Mačja metvica

Kućni ljubimci i ostale živine
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Sophia »

pa zasadiš :D imam ja par sjemenčica ako ti nemaš, i nisam to vidila na našem tržištu :D :D :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Kadulja »

Hahahha. ne vjerrruuujem. Cerekala sam se ko blesava dok sam ovo gledala. Mačke fakat izvode ove stvari?? :D :D
Joj, ja moram ovo posaditi... :))
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Red »

Znam da ovakve igračke imaju u Pet centru. Možeš probat da vidiš kako će mačka reagirat :P

Sjećam se da su moji kupili jednom prilikom drvenog miša i uz njega je bio kao neki extrakt Mačje metvice, mada naš Aziz nije reagirao :ymdevil: a mi kapali to i kapali po mišu :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Marijo
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 03.10.2012, 22:14
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Marijo »

a jel se može ovakvo šta naći u priorodi mislim da bi moji 9 mačaka bilo pod ekstazom stalno kad bi ovo vidjelo :D
Osvrni se oko sebe jer priroda zove te,
Njemi glas iz daleka kao vapaj djeteta...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Red »

jedino da zasadiš :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
neuro
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 04.06.2012, 18:15
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la neuro »

navodno je čaj od mačje metvice jako dobar je li netko probao?
travuljina
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 18.07.2012, 20:21

Re: Mačja metvica

Post Postao/la travuljina »

Jel zna neko gde se moze kupiti seme ove biljke u Srbiji?
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Uranija »

Moja uopce ne reagira, not a single fuck was given... :297:

Mislim znam da ju ne vole sve macke ali poznavajuci moju mislila sam da cemo zajedno poletiti... :bigsmilee: Ne znam je li zato sta je susena i ne toliko intenzivna (iz pet shopa paketic, ne znam je li to treba biti tako ali u vrecici je vise praha i taloga od suhih dijelova biljke i miris je totalno slab).

Zna li netko gdje se moze nabaviti sjeme za sadnju? :natur008:
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Devil'sChase »

Nažalost, nema trenutačno u sjemenarni, ali uvijek sve možes s e baya :) Ja je baš planiram naručit sada. Inaće mislim da sam prošli put, više ja zatripao dok sam gledao mačka na mačjoj metvici nego on sam :) ali naravno nije tako, to što se njima dešava... :psy
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Mačja metvica

Post Postao/la Uranija »

Hvala na info, idem odmah chekirati ebay, posadila bih u vrtu u svakom slucaju pa nek' se i susjedne i sve mice ikada pogoste slika
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Odgovori