/la Red »

Psychedelic downtempo or Psybient -psychedelic ambient ova tema je posvecena svim slicnim artistima, ukljucujuci OTT :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori