Bosanske piramide - Visoko

Gdje ste bili, šta ste radili, vidjeli...
antoniopavaroti
rank14
Zahvalio/a: 350 puta
Prim. zahvala: 326 puta

Re: Bosanske piramide - Visoko

PostPostao/la antoniopavaroti » 31.03.2018, 11:10

stare kulture i narodi nisu bili nesposobni i nepismeni..imali su ogromno znanje iz matematike , geometrije itd..A šta želiš reči , da su piramide izgradili svemirci ..šta li?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 234 puta
Prim. zahvala: 243 puta

PostPostao/la AFX » 31.03.2018, 20:26

antoniopavaroti je napisao/la:stare kulture i narodi nisu bili nesposobni i nepismeni..imali su ogromno znanje iz matematike , geometrije itd..A šta želiš reči , da su piramide izgradili svemirci ..šta li?

Nipošto. Ono šta ja želim reći da neznam kako su sagrađene i da danađnja znanost ne daje jasne dokaze kako su se gradile, samo isprazna nagađanja koja ne vode nikud usporediš li godine/razvoj civilizacije u to vrijeme.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Bamakhepa
rank7
Zahvalio/a: 37 puta
Prim. zahvala: 63 puta

PostPostao/la Bamakhepa » 31.03.2018, 21:02

Pa kako u cemu. Lada se nadju arheoloski ostaci citavih prirucnih gradova za radnike mislim da to prilicno dobro dokazuje tko je pravio piramide (i sto je osporilo ranije vjerovanje kako se radilo o robovima, btw). Postoje takodjer zanimljivi dokazi koji upucuju na moguci transport rijekom itd. Nije bas da se samo bulji u piramide i spekulira bez ikakvih drugih relevantnih informacija.

Natrag na “Putovanja & izleti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.