HELP¨- traži se rasplodni mačor

Kućni ljubimci i ostale živine
Odgovori
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

HELP¨- traži se rasplodni mačor

Post Postao/la Sophia »

trebam malu pomoć , več par dana mi se moja voljena mačka TERA!! i odlučila sam joj uslišat molitve i nač joj dečka,, tj, odlučila sam proširit našu malu obitelj :) a več par dana tražim nekog potencialnog tatu, ali teško svi mačori na koje sam naišla su bez muda :( hehe

tak ako znate il imate mačora voljela bi dogovorit spoj, netražimo alimentaciju, netrebata ni u posijetu dolazit, buduči otac je osobođen svih obaveza , na njemu je samo da se zaljubi, da pusu mojoj mački i ode doma hehe :) i svi sretni i veseli , a moja draga mačka više neče bit usamljena jer če imat male kikače :)

i pokušala sam i na još nekim forumima, ali nitko mi se nejavlja :(

evo slikice od moje mačkice
slika
slika
slika
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: HELP¨- traži se rasplodni mačor

Post Postao/la Red »

EEEEE draga da si malo bliže ja bi tebi mog Keku rado "posudila" za spoj sa tvojom macom. Bas je najssss, sjeti me na mog jednog takvog macora, bio je stvarno najbolji...

Iako mozda nasa veza nije sudena zbog velike udaljenosti dopusti da ti Keku predstavim.

Desni macak :)

slika

Keko ima sada oko 2 godine. I sto je najvaznije ima i velika jaja :) polu divlji je mada je bio puknut i prije. meni se mazi i jako jako voli da ga se ceska ali je lud, jer je on ko neki mali tigar, lav. stalno na oprezu i tako, cuvar kvarta.

znas oni macori koji su glavni u kvartu i imaju zenke okolo i teritorij, pa kada je tjeranje on je lud i mogu ti reci da brani ovaj kvart od dvije grdosine koje ovamo dolaze na tjeranje. dobije i on po nosu, ali taj je izdrzljiv i mrcina ubi boze.

zanimljivo je sto ima karakteristicne jako velike ocnjake i sape i rep su mu deblje nego kod standardnih macaka. i vidis kako je puknuto isaran :P

To ti je moj Keko a ovo ljevo je moja Fera koja je nestala prije 2 mjeseca :(

zivot ide dalje imam jos 2 njene mackice koje ce se sada okotiti...tako da ludilo mi je pustila :P :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: HELP¨- traži se rasplodni mačor

Post Postao/la Sophia »

jooj mislim da kad bi moja BUCHIKA (tako mi je rekla da se zove!! nakon što joj nije pasalo da bude vlatkica,simonica i nakraju paprika) kad su joj dosadila ta imena došla mi je i rekla kak se zapravo zove hehe, mislim da bi se ona zaljubila na prvi pogled u Keku, a on ima naprosto preekrasne oči heeh,, baš šteta :(
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori