Themajka- magično mjesto okupljanja

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
Aceman
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 21.07.2017, 11:00
 pohvaljen: 1 put

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Aceman »

AFX je napisao/la:Imaš tri posta, s kim bi se nalazio? XD
Nisam mislio da su postovi uvijet. -.-
Zanimalo me jel ima meetupova da se uzivo diskutiraju svakakve pametne stvari s foruma.
kao npr. https://www.meetup.com/topics/terence-mckenna/ ....il sam ja totalno fulao! :D
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la 123 »

Aceman je napisao/la: Nisam mislio da su postovi uvijet. -.-
Zanimalo me jel ima meetupova da se uzivo diskutiraju svakakve pametne stvari s foruma.
kao npr. https://www.meetup.com/topics/terence-mckenna/ ....il sam ja totalno fulao! :D
Pa budi realan haha tu se pisu svakakve stvari koje nisu bas skroz legalne a svatko moze napraviti racun pa tako i neki cika policajac :D
Evo ja sam naprimjer stari clan ali nemam pristup starom racunu a ajde ti sad znaj jeli to istina hahaha
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Vid Svante »

Mozda bi i bili neki sastanci da to nije ilegalno a da je legalno mozda bi i bilo zanimljivo
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la AFX »

Ja znam jednog forumaša od prije i upoznao sam dvoje, čak sam javno i zvao rulju na jedan heluvin party..jebiga, ljudi ti to ne vole i ne osjećaju se sigurno i moš ga jebat.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Aceman
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 21.07.2017, 11:00
 pohvaljen: 1 put

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Aceman »

:thumbsup:
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Vid Svante »

I ne samo to, postovi su neki legitimitet osobe koja se tu predstavlja, moze biti drot, luđak (sto je dosta cesto) i moze bit normalna osoba - ko ja recimo :cheesy:
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Perun »

Hm ne bojim se druženja, dapače radovalo bi me. Ako je mjesto okupljannja nekih dva sata od parkinga nevirujen da bi se pandur zajebava pa nas špijunira.
Plus; imam mentalitet indijanca, teško me se može pratit a da to ne primijetim, pogotovo na terenu kojeg dobro znam.
Ali to sam ja, za okupljanje treba bar dvoje.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Bamakhepa »

A sto bi tocno panduri tu trazili ako u druzenje nisu ukljucene supstance? Nije zabranjeno govorit o njima.

Opce me legalnost i policija ne brinu, samo sam asocialan :D
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la silvangoran »

Bamakhepa, koliko pratim ove rasprave, mogu reći da je veliki postotak nas vrlo asocijalan. Zapravo imamo shizofreničnu osobnost: voljeli bismo da nas svi puste na miru jer smo takvi kakvi smo, a opet bismo voljeli da možemo s istim takvim ljudima razmjeniti misli, pa ako treba i šutjeti dok onaj drugi priča štogodmupadnenapamet.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Themajka- magično mjesto okupljanja

Post Postao/la Vid Svante »

ajme na šta bi to izgledalo :)) šizofreničari, luđaci, dileri, narkomani, indijanci, indijci, filozofi, hipiji, duhovnjaci, usput i neko gljivarsko društvo :P
a za murjake pripremimo tajni recept - čaj ili neki sok od kaktusa - pa nek se snalaze :D
Odgovori