Mačja metvica

Kućni ljubimci i ostale živine
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Mačja metvica

Post Postao/la Sophia »

dali ste vi svojoj maci dali metvicu?
ja još nisam, ali sam u potrazi, a nakon odgledabog ovog videa, svakako ču joj to priuštit, ako mogu sebi, mogu i njoj :) hehe

http://www.youtube.com/watch?v=J5Xrcp6k8VE
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačija metvica

Post Postao/la Red »

da :D vidis...ja sam je zasadila ove godine, pa cemo vidjet kada bukne, kako ce moja ekipa reagirat :p
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Mačija metvica

Post Postao/la Sophia »

ajooojj, pa onda ču te zamolit malo za moje malo mucasto biće, da je razweselim, :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačija metvica

Post Postao/la Red »

svakako draga ;;) ako ovdje nikne nema problema... a imam ti i sjeme, pa mozes na prozor baciti :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Mačija metvica

Post Postao/la Sophia »

RedSh je napisao/la:svakako draga ;;) ako ovdje nikne nema problema... a imam ti i sjeme, pa mozes na prozor baciti :P

e pa može, a uskoro čem doma, pa mogu pokupit sjeme pa nek se moje malo dlakavo čudovište veseli hehe :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Mačija metvica

Post Postao/la mandelbrot »

Joj imam i ja jednog macora za test ehehe....odlican video :ymapplause: :ymapplause:
z = z*z +c
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Mačija metvica

Post Postao/la In The Clouds »

Sry sto upadam u ovako staru temu, ali zanima me ima li itko sjemena na poklon za macju metvicu?
Life is good...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Red »

slikaIgračka za mačke od mačje metvice

- tanki karton
- olovka
- dva pravokutna komada tkanine veličine 12 cm x 16 cm
- konac za šivanje
- suha mačja metvica
- zvonce

Nacrtajte oblik ribe na kartonu i izrežite. Stavite pravokutne komade tkanine tako da im se prave strane dodiruju. Nacrtajte ribu na naličju tkanine i ostavite 6 mm viška sa svih strana.

Sašijte dva komada i ostavite malen otvor za preokretanje. Orežite oko šava i preokrenite tkaninu. napunite suhom mačjom metvicom i zašijte otvor. Na glavu ribice prišijte zvonce. slika

O uzgoju čitajte ovdje
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Sophia »

i eto što bi mogla raditi, jabi to rado otkupila od tebe :) iskoristo svoje znaje o biljkama, i napravi nešto čarobno :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Red »

eh draga, nemam metvice :( kada bi postojala mogućnost da kupim za sitno macu, onda bi se eventulano mogla i sjest za mašinu i napraviti koji primjerak.

a ima tih igračaka po netu koliko hoćeš, verzija i varijanti, samo nema biljne mase :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori