Mladi gavran traži dom ♥

Kućni ljubimci i ostale živine
Odgovori
Avatar
Astrid
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 17.05.2010, 15:23
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 15 puta

Mladi gavran traži dom ♥

Post Postao/la Astrid »

Pozdrav dragi prijatelji,

prije mjesec dana pronasla sam mladog gavrana koji je ispao iz gnijezda i ozlijedio krilo, sažalila sam se nad njim i uzela ga sa sobom doma no zbog prirode posla koji radim gavran je nažalost dosta zapostavljen i ne provodim s njim dovoljno vremena. Dosta je ojačao i mislim da postoji šansa da bi jednog dana mogao i poletjeti. Jako je pitom i drag, hoće se nosati na ramenu i na ruci :)
slika

Navodno se gavrani mogu naučiti da pričaju i nazivaju ih još i podcijenjenim domaćim papigama :D Jede skoro sve što mu se ponudi a najviše voli u vodi natopljenu suhu pseću hranu i sitno sjeckane komadiće mesa, jede jaja, orahe, sjemenke, kruh, ma sve. Ovako je izgledao ranije kad bi bio gladan :D sad više nije beba i naučio je sam jesti iz zdjelice :)

Ako ima netko tko voli životinje i tko ima volju i želju da ima gavrana ili poznajete nekoga tko bi ga htio udomiti i dati mu dovoljno ljubavi i pažnje, molim da mi se javi ♥

slika
Avatar
Astrid
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 17.05.2010, 15:23
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Mladi gavran traži dom ♥

Post Postao/la Astrid »

Sretno udomljen :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Mladi gavran traži dom ♥

Post Postao/la AFX »

Super, bas sam se nadao da ce se za njega naci dom! Svaka ti cast na trudu!!
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Mladi gavran traži dom ♥

Post Postao/la HypnoToad »

To je jako lijepo i plemenito, samo budite vrlo oprezni, gavran se vodi kao strogo zasticena vrsta i njegovo drzanje u zatocenistvu je kaznjivo s vise desetaka tisuca kuna kazne.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
55cacc2d7823
rank3
Postovi: 61
Pridružen/a: 13.05.2020, 04:07
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Mladi gavran traži dom ♥

Post Postao/la 55cacc2d7823 »

isprike na dizanju stare teme. jako ljepa gesta, pohvale! pricao sam neki dan sa poznanikom koji je prije par tjedana naisao na gavrana koji nije mogao letit. otisao je veterinaru i kod njega je dobio papir koji mu dozvoljava da brine o gavranu bez zakonskih posljedica / novcane kazne. do kojeg trenutka - ne znam. pretpostavljam do oporavka ali da nitko nebi zamjerio i da ostane duze. :)
Odgovori