BALI - Indonezija

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

BALI - Indonezija

Post Postao/la sometimes »

eto putujem na Bali sa dragom 20.3. na tri tjedna pa me zanima jeli netko mozda bio dole....

mislim bjezimo iz onih turistickih naselja i tih gluposti i zelimo vidjeti njihovu kulturu, prirodu, hramove i sve ljepote drugog kraja svijeta, cuo sam i da su gljivice polu legalne - uglavnom da ih ima i da bez beda ih nadjes....

ali mene brine malo marimahuna, dole su kazne ful, ali ful stroge, a ja sam veliki ljubitelj, iako kazu da se sve nadje vrlo lako, ustvari da ti nude na ulici, neznam da li je to pametno jer sam cuo svakakve stvari

ima li kakvih iskustava, prijedloga?
....it didn't make any sense.....
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la shroomko »

Prijedlog? Budite čisti, imati ćete i više nego dovoljno podražaja u novoj okolini. Ja inače u manjim mjestima imam puno manju potrebu za travom i ostalim, nisam siguran zašto ali tako je.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la sometimes »

hvala shroomko, cijenim tvoj savjet i najvjerovatnije cu ga i poslusat...

svaka cast!!!!

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la mr. gljiva »

indonezija i slične zemlje tog poluotoka su poznate i po smrtnim kaznama
u pojedinim slučajevima pronalaska raznih droga i u raznim količinama...mislim da bi
te za đok strpali na 4-5 godina u bajbukanu ;) nova okolina bolje se napit nekog domaćeg brew-a
ako ga imaju...ostaloga ima i u nas :thumbsup:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la sometimes »

evo slike sa balia, nasao na netu, kazu da su bali otkrili hipici i da su jos uvijek poznati njihovi doručci sa gljivama, kao kajgana sa psilocibama (valjda su psilocibe dole)......, i da se nekad bez beda moglo cak i pusit na cesti, plazi, itd....., sad kazu nikako, cak sam procitao da su neka dva decka dosli uhapsit u hotelsku sobu jer je kroz vrata izlazio miris trave....

ali slika je zakon:

slika

:thumbsup:

slika
....it didn't make any sense.....
SantaClaus
rank3
Postovi: 56
Pridružen/a: 11.01.2013, 13:12
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la SantaClaus »

Lijeo se provedi :D
:mushroom: @-) :mushroom:
slika
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la sometimes »

hvala i nadam se da hocu, znate kad radis od 17 godine, veselis se necem ovakvom, konacno sam skupio za daleko putovanje, nakon 18 godina rada, naravno bilo je tu godisnjih odmora, vikenda i sta ja znam cega ali bas sam umoran, umoran sam od posla kojeg ne volim i tih ljudi koji su na poslu ludi i puni briga i zive neke, ne mogu reci zivote jer mi se svi cine tako tuzni i nezadovoljni da to ne moze biti zivot...

uglavnom treba mi odmora i mozda i ostanem dole ako nadjem neko mjesto pod kokosom :D

bali - dooooolaaaaaaziiiiiiiim(-o) i cura ide ;)

okacit cu neke slike pri povratku

malo sam citao i otok nije bas velik, po površini je 10x manji od hrvatske,a stanovništa skoro isto kao i hrvatska, malo guzva, ha?

i leti se pun k. do dole, nekih 18 sati.....
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la Red »

jedva čekam vidjeti fotke i doživljaje. Uživajte vas dvoje i za nas :ymhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la sometimes »

bit ce ubrzo i fotke, moram malo sve poslozit, uglavnom bilo je to jedno lijepo iskustvo ali ne odmor iz snova..., tesko je uzivati kad te svako ali bas svako zeli zajebat, u selima na brdima i u ne naseljenim podrucjima je divno, jos se nadje koja dobra dusa, a ovo sve ostalo je unistio masovni turizam, a guzvaaaaaaa, zamislite otok velicine istre sa 4 miliona ljudi, sa time da je polovica ne naseljena pa tih 4 miliona ustvari dodje na pola istre, hahahahahaaaaaaaa, guzvanac ha?

uglavnom isplatilo se to vidjet, sve drugacije nego doma, ubrzo stavim slike pa cete vidjet, a taj njihov hinduizam, ustvari oni ga zovu bali hindu jer je nesto drugaciji od hinduizma je opak, nemaju nista a jos moraju davat bogovima...., i naravno tu je uvijek borba dobra i zla samo iskreno neznam kako se njihovo vjerovanje i veliki strah pred bogovima uklapaju u ponasanje..... :blinkk:

toliko za sad, moram radit, pa cu drugi put jos malo objasnit sta sam dozivio...

znate sta cu vam rec, ljepo je bit doma(naravno i na themajci) i sad cijenim jos vise ono sta mi tu imamo...

pozz
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: BALI - Indonezija

Post Postao/la Red »

Dobro došao natrag :thumbsup:

jedva čekam vidjeti dnevnik sa slikama, opise i dogodovštine, dobro i loše :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori