Koju biste životinju za ljubimca

Kućni ljubimci i ostale živine

kojeg biste kućnog ljubimca

psa
21
34%
mačku
13
21%
nekog gmaza
6
10%
zeca ili nešto drugo sitnog zuba
1
2%
majmuna ili nešto tako egzotično
6
10%
divlju životinu (tigar, vuk...)
6
10%
ostalo
8
13%
 
Ukupno glasova: 61
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la mr. gljiva »

To su one fore iz simpsona kada homer ode južnu ameriku pomagat domorocima izgraditi crkvu pa malo malo lizne žabu,a zjence narastu :D

nije bilo bolje kvalitete :p

3Xd9CnUK3jA
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Frenzy »

Pod uvjetom da imam ogromnu okućnicu po kojoj on može bezbrižno skakat i radit što ga je volja onda bi ja jednog...
slika
KLOKANA!!!! Sjećam se kad sam ih prvi put vidio u zoološkom i ako sam ikad u životu osjetio ljubav na prvi pogled onda je to bilo to. Užasno su mi smiješni sa onim malim prednjim nogicama i velikim stražnjim i kak skaću stalno. Ne znam, neopisivo su mi lijepi i smiješni.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Aquanux »

Axolotl - Nisu teski za odrzavanje (ni skupi) ali treba veliki akvarijum i jos neke stvarcice oko hrane...

slika
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Fig »

axolotl, predivna bića... šteta što su ih skoro sve pojeli.

bilo bi mi divno imat ovakvog suputnika za opušteno kruzanje životom u šumi biljuga naredne, valjda dobre, budućnosti

http://www.youtube.com/watch?v=-kbQPzWBBTQ
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Frenzy »

Aquanux je napisao/la:Axolotl - Nisu teski za odrzavanje (ni skupi) ali treba veliki akvarijum i jos neke stvarcice oko hrane...
Kad smo kod Axolotla
http://www.youtube.com/watch?v=MxA0QVGVEJw
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la In The Clouds »

Super živine.. :D
Life is good...
Avatar
Sickboy
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 25.04.2012, 11:52
Ima zahvala: 11 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la Sickboy »

Meni je moj pas idealan za stan i skoro mi je kao brat samo Taysona volim malo vise.
Da,imam crnog mopsa i zove se Tayson. :x
Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la pecurko »

Ja ne bih mogao da počnem dan bez mojih ruskih plavih maca. Imam 3 odrasle i jedna se pre mesec dana omacila i donela na svet 4 blentava ludaka. Već su počeli da se uvlače u krevet,i jure svaku senku, mada jedva da stoje na nogama... :sunn:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la HypnoToad »

Ja sam skužio u zadnje vrijeme da nevolim pse. Uopće. Mislim ne sad da ih se bojim ili nešto, kad mi dođe nečiji pas pogladit ću ga i to, ali kao kućni ljubimac mi ne paše. Kao prvo psi su jako zahtjevni, a ja se mrzim brinut za ikoga, tako da mi je koncept stalnog hranjenja, šetanja kao obaveze i skupljanja izmeta u vrećice izuzetno odbojan. A druga stvar koja mi smeta, psi su previše privrženi. Zahtjevaju stalnu pažnju, stalno žele biti u blizini, prate te u stopu, a ja to nikako nevolim. Ne pomaže ni to što svaki drugi dan moram bježat od njih na bicikli.
Mačke s druge strane obožavam. Baciš im nešto za jest, one odu van da obave (i zakopaju) svoje, dođu kad njima paše, ili ih uzmeš kad tebi paše, one to podnesu, kad im dosadi odu ća i to je to. Nažalost živim u stanu pa mačka nije opcija za sad.

Nedavno sam malo čitao o ovim kukcima, jako su laki za održavanje, treba im samo prozračni terarij i grana kupina, a izgledaju genijalno! Razmišljao sam da si nabavim jaja, ali nemam trenutno mjesta za terarij, možda jednog dana.
slika
slika
slika
slika
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Koju biste životinju za ljubimca

Post Postao/la pecurko »

Zaista izgledaju moćno ti mimikrirani kukci, ne znam samo koliki im je životni vek, mislim dali se isplati vezati se za živuljku koja živi godinu-dve?

Sa tvojim mišljenjem o psima se u potpunosti slažem, u nekoj smo prećutnoj mržnji, oni ne laju na mene ja ne lajem na njih, ali se izbegavamo, što bi rekli vukovi u jednoj od knjiga Roberta Jordana, prodali su svoju prirodu za redovan obrok i mesto pored vatre.
Pogotovu mrzim bake iz komšiluka koje hrane i navlače po kraju lutalice koje onda napadaju klince...

Uz svo poštovanje ljubiteljima pasa, ne kažem da nisu lepi i kontam da je veza ljudi i pasa možda jedna od najprisnijih koje postoje u ovom životinjskom carstvu, ali meni to jednostavno ne paše.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Odgovori