Rasta mačke

Kućni ljubimci i ostale živine
hypokeimenon
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 19.06.2010, 02:49
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Rasta mačke

Post Postao/la hypokeimenon »

Postavljam temu cisto da ispitam istinost jedne tvrdnje na koju sam naletio vise puta.
Cesto cujem da macke ljudi koji duvaju znaju zavolit đoku. Toliko da stoje kraj vlasnika i pepeljare i aktivno udisu dim. Neke su se cak i navukle =))
Osobno nikad to nisam vidio al doslo je od ljudi kojima vise manje vjerujem, pa me zanima jel iko drugi imao prilike to vidit?
Ja bi se pokido da imam takvu macku :ymdevil:
zato napravimo vatromet i slavlje najveće
ispratimo zadnje trenutke osamdeset i treće
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Red »

paaa. nemam pojma, ja kod mojih to nisam primjetila nikada. imam jedno 3-5 macaka kostantno, neke dodu neke odu, neke nestanu..ali zbilja me okruzuju... Ok nisu bas pitome da mi se vuku po kuci ali su tu nakolo unutra-van, i pas... medutim nitko od njih nije pokazao ni najmanji interes na dim... pas bjezi :D

cula i ja te price ali nikada od nekog kod koga bi to mogla i vidjet i dozivjet...

znam da ljudi konstantno prisilno naduvavaju svoje zivotinje, sto mi se blago reci gladi, ali ako zivotinja sama skuzi sedativno djelovanje koje joj odgovara, vjerujem da bi se vracala po jos :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Sophia »

ajooj, pa sadneznam jel mja rasta, ali kad se okupi ekipica, ona se uwijek mota oko nas, sjedne sina stolicu,, čila s nama, jednom dok sam živjela sam au garsonjeri, frendica i ja smo jako mnogo motale,,na krewetu, swe zatworeno, a maca u sredini kao druži se s nama, i totalno se je spontano napušila da jeto bilo presmiješno,,jedva je oči držala otworene, pokušala bi stajat ali bisam pokleknula a jadna maca, upušila se gadno,,, ali znam 100%jednurasta mačku sad ima oko cca 13god i čim se pali ona leti i traži dim, a znam još jednuod frendice crna maca čiba se zowe, e s njom se treba pazit ništa se što jeza pušit nesmije ostawit na stolu jer owa pojede, tako nam je jednom komad nekog finog skunka smazala nisam mogla wjerowat kad sam to widila, tj još newijerujem swoim očima!! možda smo zabrijale,, hehe
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Fig »

Pročitao sam već ovdje o rasta mačkama ali sam tek neku večer imao privilegiju upoznat jednu u ovoj bivšoj tvornici lijekova... bar se takvom činila. Jedna pomalo buckasta sivkasta maca mi se svaki puta pridružila dok sam duvao, te se motala okolo i naokolo :) ..kasnije čak dok sam motao je odmah spazim na zidu kako se prišuljava... baš ono, kao što ste rekli.. dozuji, sjedne i izčila si u blizini te odšeta dalje..do drugih veselih ljudi :)

radujem se ponovnom susretu s njom.. :YMPARTY:
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la dr.manijak »

Misliš na ove mačke?
slika
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Fig »

ne znam dal je to pitanje bilo namjenjeno meni :D ... al ova koju sam ja upoznao je bila ipak malo više skulirana sa očima u dubokoj horizontali :)
Trip
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 30.11.2011, 16:19

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Trip »

True story...

frendovi imaju Noska i cim vidi da se nesto mota, frajer je prvi. Sjedne se do nas na prozor ili negjde na malo poviseno, smiri, uperi glavu u smjeru dima, zaklopi okice i samo mu se nosnice sire :)

freak.. #-o

p.s. kad smo vec kod Rasta maca :)

slika

Poklanjam :) it's a boy :)
...I don't care if I lose my mind I'm already cursed...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Rasta mačke

Post Postao/la Red »

i ja imam bandu koju zelim poklonit... 5 macica, 1 zenka i ostalo decki.

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

divne, divne mace :sunn: ...
dite_splita
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 13.12.2012, 16:34
Ima zahvala: 2 puta

Re: Rasta mačke

Post Postao/la dite_splita »

ja iman macku, i mogu rec da svaki put kad se mota tj pusi, vrti se oko đoke, trlja se o ruke kasnije, kad izdisen dolazi mi ispred lica ko da oce pusit haha. maybe she likes the weed :lovee:
Odgovori