Themajka- magično mjesto okupljanja

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la luther7hrol »

Eh, možete se vi sad ljutiti na mene, ali Bosanci su uvijek imali više ljudskog u sebi nego "mi Hrvati"... sve dok nisu došla tri warlorda krvoloka :eevil:

Možda da i mi pokažemo da smo ljudi i osnujemo nekakav neopaganski savez u kojima ćemo "odkrštavati" i vraćati se korijenima. Mrtav sam ozbiljan. Je li netko zainteresiran? I kako?
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Perun »

Nema ti ništa od odkršćavanja. Oni koji ti se javedolazit će ili iz ateističkih okruženja, ili oni šta su se devedesete zbog osjećaja/potrebe/prezentacije prebacili na kršćanstvo, odnosno koji idu u crkvu zato što svi idu.
Danas u prvom redu u crkvi sjede ljudi koji su me u mladosti kad sam bio izviđač prijavljivali da umjesto na izlet idem na misu. Takvi ti ne trebaju... Ostali koji ti se jave su nekakvi neopagani i slični već sami po sebi.
I da slažem se s tobom da su bosanci ljudskiji. Tamo kad staneš na cesti staje ti akone prvo, onda treće auto koje naiđe. Kod nas možeš satima stajati sa kantom pokraj ceste.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la dawsongeek »

evo vam malo primišlja... znači to je gornji tok mrežnice kupalište bijela cesta (nedaleko i od samog izvora mrežnice) - jedno jako, jako, jako, jako lijepo mjesto :bigsmilee:

slika

slika

slika
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Ninti »

vauu ovo je raj :x
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la dawsongeek »

yup, kanjon kroz koji prolazi mrežnica ... pa ako to nije raj šta onda može bit ... ja osobno nisam bio na lijepšem mjestu od ovog :ymhug:
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Zgubidan »

Tako je Dawson! Prekrasno je tamo! Za dva tjedna tripam tamo negdje :) Jedva čekam! To je (po meni) najljepši dio Hrvatske! Draže mi je otić do Slunja nego na more.
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la dawsongeek »

da, slažem se ... majka priroda nije mogla bolje obavit posao što se tog kanjona tiče ... savršeno :thumbsup: .... frend koji je rodom iz slunja koji mi je pokazao ovo mjesto će nas na kraju ljeta odvest na plitvička jezera ... ali naravno ne preko onog ulaza na kojem plaćaš deset i pol trilijuna... novaca :D da uđeš već ima neki ulaz ovak undercover i uglavnom nekim putevima gdje plitvički rendžeri ne idu ... budem bacio slike iz perspektive gdje nijedan turist nije bio ... buahahaha :ymdevil: ... ma mislim platio bi ja kartu ali fakat pretjeruju sa cijenama... sad je prek 200kn upad tranu ... nisu normalni
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Zgubidan »

Zapravo, dok si tamo negdje, stvarno nema potrebe platit upad na jezera jer bilo di skreneš s ceste 20 m i u prekrasnoj si prirodi. Bio sam na Plitvičkim jezerima kulture radi (i jer je bilo 50 kn), prekrasno je sve to, al mini je sve od Slunja do Plitvica genijalno. Još nisam jeo gljive tamo u prirodi, ali za dva tjedna... Jedva čekam...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la dawsongeek »

uopće ne sumnjam da ćeš se dobro provest ;) ... jedino ako hoćeš tip ... probaj ih pojest preko dana jer tamo kad je mrak onda je fakat mrkli mrak i neš vidit ništa preko noći tripo ili ne tripo ... bio, probo :psy
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Zgubidan »

Ja to u jutro drmam. Onak oko 7. Dok jos nisam opterecen svakodnevnim problemima. Najbolje je lud dočekat dan :)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Odgovori