Prague

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Odgovori
witchdoctor
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 13.01.2014, 22:43
 pohvaljen: 1 put

Prague

Post Postao/la witchdoctor »

Ok, znam da je u Pragu legalizovana samo fiktivno, ali da li postoji nesto poput cofee shopova gde mogu uzeti "kolacic" ili nesto slicno tome? Takodje, gledao sam njihove online headshop-ove i ne videh ponudu semena... Da li se mogu semena naci "ispod police" ili?

Konkretno, nije mi frka da nadjem nekoga na ulici ili u klubu da kupim i smotam, ali me je interesovalo da li mogu naci bas browniese?

Preporucujete li nesto u Pragu?

Thnx guys
witchdoctor
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 13.01.2014, 22:43
 pohvaljen: 1 put

Re: Prague

Post Postao/la witchdoctor »

Inace, sto se tice znamenitosti i zanimljivosti, obilazak sam vec organizovao (inace je to prvenstveno i razlog odlaska u Prag) za drustvo. Ide nas osmoro. Hteo sam samo da znam za eventualne izlete kada padne mrak. :)
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Prague

Post Postao/la Psychonaut »

Ne znam za kolace, ali ima puno klubova/barova gdje mozes kupiti travu "ispod sanka".
Od mjesta za obilazak i nocni zivot, definitivno bih ti preporucio da potrazis Cross Club, isplati se vidjeti. Neces naci travu, ali ce biti iznenadjenja. Sto se ostalih stvari tice, sve zavisi sta te zanima (kakva muzika, tip zabave)....
Pozivam te da budes moj ucitelj
witchdoctor
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 13.01.2014, 22:43
 pohvaljen: 1 put

Re: Prague

Post Postao/la witchdoctor »

Da, cuo sam za taj klub. Definitivno ce biti jedna od destinacija.

Konkretno idemo da obidjemo muzej, mostove, dvorac, crkvu itd. Gde god da idemo volimo prvo da obidjemo sve znacajne istorijske spomenike. Uzimamo kombi ovde pa palimo na par dana.

E, sto se nocnog zivota tice, hm... izgleda da se nisam raspitao dovoljno. Ocekivao sam otprilike da cu opusteno moci da narucim brownies u nekom caffe-u ili zapalim dzo uz kaficu, pa cak i da nabavim mozda par lepih semenki... No svejedno, kako god da bude bice dobro. Dobar provod nikada ne sme da zavisi od toga. Sa dobrim drustvom svuda je super.

Thnx druze.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Prague

Post Postao/la Psychonaut »

Ima dosta kafica/barova gdje mozes bez problema da duvas. Ima ih dosta i gdje prodaju travu ispod sanka. I kolace bi vjerovatno mogao negdje naci, ali nije toliko cesto. Sto se sjemenki tice, to vjerovatno moze legalno da kupis u bilo kom grow shopu....
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Prague

Post Postao/la Astral_girl »

posjetit obavezno chapeau la rouge, najbolja trava u životu, i najbolja uspomena na maturalac, zapalili na stepenicama nekog ogromnog centra pokraj nas jedan par isto ide srolat, ljudi prolaze niko ništa, nakon tog uletili u neki gradsku povorku haha
Odgovori