Koju biste životinju za ljubimca

Kućni ljubimci i ostale živine

kojeg biste kućnog ljubimca

psa
21
34%
mačku
13
21%
nekog gmaza
6
10%
zeca ili nešto drugo sitnog zuba
1
2%
majmuna ili nešto tako egzotično
6
10%
divlju životinu (tigar, vuk...)
6
10%
ostalo
8
13%
 
Ukupno glasova: 61
Avatar
Morgan Le Fay
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 06.02.2013, 14:03
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Morgan Le Fay »

Svilaja je napisao/la: slika
Joj najljepše su mi ove narančaste. :lovee: Možda bi i maca bila dobro društvo za zeku, hmm. :bigsmilee:
Auta luonto
anna voima
tee vereni vahvemmaksi
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la sometimes »

pa neznam bas elf kako da ti vjerujem da radis sa psima kad takve stvari pises i ne znas neke najosnovnije stvari, tvoje tvrdnja gdje štuješ čistokrvne pse a ostale obezvrjedjujes nisu mi bas za nekog tko voli životinje i tko ih razumije, ja sam pricao sa puno ljudi, dreserima, uzgajivacima i svi stuju na kraju vise mjesance nego cistokrvne i to sve sta kaze kadulja je istina..., bolezljivi su i sve ostalo, a sta tvoji cistokrvni nisu? ti dovodis novu cistu zdravu krv iz europe ili iz amerike, jer oni su tamo ful zdravi, da ,da cuo sam, tamo je i hrana bolja pa je zato i uvoze kod nas, ahaaaaa, znaci trebamo kupovati pse vani, ne kod nas??????

i da ja isto mislim da mjesanac moze dobro cuvati tvoje ovce isto kao i cistokrvni, a ti posto pricas to sta pricas ja mislim da nemas niti psa....

bez ljutnje - ima nas svakakvih :))
....it didn't make any sense.....
Elf
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 28.08.2010, 12:50
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Elf »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: Elf, dana/u 17.03.2013, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la sometimes »

ti znas sta pricas, stvaaaaarno to se vidi, svaka ti cast!!!! jesi ti onaj milan? :D

ja ne gledam cezar milana nego sam dobar prijatelj od vladimira bolhe ako si cuo za njega posto se kao bavis sa psima, a on kaze da je cezar milan sarlatan, ja ne trazim od psa da mi hoda uz nogu nego da mu bude ljepo u suzivotu samnom, da bude njemu i meni sta ljepse i da se sta vise razumijemo, da, ja ih pokusavam razumjet a ne dresirat iako bi se lako okladio da cu sa svojim mjesancem napraviti cak i bolje sve sta mozes ti sa svojim cistokrvnim, ako ga uopce imas kad tako pricas, zato sam se i interesirao za njihov odgoj i sve sta ide uz to ali sam isto tako i upoznao ljude kao sta si ti, sta rade sa psima preko slike, sta se furaju da nesto znaju, a kad pas zarezi na njih onda bjeze i zovu: dodjite po psa on je za uspavati....

eto to ja mislim, sorry na neslaganju ali jednostavno ne mogu razumjeti da netko tko "kao" radi sa psima prica to sta ti pricas...., samo to, ziv bio i ti i tvoji psi ;)
....it didn't make any sense.....
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Kadulja »

Da, elf, obezvrijedio si mješance i to već dva puta otkako pratim što pišeš:
"onda je lijepo uzet nekog strpanog iza kaveza"
"ako ti treba društvo za frulu slobodno ti odi u azil po psa".

Ako si uzgajivač, imaš čistokrvnog psa pa ga prodaješ svojim prijateljima ili imaš bokseve pa ih uzgajaš na veliko tada nije neobično što braniš svoj biznis.

Znam tipa kojem su zasjajile oči kada je od prijatelja dobio čistokrvnu kuju, ali se nakon nekog vremena neugodno iznenadio kada je shvatio da je skotna. Dva-tri mladunca je uspio darovati, a trećeg je zadavio. Da je bio čistokrvni ne bi ga zadavio.

I čula sam još masu sličnih priča o uzgajivačima. Znaš što!? To je odvratno, sebično, nehumano ponašanje!

I ne postoji "svježa krv". Prouči si genetiku. Pas kojeg dovedeš iz SAD-a, Kine itd. nema ništa svježiju krv od nekog psa iz Srbije, Slovenije, itd. Sve je to sužen genetski "bazen" pa su vjerojatnosti da će se okotiti boležljivi štenci veće.

Da ti preciznije objasnim, zamisli da se nekoliko obitelji unazad 500 godina odlučilo međusobno ženiti. Bez obzira u kojem smjeru se razišli njihovi potomci međusobno bi bili rođaci, a njihova djeca bi bila sklonija genetski naslijednim bolestima.

Zbog toga se ljudi ne razmnožavaju unutar obitelji, a ne bi trebali ni psi.
Čitaj: http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=2158
Elf
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 28.08.2010, 12:50
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Elf »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: Elf, dana/u 17.03.2013, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la sometimes »

nekoliko mjesanaca i cistokrvnog - pa koliko imas ti godina, 100?

ja imam 36 pa sam uspio samo dva psa do sada imati, i sta se onda toliko sepuris oko toga sta pricas kad nisi nista od toga, ahaaaaaa, ti radis sa tigrovima, koja si ti faca, a sta jos radis, mislim u sta se jos kuzis, je ti mogu bit prijatelj......

alooooo, pa nije ovo forum da se netko pravi vazan nego da si pomazemo i savjetujemo jedan drugog, a kad to radis radis sa taktom, ako ne mozes ajde onda.....

to sve sta si ti napisao ovdje nema veze sa vezom, sve se nesto kao ti kuzis u to ali meni se cini da neznas nista, sorry ali eto, to je moje misljenje, no hard feelings man, vidis koliko zahvala imas, po tome se nesto vidi...

i nemoras mi odgovarat, hvala, kao da jesi :thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Elf
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 28.08.2010, 12:50
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Elf »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: Elf, dana/u 17.03.2013, 19:24, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la sometimes »

ja mislim da ti nemas pojma sta pricas.....

ja mislim da je moj tata jaci od tvog tate.....

=))
....it didn't make any sense.....
Elf
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 28.08.2010, 12:50
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Elf »

:ohnoo:
Zadnja izmjena: Elf, dana/u 17.03.2013, 19:24, ukupno mijenjano 1 put.
Odgovori