Koju biste životinju za ljubimca

Kućni ljubimci i ostale živine

kojeg biste kućnog ljubimca

psa
21
34%
mačku
13
21%
nekog gmaza
6
10%
zeca ili nešto drugo sitnog zuba
1
2%
majmuna ili nešto tako egzotično
6
10%
divlju životinu (tigar, vuk...)
6
10%
ostalo
8
13%
 
Ukupno glasova: 61
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la kontaminacija »

imam frenda koji je imao majmuna. pa to je strašno! ok, kul je to životinja i sve je to lijepo sve dok s jedan dan nije vraćao iz škole kad ono u stanu sve ali baš sve srušeno porušeno izrazbijano i ostalo... naravno, majmun :))

majmun radi što majmun vidi hehe
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Malbasha »

slow lorrisa :lol:
iako je to skoro nemoguce nabavit ja mislim
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Red »

protiv sam udomljavanja divljih zivotinja ili kupovine istih kojima mjesto nije u stanu, ali kada su vec u pet shopu onda volim spasiti neku zivotinju i pruzit joj topli dom...

cesto ljudi kupuje te malo exoticne zivotinje pa u 80% slucajeva zivotinja ugine zbog nedostatka brige ili se udomi dalje jer vlasnik odustane kada uvidi kolika je to obaveza... ah ima svakakvih.

ja imam psa i tri macke. imala sam i papige neke ali uginule prije par godina... ja nekako uvijek gledam da udomim ako je potrebno i zivotinja je u neprilici ili ostavljena...da mogu imala bi stvarno punu kucu, ali ne mogu.. jest da imam vrt, ali opet ... nagomilat se zivotinjama mogla bi i sebe opteretiti...

psi su definitivno zakon ako ste solo i treba vam drutsvo :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Sophia »

ja sam definitivno mačka tip osobe tako da ču se odmah pohvalit mojom malom ruskom plavom zvijerkom BUCHIKA :)

a ono najdivnije kod životinja kad se spoite sa njima,, barem kako sam ja sa svojom, što me upozorava na buduču bol, te istu liječi (pms-ms) svoim predenjem prva dva puta nisam mogla vijerovat što se dešava,ali kad je bol prošla nakon što je prela jedno 30min,, hmm čovijek se zapita ili to fakat šljaka hehe tj liječi ili sam tipični mačkoljubac koi misli da je njegova mačka jedna od najboljih i čarobnijih na svijetu hehe
slika
slika
slika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Blodeuwedd

Re: koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Blodeuwedd »

Protiv sam držanja životinja u kavezima ili protiv njihove volje. Imao bi životinju jedino ako ona želi da bude kod mene ili bi joj trebala pomoć. tj. poštovao bi njezinu slobodnu volju. Pošto ne jedem meso, pa sam za slobodno šetanje životinja po zemlji.
Ali evo ako bi birao za kućnog ljubimca želio bi Gavrana (Corvus Corax) jer su najpametnije ptice, mogu se naučiti govoriti, mogu čak razgovarati sa vlasnikom i dobro su prilagodljivi i pripitomljivi.. :p
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la extranoize »

RedSh je napisao/la:protiv sam udomljavanja divljih zivotinja ili kupovine istih kojima mjesto nije u stanu..
također.
da živim na selu, imao bih puno mačaka..
mačke su zakon :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la mandelbrot »

Ja cekam 2 ferreta(africka tvora)...lude zivorinjice :D
z = z*z +c
Zagber

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Zagber »

Kako to mislis cekas. Bredji si, ne kuzim =)) zezam se

Daj mi malo opisi kako ih nabavljas.
Nemam uvjete za puno i/ili veliku zivotinju. Nema me dugo u stanu (vise od 15 sati dnevno) i zivim sam pa je frka s bilo kakvom zivotinjom koju ostavljas samu. Cuo sam da tvorovi dugo spavaju i trebaju taj mir. To bi mi odgovaralo dok sam na poslu. ako me kuzis :D
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la mandelbrot »

Heheh...ma cekam da se okote, vec sam se dogovorio s jednom osobom iz Pozege koja ocekuje leglo sad krajem 4.mj. Inace imas forum za tvorove aka Tvorum :D

http://z10.invisionfree.com/africkitvor/index.php


Tamo ti je najbolje sve pitati. Inace ako si mislio nabavljat sad ti je dobro vrijeme za pocet jer bi sad prije ljeta trebalo biti malih. Pogledaj na tvorumu, inace oni su ti bas pravi mali lopovi, spavaju istina 16-18 sati dnevno ali to nije u komadu..spavaju, luduju, jedu, spavaju, luduju, jedu i tako dalje :)) ...
z = z*z +c
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la extranoize »

dfranusic je napisao/la:Inace imas forum za tvorove aka Tvorum :D
ovaj internet me oduševljava :D
ahahaaaaa =))
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Odgovori